Lze otěhotnět, když kojím?

klarkasa
23. říj 2017

Ahojky, s manželem se snažíme o druhé dítě, ale stále kojím svou roční dceru a cyklus mám nepravidelný. Chtěla jsem se zeptat, jestli jde vůbec otěhotnět přes časté kojení. Děkuji za odpovědi 🙂

noname24
23. říj 2017

To je u každé ženy jiné. Někdo i přes kojení otěhotní a kojí klidně i v těhotenství, znám i ženy, které dokud s kojením nepřestaly, tak se jim otěhotnět nepodařilo...

janina_8
23. říj 2017

Možné to je, moje sestřenice tak otěhotněla.

kajka93
23. říj 2017

Znam spoustu holek ktere jsou tehotne a koji ... neměl by být problém. Znam i zeny ktere otehotněly velmi krátce po porodu a samozrejme taky kojily. Takze asi tak 😉

kuliseks
23. říj 2017

Ze dvou pripadu minimalne vim, ze to jde 🙂

opicaa
23. říj 2017

@klarkasa ja kojim..syn ma rok a 4 mesice a jsem tehotna..bala jsem se ze to n3pujde..ale vypada to ze to slo

mia255
23. říj 2017

Já také pri kojení otěhotněla, to měla dcera 15 měsíců a kojila jsem pak ještě další dva než došlo mlíko 🙂 taky jsem neměla v normě š ž (delší dobu jsem nebrala léky). Každé tělo je jiné ale jde to 😋

fandysek_1
23. říj 2017

Kojení není antikoncepce. To je blábol z dob komunismu.

klarkasa
autor
23. říj 2017

Děkuji za odpovědi, tak snad se brzy zadaří 🙂

editah222
23. říj 2017

@klarkasa já jsem otěhotněla, když měla dcera 7 měsíců a byla víc kojená než jedla 🙂 Takže to jde.

j.a.n.i
23. říj 2017

Jde, kojila jsem celé těhotenství a pak ještě víc jak 5 měsíců tandemově... jediná vada byl pouze věčně poblitý novoš v porodnici 😀

andysebesta
23. říj 2017

Máš přirozený měl 15mesicu když jsem zjistila že čekáme dalsiKojila jsem ve dne v noci🙂.At se brzy zadari😉

aronek
23. říj 2017

U mně tedy kojení fungovalo jako dokonala antikoncepce. Pokud jsem kojila, tak jsem se mohla postavit na hlavu a nešlo to. MS byla pravidelná, ale nic. Hned po přestání nebyl problém s otěhotněním 🙂

milius
23. říj 2017

Moje babička myslela, že ne, takže má tři děti během tří a půl roku 😉

plksv
23. říj 2017

Sestra kojila a kojila, pak zjistila, že nemůže dopnout kalhoty. Byla v 17 týdnu 🙂.

evaaskalova
23. říj 2017

Ja kojim doted - dcerka 10.5mesice. Menzes jsem od porodu nemela, nicmene jsem opet neplanovane ve 4.mesici tehotenstvi. V dobe otehotneni jsem kojila priblizne 5-6x denne. 🙂 takze za mne ano,urcite to jde...:D

prcekverunka
23. říj 2017

@klarkasa Lze. Nevadí ani nepravidelný cyklus. Pokud menstruaci máš, otěhotnět můžeš..

evaaskalova
26. říj 2017

@prcekverunka Ani když ji nemáš, jak jsem psala - od porodu jsem MS neměla a i přesto jsem v tom :D

prcekverunka
26. říj 2017

@evaaskalova Ano, samozřejmě, pokud máš zrovna první ovulaci, tudíž před 1. menstruací. Ale paní psala, že cyklus má - i když nepravidelný, takže z tohoto faktu vycházím 😉

romcilena
8. čer 2019

@aronek U mne úplně stejně 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru