Mohla jsem otěhotnět? Styk den před ovulací

alokina
11. kvě 2015

Zdravím maminky, s přítelem se snažíme o miminko, avšak přítel nepracuje v Čr,takže je těžké dítě počít, když je tu jen sem tam. Menstruaci jsem dostala 28.4.2015 a od 4.-8.5.2015 jsme se snažili, ale kalkulačka na internetu mi ukázala, že ovulace nastane od 9.5-14.5.2015...Myslíte, že je možnost, že jsem mohla otěhotnět?
Moc děkuji všem

celaskon87
11. kvě 2015

Ahoj, já bych nezkoušela otěhotnět podle kalkulačky, ovulace se dá zjistit i měřením bazální teploty či ovutestem. Je možné, že máš ovulaci jindy, než ukazuje internet...

dasara
11. kvě 2015

Většinou se za plodné dny považuje necelý týden kolem ovulace. Přesněji cca 3 dny před a 1 den po. Tzn. pět 5 dní. Možné to tedy je.

sasanka033
11. kvě 2015

ahoj. kdyz mas sex, mozny je vsechno 🙂 kor kdyz nevis, kdy mas ovulaci. souhlasim s prispevkem vyse - zjistila bych si sama, kdy ovuluju.

jamia
11. kvě 2015

@alokina Možné to samozřejmě je, kalkulačka na internetu ti ovulaci automaticky přepoví na půlku cyklu, ale nemálo žen otěhotnělo na začátku nebo na konci cyklu. Jsou ale způsoby, jak zjistit ovulaci poměrně přesně, buď symptotermální metoda (měření bazální teploty) nebo ovulační testy.

alokina
autor
11. kvě 2015

Ono je to prave tezke podchytit to zrovna,aby tady byl :( tak ja doufam,ze se zadari :( kdy bych si cca mohla uz udelat tt?

dasara
11. kvě 2015

@alokina dřív jak za 10 dní to nebude poznat. Prostě kolem očekávané menstruace

sasanka033
11. kvě 2015

@alokina nedelej si zadny testy, zbytecnej stres. cekej esli prijde ms a pak teprve testuj. a kdyz sama nevis, kdy ovulujes, tak nemuzes rict, ze je tezky podchytit, aby byl partner doma🙂 hlavne klid! muze to par mesicu trvat.

alokina
autor
11. kvě 2015

No ted uz je na zjistovani pozde :(

sasanka033
11. kvě 2015

@alokina na zjistovani ovulace? no tak priste, ne? obrn se trpelivosti, jinak se budes kazdou ms hroutit.

alokina
autor
11. kvě 2015

@sasanka033 no uvidim jak to dopadne,pokud nebudu,tak muzeme zkouset zase az za pul roku :/

sasanka033
11. kvě 2015

@alokina to je porad pryc?

alokina
autor
11. kvě 2015

Prave ze ano,jezdi na mise,je u armady...vetsinou na pul roku,jednou byl i na 9 mesicu :(

sasanka033
11. kvě 2015

@alokina aha, no, tak tim spis bych si v mezicase zjistila, kdy mam ovulaci, abyste na to mohli vlitnou v mezicase, kdy bude doma. preci neni pryc porad, ne? maji preci nejaky pauzy.

alokina
autor
11. kvě 2015

Az v zari nebo na vanoce ;)

zmrz_lina
11. kvě 2015

@alokina co to je za blbost 🙂 v acr se sice jezdi na mise, ale rozhodne ne tak, jak píšeš. Pokud je na misi (obvykle 6 měsíců), po návratu ho neposlou dřív, jak za rok. Výjimkou jsou např.rocni pozorovatelské mise napr.na Sinaji, to je pryč rok, ale pak je dlouho doma... Trochu nas tu lakujes ;)

zmrz_lina
11. kvě 2015

@sasanka033 myslím, ze si to tu trochu slecna upravuje...

tulipanecek
11. kvě 2015

Taky jsem otěhotněla jindy,než ukazovala kalkulačka na netu...vím,přesný den pohlavního styku ,po kterém jsem otěhotněla a to jsem měla prý neplodné dny 😎

zmrz_lina
11. kvě 2015

@alokina koukám, ze jsi z Prostějova, to je pritel asi u "sestky", ale ani ty nejezdi tak, jak píšeš. Ze by byl trvale pryč 😉

alokina
autor
11. kvě 2015

Ja nerikam,ze to tak neni,ale je kupa ruznych vycviku,kurzu atd.

cinda82
11. kvě 2015

Ještě se nabízí otázka, čemu přítel říká mise? 😉

zmrz_lina
11. kvě 2015

@alokina vycviky a kurzy jsou něco jiného. Kurzy jsou vždy pondělí - pátek, cvičení, až na výjimky, také nejsou pres víkendy.

alokina
autor
11. kvě 2015

Jsem z Pv ale pritel nepracuje v Cr :D

zmrz_lina
11. kvě 2015

@alokina pokud je u Armády Ceske republiky a ne např. ve francouzských legiích, tak mise, vycviky a kurzy opravdu neprobihaji tak, jak píšeš 😉

alokina
autor
11. kvě 2015

Neni u Cr,ja ani nepsala,ze je,hned v otazce je,ze pracuje v zahranici,navic myslim,ze nas osobni zivot je v tehle diskuzi zcela nepodstatny,tema tehle diskuze je jine ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru