Mohly by to být rané příznaky těhu?

verulevrtule
1. pro 2020

Ahoj holky, beru první cyklus duphaston, zítra mám poslední dávku. Ovulace měla být dle dr. 21.,22.11.,ale ovu testu proběhla 24.11. Od včera je mi strašně divné, bolí mě hodně prsa a břicho, v noci mě to budí a po jídle je mi na zvracení. Prášky jsem do teď přijala bez problémů, tehu test zatím negativní. Mohly by to být tak brzké příznaky těhu? Nebo je to varování, že přijde MS, ikdyz beru tyto prášky? Děkuji

tynka9
1. pro 2020

Mohly i nemusely, to ti fakt asi nikdo nepoví. Přiznávám, že k bolestem břicha, prsou a divným pocitům bych se radši moc neupínala. To fakt může být PMS, stres, cokoliv... ale i tehotenstvi. Já jsem si byla hodně brzy skoro jistá, že jsem těhotná, ale ty příznaky jsem měla jiné - normálně jsem schopná fungovat s půl litrem vody denně, absolutně nemám pocit žízně, a najednou jsem mohla vypít Dunaj a stejně jsem měla pořád žízeň. Pak totální nespavost, ale to jsem brala s rezervou, a pak teda moc krásné milování i mimo plodné dny 😊

verulevrtule
autor
1. pro 2020

@tynka9 No já právě nevím, u prvního jsem vůbec nevěděla, že jsem v tom, akorát třetí měsíc nevolnosti, a teď tenhle stav mi připomíná mě druhé tehu, o které jsem pak přišla. Právě vůbec nevím, si říkám, že na testu už by duch asi byl

tynka9
1. pro 2020

@verulevrtule týden o od ovulace je na ducha ještě hodně brzy, pockej ještě týden a budeš vědět, na čem seš docela jistě. Lepší než lovení duchů

verulevrtule
autor
1. pro 2020

@tynka9 Asi máš pravdu, no jsem jak dítě 🤣děkuji

amazonkajanik
1. pro 2020

@verulevrtule hlavně klid 😉měsíc sem,měsíc tam je furt lepší,než roky. Navíc máš už jedno prtě,to je taky výhra,v dnešní "neplodné" době. Našemu prvnímu by bylo letos 5let a místo něj je jen sednouci vzpomínka na utz 😟 po dalších letech snažení máme malého ďáblíka,co teď chrupka v postýlce a čekám,kdy si vynutí jít k nám ...chtěla bych i druhé,ale nechám to osudu

verulevrtule
autor
1. pro 2020

@amazonkajanik No jo, už si případnu stará, tak víš jak 🤣

amazonkajanik
1. pro 2020

@verulevrtule jsi o rok starší než já a synovi bude příští týden rok a půl ...takže než přijde řada na druhé,tak už budu stará,ale některé si kolem 40 pořizují první,takže proč to lámat přes koleno 😂

verulevrtule
autor
2. pro 2020

@amazonkajanik to já nelamu, ale měla jsem nějakéj problém, a doktor říkal, čím dřív, tím líp. Jen doufám, že to co teď zažívám je aspon zahnizdovani, neboť ta bolest je otresna

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru