Možné těhotenství. Má to někdo podobně?

pepinka97
26. říj 2019

Ahojky mám dotaz jsem 5let po CS mám kluka a od te doby taky nepravidelnou MS a mám ji třeba i 4tydny ale je to spis jen spineni . Ted po tolika letech jsem si zašla na gyndu vše je v pořádku napsal mi kyselinu listovou MS mi skončila ted 21.10 a styk jsme mely 22.10. Je to pověra ale prstýnek na ruce mi vždy od porodu ukazoval kluka kterého už mám a ještě holku ale to bylo do teď včera mi ukázal kluka a ještě kluka pritelovi vychází úplně vsechny děti a taky ještě jeden kluk. Poboliva me podbřišek jako když mate MS ty první tři dny, vim na test je brzo, ale spíme spolu prez 4roky bez ochrany a stále nic i dr řekl ze ženy k němu přijdou ze maji tyto problemi a pak přijdou těhotné tak nevím ma to někdo podobně podobně jsem netrpeliva ale po tolika letech už pochybují proč by ted to melo vyjit děkuji za odpovědi

pajamo
26. říj 2019

Budeš muset počkat do termínu ms. Je brzy

pepinka97
autor
26. říj 2019

@pajamo Blbe je to ze nevím kdy mám mít MS když ji mám pokaždé jinak DR řekl ze je vše v pořádku pokud az to dostanu a bude to víc jak týden tak pak to budem řešit bud antikoncepci na tři měsíce nebo na Laparoskopii

jaja01k
26. říj 2019

Fakt je brzo na jakékoli spekulace. Obecně ze styku den po skončení ms není šance na otěhotnění velká, ale když máš nepravidelný cyklus, těžko říct, možné je všechno.

telicka
26. říj 2019

bohužel jak píšou holky je ještě brzy. vím že jsi psala že máš nepravidelnou MS ale spočítala bych si od minulé a pokud by nepřišla v termínu (kdyby byla pravidelná) tak bych udělala test a uvidíš 😉 budu držet pěsti

pepinka97
autor
30. říj 2019

Tak dnes je to cca 8-9 DPO a cítím ze mám nafouklé prsa ta která už kojila ví co tím myslím a začala jsem spinit je to takové vlasecnate hnědé spineni tak uvidíme no 🙂zda se zadarilo byl by to zázrak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru