Možné těhotenství?

gerdapissi
19. dub 2022

Dobry den,v prosinci jsem bohužel samovolně potratila. Cely leden jsem ms neměla, únor, jsem dostala ms. A další až za 42 dni. Teď v Dubnu ale zase nic. Mě by to nějak neudivilo, ale problém přišel ve chvíli, kdy mě už 5 dni bolí v kuse prsa (nikdy mě před ms, či ovulaci prsa nebolela. Ani po potratu.) Když to řeknu blbě prsa mě bolela vždy v těhotenství. Jak u prvního, tak aj u toho které bohužel nevydrželo. Ale tt je negativní, teoretický měla bych mít 4 dny zpoždění. Ale jak jsem již psala, ms mám asi nepravidelnou od potratu. Omlouvám se ale měla jsem ji zatím 2x. Těhotenský test je negativní. Kom únavy a pravé té bolesti prsou nic, ani že by pms, jen asi dva dny jsem měla zvláštní tlaky v podbřišku, a to nebyla bolest jen tlaky a sem tam trochu píchlo hlavně po větším pohybu. Na gyndu mám jít 2.5. Nějak to nehrotím, jen se chci zeptat setkala jste se s tím některá z vás? Mě opravdu zarazí ty prsa, která mě normálně nebolí. ( předem chci říct, nic není vsugerováno, pravé díky té bolesti prsou jsem si aj všimla že mám zpoždění.) děkuji.🙂

jjasmina
19. dub 2022

@gerdapissi pokud by prsa byla tehu příznakem, tak by byl dle mého nahoru i pozit test

misha31
19. dub 2022

Me prsa zacala bolet az druhy den po pozitivnim testu

ronyx
20. dub 2022

Taky mě prsa normálně nebolí a pár měsíců zpět mě v době těsně před MS začala fakt dost bolet. Tak jsem si myslela, že jsem těhotná. Teda byla jsem si tím skoro jistá, protože ty stavy vůbec neznám a ono prd. MS nakonec přišla. 😁 Měsíc na to pro změnu, jsem očekávala MS. Vůbec žádné příznaky těhotenství a MS nakonec nedorazila. Dnes 8+2 tt. Tělo si hold dělá co chce a příznaky se řídit, je věštění z křišťálové koule. Nejlepší hold je zkoušet testovat a čekat, zda MS dojde, či ne. Hodně štěstí🐞🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru