Mohu být těhotná ?

lenickah
3. kvě 2017

Ahoj, Dobrý den,

vím, že to tu zaznělo již několikrát, ale zeptám se podle sebe 🙂
S přítelem jsme se rozhodli o miminko, je to tak cca 2 měsíce. Je mi 27, ted po posledním styku, mě děsně bolel podbřišek, konkrétně vaječníky, pak bolest přestala a začalo to nanovo až třetí den po styku. A ted je to sice teprve 7 den po, ale bolest v podbřišku mám stále, k tomu bolest v kříži, unava, nervozita... do MS mám tak cca 12 dní, takže bolesti z přicházející MS to nejsou, test jsem si nedočkavec udělala již 6 den , ale byl negativní (jak jinak) budu volat na gynekologii a chci se objednat na test z krve, atd. , Co myslíte, vyšlo to ? nebo je to planý poplach. Dříve při předchozím pokusu o mimi mě tohle tak nebolelo...tohle je prvně, Jediné co vím, že jsem si tu bolest zad a podbřišku nevsugerovala, opravdu mě to občas zabolelo tolik, jako při MS :-/ ... Děkuji za rady 🙂

j.a.n.i
3. kvě 2017

@lenickah No, pokud máš teď cca 12 dní do MS, tak jste se velmi pravděpodobně vůbec netrefili k ovulaci, takže je velká pravděpodobnost, že těhotná nebudeš.

kajka750
3. kvě 2017

Ja otehotnela 10 nebo 12 DC z 26,zalezi na delce tveho a kdy je ovulace ale take se priklanim k tomu,ze asi ne. Tak me bolely vajecniky a zada pri ovulaci (a taky jen nekdy). Drzim palec

petomonika1
3. kvě 2017

Ahojte muzu se zeptat mali ste niektora s vas ms den a potom nic a potom sa pustili az moc ...ak ano poprosim aby ste mi napsala info prvny krat se mi to stalo dekuji hezky den 😉

lenickah
autor
3. kvě 2017

Nu ja si vubec ovulaci nehlídám, takže jsme se tedy asi vážně netrefili. Proto se chci poradit s doktorem, jak a co atd.. Jak říkám, je ale divné , že mam takovéto bolesti a pocity, nikdy mezi MS jsem to neměla. Vždy me bolelo břicho den před MS , MS mám krátkou trvá pouze tři dny a pak zas mám klid. 🤒

lenickah
autor
3. kvě 2017

@petomonika1 jinak ja píšete, tak takhle vynechavanou MS jsem neměla nikdy ;) vždy v kuse ;)🙂

petomonika1
3. kvě 2017

@lenickah tak co to muze snacit?

lenickah
autor
3. kvě 2017

@petomonika1 to netuším, ale asi bych si zašla k doktoru 😇😑 pro jistotu

petomonika1
3. kvě 2017

@lenickah skousim zakoupit test a uvidi se

dolezalovalucie
3. kvě 2017

@lenickah Ja myslim,ze ta bolest mohla byt ovulace.Pokud se nechces hlidat ovulaci tak zkuste sex obden,to se urcite trefite

mimi1619
4. kvě 2017

Ahoj, v prosinci jsem bohužel musela podstoupit revizi zamlklé těhotenství 8 tt. Menstruace dorazila normálně naposledy na konci března a minulý měsíc jsem to nedostala. Dnes jsem si dělala test a negativní, mám bolení v podbříšku jako před MS, jsem unavená bolest hlavy. Je možné že se teprve // objeví déle?

lenickah
autor
5. kvě 2017

@mimi1619 Já bohužel netuším, je to na mě vše nové, hlavně poprvé co jsem se o to začala zajímat, v týdnu jsem objednaná k doktoru, tak mu tam dám pár otázek 🙂 jinak bolesti v podbřišku mám neustále, vubec se to nelepší ☹

mimi1619
5. kvě 2017

@lenickah tak dneska jsem začala špinit tak to byl asi příchod MS :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru