Menstruace a otěhotnění. Je to možné?

10. lis 2021

Dobrý den beru antikoncepci, ale zapomněla jsi vzít antikoncepci na konci 1.tydne. Teď mám pauzu a menstruace přišla. Včera jsem dělala přítele orálně. Po skončení jsem si utřela pusu rukou a pak se šla napít. Pak jsem si byla umýt ruce mýdlem a pak se znovu napít. Pak jsem si šla vyměnit tampon, ale před tím jsem se znovu šla napít znovu sáhla na tu flašku. Tampon jsem vzala a položila na umyvadlo a umyla si znovu ruce mýdlem. Moje otázka zní je možné že se nějaký sperma dostalo na tampon. Ještě když jsem si neumyla ruce a sáhla na tu flašku znovu? Děkuji za odpovědi

petradt1986
10. lis 2021

Ne neni.

klokanka31
10. lis 2021

@petradt1986 To je troll,furt stejný nesmyslný dotazy 🤦‍♀️

jana31990
10. lis 2021

Nechci být ošklivá ale mám občas pocit že by se sexuální výchova nebo alespoň zaklady měly pořádně učit už na základní škole. Protože takovýhle dotaz snad nemůže někdo myslet vážně

autor
10. lis 2021

@jana31990 já to myslím vážně. Jsem mladá a nechci otěhotnět. Prosím snad to chápete. Když si prostě nejsem jistá musím se zeptat. A podle mě jsem dost zodpovědná. Používám dvojitou ochranu. A dávám si pozor, ale když mám strach a nejsem si jistá ptám se lidí. Ale někteří to prostě nechápou. Chápu, že to je asi blbí dotaz,ale opravdu na to potřebuji odpověď.

klokanka31
10. lis 2021

Tak pokud se tak strašně bojíš otěhotnět,tak si najdi jinou antikoncepci,na kterou nemusíš každý den myslet.

anonymni123kj123
10. lis 2021

Kdyby jsi nechtěla otěhotnět, tak dáváš bacha, ale promiň takhle nechutný dotaz jsem dlouho neviděla.. jestli si nejsi jistá kup si prášek po.. a budeš mít jistotu.. nebo si kup jinou antikoncepci na kterou nebudeš muset myslet..

izzylka
10. lis 2021

@jana31990 to jsem nedávno někde psala taky, a sesypalo se na mě tolik lidí, že mladí o tom toho ví víc než my 🤣🤣 no..podle dotazů tady ví maximálně jak souložit, ale jak a co funguje už jde uplně mimo ně 🙈

madbetka
10. lis 2021

Pokud máš takovou hrůzu z otěhotnění, že řešíš takovéhle hovadiny, pravděpodobně prostě ještě nejsi zralá na sexuální život, sorry.
Ne, nemůžeš být těhotná. A pokud, tak rozhodně ne z té situace, kterou popisuješ.

meronym
10. lis 2021

Pokud budes tehotna, tak tvoje dite muze zalozit novou cirkev 😉

autor
10. lis 2021

@anonymni123kj123 dávám si bacha. Beru antikoncepci a používáme k tomu kondom. To že si nejsem jistá neznamená že nejsem zodpovědná..

anonymni123kj123
10. lis 2021

Tak když si zodpovědná tak proč sem píšeš? Nepsala jsi náhodou ze jsi si zapomněla vzít prášek? To mi nepřijde moc zodpovědné🤷‍♀️🙂

autor
10. lis 2021

@anonymni123kj123 já chci jen slyšet není to možné je to možné.

te_reza
10. lis 2021

Tento dotaz tu byl zaobalen ráno a pod přezdívkou. Když neznáš nic o množení a co je a není možný, tak radši ne*ukej. Problem solved.

autor
10. lis 2021

@te_reza je hodně způsobu jak žena otěhotněla. I přes sperma na prstech když se přítel dělal. Proto se ptám.

te_reza
10. lis 2021

Tak nebuď prase a pořád si myj ruce mýdlem! Pořád!A savem😂👌

autor
10. lis 2021

@te_reza to jsem udělala dvakrát. Pokud jste ten dotaz četla celý.

klokanka31
10. lis 2021

@te_reza Já tohle prostě nikdy nepochopím 🤨 jak někdo může mít takový myšlení?

te_reza
10. lis 2021

Hele já si myslím, že jestli se ti nějaký spermie dostali na ruku, umyvadlo nebo cokoliv, tak radši umřeli sami. Ale příště fakt přidej Savo,to je jistota že chcípnou👌

izzylka
10. lis 2021

Ty jo, a nepsala jsi tu už jednou? 😅 psala tu jedna, co se bála, že ji uvízly sperme za nehtama 🤣🤣 a měla uplně stejný argument s tím, jak někdo otěhotněl ze spermatu na ruce 🤣🤣 což bych teda fakt chěla vidět, jak by se něco takového mohlo stát 🤣🤣🙈

anonymni123kj123
10. lis 2021

@izzylka Neasi😂 kdyby to bylo tak snadné tak je každá těhotná 😂

klokanka31
10. lis 2021

@izzylka Psala už tohle minimálně dvakrát. Snad je to jen troll.

mimi1004
10. lis 2021

Mám jednoduchou radu - NESOULOŽ! A nebudeš muset vypisovat takové zhovadilosti. Kolik ti je? Čerstvých 15?

autor
10. lis 2021

@mimi1004 já právě že nesouložila

autor
10. lis 2021

@klokanka31 mám prostě strach jsem stresmem a myslím na různé věci. A abych se aspoň trochu uklidnila snažím se tu zeptat pro vás hloupou otázku, ale pro mě uklidňující otázku. A zatím mi tu nikdy nepomohl. Tak se omlouvám.

nihanin
10. lis 2021

ženský ti tu píšou své názory a ani jeden jako že ti "nepomohl" .. Tak ne soulož a strach mít nebudeš jednoduché řešení.. Zachvili tu dáš diskuzi že jestli náhodou nejsi těhu že jses dotkla trenek

jana31990
11. lis 2021

@izzylka jo to znám taky jsem se s tím už setkala . Že ve finále já jsem byla ta úplně blbá co neví nic a nejlepší je pak když po nějaké době člověk narazí na dotaz panebože jei 18 a jsem těhotná co mám dělat. Jak jsem psala tohle by mělo být povinné učivo na ZŠ

klokanka31
11. lis 2021

@jana31990 A já si vždycky myslela že dnešní mládež ví o tomto tématu vše. Asi by se na trh měly vrátit časopisy jako bravo, dívka, top dívka atd.🙄

sylvka
11. lis 2021

@izzylka 😄tak ono v podstatě i hubou to může doputovat do dělohy,jenom to musí prezit žaludeční šťávy 😁😁🤣😁ovšem šance se snižuje,pokud bereš antikoncepci a máš kondom.

jana31990
11. lis 2021

@klokanka31 to je pravda ikdyz já si osobně myslím že kolikrát oni vědí jen jak si užít a to je vše. A pak tady padají takovýhle pitomý dotazy který kolikrát normální člověk ani nevymyslí. Ajj souhlasím ty časopisy co byli za nás jak jsi psala mám pocit že dnešní mládeží by kolikrát taky docela pomohly

izzylka
11. lis 2021

@sylvka 🤣🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru