Mohla bych být těhotná?

oulehlovi1
26. čer 2016

Zdravim menstruace mi meska o 16dni byla jsem u doktora ktery udelal Utz a nasel 3 dutinky nic v nich nebylo těhotenství vyloucil z duvodu negativního testu z moci ktery hned udelal pichl vyvolavacku dnes.7 den po vyvolacce ms nikde ve čtvrtek jsem delala dalsi test byl negativní a dnes take. Myslite ze bych mohla byt tehotna????????? Ps mam nemoc pcos. Dekuji za odpovedi

misula29
26. čer 2016

Spíš ne

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

Dekuji za odpoved a mám. Zajit na dalsi injekci nebo jeste cekat

misula29
26. čer 2016

Ještě počkat, do 10 dnu by mela dorazit

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

Diky moc za radu nemohla bych mit asi ted další..... Mam tri z toho nejmladsi ma 7 mesicu... Ta je s pomocí pres hormonální léčbu (dva roky jsme se snazili a nic) takze tohle me uplne odrovnalo....

jarmulka
26. čer 2016

Také bych řekla, že to nebude těhotenství.... přeji, aby bylo vše v pořádku!!!! 🙂

pandabox
26. čer 2016

@oulehlovi1 ja to takhle mela pri prvnim tehu cca 12 let zpatky, ale to jeste nebyly tak kvalitni testy, kazdopadne se mi ukazal test pozitivni az cca 12 dni po vyvolavacce. Myslim, ze se to ale bezne nestava.

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

Děkuji 🙂

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

Myslize ze kdyz pujdu zítra k doktorovi ze by mi pichl popr. Dalsi injekci??? Hroznd sd bojim.... I kdyz ty tri negativní testy?

yerry
26. čer 2016

Myslím že udělá asi zase UTZ. Aby těhotenství vyvrátil.

pandabox
26. čer 2016

sla bych na krev jako samoplatce..mas klid..

jarmulka
26. čer 2016

@oulehlovi1 vyžádej si odběr krve na HCG - určitě na to máš právo a nemusíš jako samoplátce - MS má zpoždění - je zde jasný důvod pro pojišťovnu... řekni si o to, fakt!!!! 🙂

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

Nad tou krvi jsem dnes take přemýšlela. Uvidim asi hned rano zajedu k doktorovi a uvidim co rekne...

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

A rict si o to kde přímo v odberove laboratoři?

jarmulka
26. čer 2016

@oulehlovi1 ne - u doktora... normálně mu řekni, že nechceš další injekci, že chceš odběr na HCG - když se MS stále nedostavila...

pandabox
26. čer 2016

@oulehlovi1 jj, v kazde laborce to delaji a vetsinou mas do dvou hodin vysledek, stoji to cca 200?? (ja to v CR nikdy nedelala..ale drazsi to neni)

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

Cena jd 200-300 byla jsem když jsem cekala 3 na krev jako samoplatce

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

Ok zitra mu o to reknu abych se hodila do klidu

andreaandrejka
26. čer 2016

MS po vyvolavacce dorazi do 10dnu. Jeste mas tedy par dni cas. Pak bych zavolala dr.a zeptala se co dal.

heduska82
26. čer 2016

@oulehlovi1 ms by po agolutinu mela prijit do 14 dnu, nema smysl plasit, ale pockat. Mela jsem ji 2x a vzdycky dorazila az ten 14.den.

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

Ja na ne chodila pravidelně pred tretim tehu a vzdy ms dorazila do trech dnu....

heduska82
26. čer 2016

Jasne, ale taky muze dorazit za tech 14, je otazka, co ji spozdilo.

oulehlovi1
autor
26. čer 2016

Ale po 16ti dnech o ocekavane ms by uz test tehu ukázal ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru