Mamatest x Clear Blue Digital - je mezi nimi rozdíl?

xvitko13
4. lis 2016

Ahoj holky,

s manželem se snažíme o druhé mimi. Dnes jsem 27DC, menstruaci mám nepravidelnou, čekám ji kolem 29 či 30 či 31 DC. Jak to tak bývá, jsem strašně netrpělivá, tak už jsem si udělala mamatest včera a dnes a na něm sněhobílo ☹ žádný duch, nic. Chci se zeptat, myslíte, že je možné, kdybych si udělala ten digitální Clear Blue, že ten by třeba něco ukázal, zkrátka že je spolehlivější? Popřípadě kdyby ukázal že nic, tak bych to hold vzala na vědomí a už bych přestala s tím testováním? Jelikož je Clear Blue poměrně drahý, tak jestli má cenu do něj teď investovat... Díky 🙂

maminkazdenicka
4. lis 2016

mamatest není moc spolehlivý, spoustu holek píše, že dělá falešné duchy, spíš než ten digitální bych ještě zkusila od Dr.MAXE jejich těhotenský test, ten snad nikdy nikoho nezklamal a pak až bych po pozitivním testu zkusila ten digitální 🙂
jinak pokud má MS přijít až za 2-3 dny, tak bych s testováním počkala, někdo má dvě čárky až pár dní po vynechání 🙂
držím palce

zuzinka6
4. lis 2016

jj, LadyMax test je prej nejlepší a je za pár korun. Pro potvrzení ducha jsem si koupila Clearblue digital, kde se objedvilo 1-2t 🙂
S dcerou jsem před 9 lety koupila mamatest a duch tam byl asi až 4. den po vynechání. Ladymax měl ducha 1 den před očekávanou MS

daisy963
7. lis 2016

Moje zkušenost s Clear Blue jak uvádí ukáže, zda se něco klube už týden před termínem menstruace (nebo tak nějak to je už si to moc nepamatuju). Vim, že jsem si ho tenkrát taky hned koupila abych to co nejdřív věděla. Test ukázal, že těhotná jsem nicméně po 14 dnech se dostavila menstruace a na pohotovosti lékař nic neviděl. Žádné těhotenství. Bylo to strašný zklamání. Proto ti doporučuju počkat já vim, je to strašný ale pokud počkáš těhotenství ti ukáže i test za 30 korun.
Držim palce ať to vyjde. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru