Mohu otěhotnět jako panna?

detektivvseznalek
31. říj 2020

Často kladená otázka, ale já to mám jinak. Před třema dny jsem udelala svého přítele orálně, neuvědomila jsem si, že nemá kalhoty, a sedla jsem si na něj, penis nebyl vevnitř, ale je tam možnost, že se mi sperma dostali na vagínu a poté mě přítel prstil, je tam možnost že to sperma zavedl až do pochvy? dle meho je ta šance fakt mala. ale mam strach, poraďte prosim 😫

lv
31. říj 2020

Čistě teoreticky to asi možné je, ale velmi, velmi nepravděpodobné

lachtanice86
31. říj 2020

@detektivvseznalek si na něj nesedej. A těhotenství by byl spíš zázrak

drakenn
31. říj 2020

Jsi si tak jistá, že jsi furt panna? S těmi praktikami pochybuji..

alcar
31. říj 2020

Ja tedy nevim, kde se nachazi panenska blana, ale podle me hned nekde “na zacatku”, takze je dost mozne, ze pokud pouzivate tyhle metody, tak uz davno panna nejsi. 😃 A pochva je hned “tam dole”, takze jo, sperma ti mohl prstama zavest primo do pochvy, jelikoz se do ni prstama dostane. Tudiz dost mozna protrhnul i tu panenskou blanu. Mmch, urcite jiz chodis na prohlidky ke gynekologovi, tak ten ti s jistotou tuhle vec rekne.

nazka
31. říj 2020

Pochybuji..

te_reza
31. říj 2020

Já si myslím, že by děcka měli asap táhnout do školy, protože takhle se snad nemůže ptát dospělá osoba.

anakolut
31. říj 2020

@detektivvseznalek Bravo se vrátilo. A děti by se tam vrátit měly taky co nejdřív.

igelitka
31. říj 2020

Prosim vás,to musí být joke 🙂

detektivvseznalek
autor
31. říj 2020

@te_reza na vysoké škole mám stále dost práce, nebojte 🙂

smudlinka10
31. říj 2020

@detektivvseznalek Doufam, ze nestudujes na doktorku.

detektivvseznalek
autor
31. říj 2020

@smudlinka10 nemějte strach, studiji mediální žurnalistiku

ruzova_pastelka
31. říj 2020

@detektivvseznalek Jestli ve 12 letech (víc ti podle dotazu není) studuješ mediální žurnalistiku, tak jsi fakt dobrá!

te_reza
31. říj 2020

@detektivvseznalek nevěřím, že někdo s tak stupidním dotazem studuje vš. Leda tak vysokou školu života, té by to tak odpovídalo.

alcar
31. říj 2020

No ja nevim, ale pojem “medialni zurnalistika” je jako by nekdo rekl “vaginalni pochva”. Nebo to prijde jenom mne divne, kdyz je to takto formulovano?
Jinak asi no comment. Dotaz je velice zvlastni, stejne jako panenska blana ve vysokoskolskem veku (ale asi cest vyjimkam). 😃

ovin
31. říj 2020

@alcar To je asi překlep, to má být "medicínská žurnalistika" a jak vidno, studují hodně do hloubky... 😃

maargit
31. říj 2020

@detektivvseznalek Ja bych te presmerovala na forum Kdy pujdou deti do skoly. Pokud se nezamlouva a s pritelem se "zadarilo", tak pak Termin porodu cervenec🤔

detektivvseznalek
autor
1. lis 2020

@maargit děkuji za názor, má gynekoložka mne přesvědčila, že je to prakticky nemožné

maargit
2. lis 2020

@detektivvseznalek Kazdopadne jsi musela gynekolozce po vsech tech syfilisech a vaginalnich mykozach udelat svym dotazem hezci den😉

darinka84
2. lis 2020

@detektivvseznalek dnes vezmou na vysokou kde koho že 😂😂😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru