Mimoděložní těhotenství, jak se pozná?

ivousek21
5. pro 2017

Dobrý den, s manželem jsme se snažili ó druhé dítě 7 listopadu mě začali poslední měsíčky 3.12 jsem si udělala test a byl pozitivní objednala jsem se k lékaři a ten mě vzal hned 5.12 jenže mě řekl že dítě v děloze nevidí vzal mě krav ještě mám jid na krev 7.12 a 8.12 si mám volat na vysletky. Jenže mě řekl že je tu možnost mimoděložní ho těhotenství a já teď nevím co dělat strašně mě to trápí na dítě jsme se strašně těšili a vůbec nevím jak to vydržet do pátku na ty výsledky. Nemáte někdo zkušenost s mimoděložním těhotenstvím? Priznaky rady? Strašně mě to trápí a nevím co dělat.

moxha
5. pro 2017

Ivousku pokud není hodnota hcg v krvi kolem 1000 pak na UZ nemusí být ještě nic vidět.Jinak mimoděložní těhotenství poznáš jen na UZ.

ivousek21
autor
5. pro 2017

Dnes mě vzali krev a nic neřekli a na další mám jid až ve čtvrtek a v pátek budou vysletky ale mě to hrozně hlodá nwm jak to do pátku mám vydržet

elwe
5. pro 2017

@ivousek21 mě taky doktorka strašila mimoděložním, ale prostě jen proto, že dokud není nic vidět, tak ta možnost vždycky je a čím dřív se to zjistí, tím lépe. Na kontrole po týdnu už byl normálně vidět váček a mimoděložní se vyloučilo. Jsi ještě hodně na začátku, a není nic divného, že nic nejde vidět, tak nemusíš mít strach, šance, že je to mimoděložní, je malá.

ivousek21
autor
5. pro 2017

Děkuju moc

kafr
5. pro 2017

Jestli to dobre pocitam, tak jsi ve 4/5tt? Me si mudr zvala na ultrazvuk az v 6tt, aby bylo vubec co videt... Myslim, ze te doktor strasi zbytecne 😠
Neboj, vsechno muze byt jinak 😉

ivca87
5. pro 2017

@ivousek21 Já byla na prvním UTZ v 5tt a nebylo vidět vůbec nic, až na dalším UTZ v 8tt bylo miminko hezky vidět. Takže podle mě je prostě jenom brzo 😉

konik4525
5. pro 2017

mně dr taky takto vystrašila, byla jsem na kontrole přiliš brzo (byla jsem objednana už delši dobu tak jsem si řekla, že pujdu a zeptam se nahodou nejsem těhotna a taky že jo ;) ...) , taky mi rekla pozor na mimodelozni to hned jet do nemocnice...tak jsem došla domu z kontroly a zacla patrat na netu..no a strasne jsem se vynervovala ..zbytecne!! takze urcite pockat na vysledky a vubec nepremyslet nad tim ze by to nebylo ok!!

mifisa
Autor odpověď smazal
Zobraz
kachna001
6. pro 2017

je strašlivě brzy na nějaké závěry, miminko půjde pořádně vidět až tak za 2 týdny 😉 buď v klidu, stres přeci není pro něj vůbec dobrý...

ivousek21
autor
6. pro 2017

Moc všem děkuji
Mifisa a taky tě povolování břicho nebo v podbřišku ? Nic hroznyho ale cítím to. Mám stoho právě hrozný strach.

mifisa
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivousek21
autor
7. pro 2017

Tak to mě je líto mě řekli že hladina stoupá ale zase mě bolí záda a připadám si jak kdyby na mě lezla chřipka horko pak zima taky nevím co sním můj gynekolog není v ordinaci až do pondělí.

mifisa
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivousek21
autor
7. pro 2017

Strašně děkuji za ochotu a pomoc i když si sama v takové situaci úplně tě obdivují jak to zvládáš. Držím palce aby to přece jen třeba dopadlo dobře nebo aspoň příště to už bude určitě ok

mifisa
Autor odpověď smazal
Zobraz
mifisa
Autor odpověď smazal
Zobraz
mifisa
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivousek21
autor
10. pro 2017

To chápu. Ten tvůj andílek tě teď potřebuje nejvíc a kvůli němu se musí vše zvládnout tak také držím palce.

mifisa
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru