Menstruace. Je šance, že jsem těhotná?

klarunda001
25. pro 2020

Dobrý jendou jsem e měla s přítele dva ne chráněné styky v jeden den
Oni jendou se do mě neudělal udělala se vždy mimo a další den jsem si vzala nouzovou antikoncepci je možné že jsem těhotná?
MS jsem v září pár dní potom dostala
Bylo to v září a teď je prosinec a pokaždé jsem MS dostala
Mám ji dostat hned na začátku ledna a dneska a ní včera mi nebylo nějak dobře večer je to v pohodě spíš nějak okolo oběda
S přítelem jsem měla styk 19.12 a mentrauce mi začal 3.12 kondom jsme měli a nepraskl
Ted jde že mě občas takový bílý výtok takže se trochu bojím nevím jestli to může být tím že mám ovulaci nebo tím že mám třeba pms
Je šance že jsem těhotna?

zelenaesmolda
25. pro 2020

@klarunda001
Troll nemuze otehotnet

klarunda001
autor
25. pro 2020

@zelenaesmolda nejsem troll
Jenom se ptám na názor co je na tom špatného nebuďte prosím hend zlá

ema90
25. pro 2020

🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Mate to napsany dost nesrozumitelne. Proc do toho michate nejaky sex v zari, kdyz jste potom ms dalsi mesice normalne dostala? A ted v prosinci, pokud jste meli kondom, nepraskl, tak neni pravdepodobne, ze jste tehotna.
Bily vytok, ktery nijak nezapacha, nesvedi atd., je uplne normalni.
Ms mate v lednu teprve dostat, takze pokud ms nedostanete, udelejte si test.

klarunda001
autor
25. pro 2020

@ema90 Dobre děkuji moc
ja jenom ze proste někteří ženy mají MS i v těhotenství tak se toho září kdy jsme měli ten ne chráněny styk bojím

klarunda001
autor
25. pro 2020

@klarunda001 pardon nechráněny

klarunda001
autor
25. pro 2020

@ema90 tak jsme slyšela že ty ženy měly MS i v těhotenství a jelikož to bylo nechraneny tak jsem mohla
I kdzy jsem si vzala tu pilulku která ale nemusí vždy zabrat
Ale partner se do mě při tom neudělala taize by ot měli být v pohodě
Pardon jsem z toho vystresovana no jsem ještě hodne mladá víte

themuffin
25. pro 2020

@klarunda001 když se bojíš, tak neměj nechráněný styk a hotovo ne? 🤷‍♀️🤦‍♀️

klarunda001
autor
25. pro 2020

@themuffin ano ja vím byla to chybabylo to jenom jednou a bylo to práv ev to září a tedy myslíte si že když jsme v to od toho styku v září dostala kazdy měsíc že tedy těhotná nejsem?

klarunda001
autor
25. pro 2020

@themuffin
Ten nechráněny styk jsme měli dvakrát za jedné den
Poprvé se do mě neudělal a podruhé také ne
A podotykne že se Partner vymocil po prvním styku takže ve druhém styku by zadne žive spermie být nomohly v preejakulatu
A další den jsem si vzala tu nouzovou antikoncepci ale i tka se bojím no
Moje kamarádka to tak dělala často a nikdy nebyla těhotná ale že jo člověk nikdy neví

zelenaesmolda
25. pro 2020

@klarunda001
Profil zalozeny v prosinci
Blby dotaz ala bravicko
Priserny styl psani ve stylu “mam prvni stupen zakladky”
Podle me jsi troll.

klarunda001
autor
25. pro 2020

@themuffin a také mi mi nebylo teď moc dobře poslední dobou ale to může být z toho že mám nejspíš ovulaci nebo pms a také když si zatlaci trochu na podbrisek tak me bolí a někdy mi tam i kruči když si sáhnu a nebo i bez stáhnutí ale to může být přiznak pms nebo ovulace že?

klarunda001
autor
25. pro 2020

@zelenaesmolda nejsem studuji Gymnázium
Omlouvám se za styl psaní ale jsem z toho ted docela v depresi a jsem velice rozrušená takže se omlouvám ale prostě je mi skoro 16 a chtěla jsem se poradit o tom s někým dospělim

ema90
25. pro 2020

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Kdyby jste v zari otehotnela, tak to na konci prosince uz asi vite,ne? 🙄

klarunda001
autor
25. pro 2020

@zelenaesmolda ja se omlouvám ale kdyby vám bylo 16 a bála jste se že jste v tom i když to není nejspíš možný ale i tak
Taky by vám nebylo příjemné kdyby vás někdo kdo ponizoval
Jestli máte potřebu tady holky ktere jsou zoufale a chtějí třeba nejakou radu aby nebyli v depce zesmesnovat tak toto není ta prava stránka a je to od vás velice ošklivé a je mi z vás zle
Jsem na tom psychicky špatně takže na vaše stupidní komentáře které nikoho nezajímáji nejsme zvědavá ano ja si přišla promluvit s dospělým a ne s někým kdo má 31 ale chová se jako by mu bylo 10
To vy jste spíš troll

klarunda001
autor
25. pro 2020

@ema90 jako že by mi nepřišla MS?

klarunda001
autor
25. pro 2020

@ema90 myslíte to tak že by mi v prosinci už nepřišla MS?

themuffin
25. pro 2020

@klarunda001 taky to může být tím, že ses na Štědrý den přežrala 😅 hele, pokud nejsi troll, tak buď velká holka, skoč si do lékárny nebo drogérky pro test a udělej si ho 🤦‍♀️

zelenaesmolda
25. pro 2020

@klarunda001
Me by v 16 nenapadlo mit nechraneny sex.Jestli mas strach z tehotenstvi tak se mas chranit.A jestli si chces promluvit s nekym dospelym tak zkus matku.
A mimochodem tohle neni forum pro pubertaky ale pro matky.

klarunda001
autor
25. pro 2020

@themuffin nejsem troll
A mohu se ještě zeptat co si myslíte o tom září?
Podle mého je to ne pravděpodobný

honatko092
25. pro 2020

NEJSI TĚHOTNÁ. Nezkoumej se tolik, užívej si života a při sexu se vždycky chraň. Při domácí výuce si zopakuj pravopis. Dobrou noc.

klarunda001
autor
25. pro 2020

@honatko092 dekuju
Pardon za pravopis ale jsem teď vážně pod tlakem a měla jsem depresi, byla jsem na pokraji zhroucení takže se omlouvám
Pravopis mi byl v tu chvíli jedno

themuffin
25. pro 2020

@klarunda001 je velmi nepravděpodobné, že bys byla těhotná

kami2262
26. pro 2020

@klarunda001 pokud máš pocit, že bys mohla být těhotná, i když to je dost nepravděpodobné, tak udělej to nejlehčí co jde... Prostě si v lékárně nebo v drogerii kup těhotenský test. Vyjde ti negativní, máš po starostech a nemusíš se z toho hroutit.

klarunda001
autor
29. pro 2020
klarunda001
autor
29. pro 2020

@kami2262 radši jsem si delala dneska odpoledne test a byl negativní takže už jsem v klidu

themuffin
29. pro 2020

@klarunda001 tak vidíš

klarunda001
autor
29. pro 2020

@themuffin a není možný že by byl třeba falešný?
Četla jsem někde že se nějaké paní ukázal duch za jedenáct dní na tom testu
A jestli nevadí že jsem si ho udělala dopoledne
I když kdybych byla tři měsíce těhotná tak už by mi to ukázalo určitě že?

ema90
29. pro 2020

@klarunda001 Vys*r se uz na to paneboze 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

klarunda001
autor
29. pro 2020

@ema90 ja se omluvám ale pořád mě trápí různé tlaky v podbřišku, kručeni nebo když zatlaci tak mě tam pichne tak se obávám
Jestli to je pms nebo něco jiného víte
Mohlo by to být třeba těhotenství

ema90
29. pro 2020

@klarunda001 Ne, mate nemocnou hlavu. Objednejte se na psychiatrii.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru