Mohu být těhotná? Je to možné?

lucinecka222
1. pro 2014

Zdravím vás,po 4 letech jsem se vrátila za váma na Modrého koníka.Mam krapek menší problémek,jelikoš se o dítě niní nesnažíme ale mam určité věci které popíšu níže nechápu co se děje.Před měsícem a pul jsem vysadila antidepresiva které sem brala jen krátce cca 2 týdny ,po vysazení týden na to mě začaly šíleně bolet prsa na dotek katastrofa a ani podprsenka nepomáhala bolely furt,zničeho nic a bez náznaku se mi dostavila 19 dnů po skončené menstruaci další menstruace která jak píšu byla po 19 dnech ale v tom stylu že ani náznak špnění ničeho ,prostě sem si čupla a semě to vystříklo.Trvala 5 dnůl a byla hodně silná,v te době prsa bolely jen malinko,dělala sem si ještě před ní těhu test a byla tam uplně skoro neviditelná čárka takovou jakou mám zde v albu když sem čekala Kubíčka.Neřešila sem to protože sem dostala menstruaci,na ginekologii sem volala že sem ji dostala předčasně a tam mi řekly že pokud bude trvat déle jak klasici jak jí mívám mam dorazit.Menstruace ale skončila po 5 dnech tak jak končí vždy.Měla sem týden pokoj a po týdnu zničeho nic opět menstruace která ale začala už špiněním a trvala 5 dnů opět jako klasická menzes,ale stím že ja hned v ten den šla na ginekologii jak sem jí dostala že jak to je možné když už sem jí měla no tak mě prohlídl a píchly mi injekci která měla menstruaci zastavit,ale menstruace trvala a byla ještě sylnější jak normálně a 3, dn menstruace ze mě vypadlo něco cca 10 cm velkého zničeho nic když sem seděla na gauči a v klidu vypadlo to i s proudem krve,bylo jí hodně,v ten den se menstruace pozvolna zastavovala a slábla.Bylo to ted v pátek kdy skončila,ted v pátek co bude mám jít opět na injekci a vyvolání ale jelikož sem menstruaci měla tak tam jdu dříve ,chtěla jsem už dneska ale nejisou tam a budou tam až ve středu,jelikož mě už 3 den opět bolí prsa a nevím co se dějej udělala sem si opět těhotenský test a je tam opět čárka slabounká.cca jako druhý test v albu u Kubíčka.Nechápu tedy jak je to možné a zda mužu či nemusím být těhotná,moc děkuji za odpovědi a zkušenosti a omlouvám se za chyby v pravopise Lucka

misula29
2. pro 2014

a nemohla jsi samovolně potratit a ten duch mohlo být ještě zbytkové hcg..? 😒

jokerka
11. pro 2014

a nebyl to takový ten plodový váček? Já bych hned jela do nemocnice i s tím co ze mě vypadlo, mohla to být třeba nějaka sraženina, ale spíše asi zamlklé těhotenství, no myslím že doktor pozná že tam něco bylo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru