Krevní těhotenský test. Neukázal vám falešnou čárku?

jana_001
29. zář 2022

ahojte, zkoušel někdo krevní těhotenský test? Neukazal vám falešnou čárku? Objednala jsem ho pro jistotu, protože jsem měla slabou ms i přes HAK. Testy mám negativní ale pro jistotu chci zkusit i toto ya tak jestli někdo nemá zkušení

lencaa11
29. zář 2022

@jana_001 to radši bez te na klasikou krev nejsou na to dobře recenze a když vám vyšli testy negativně tak bych řekla že těhotná nejste tělo neni stroj tak někdy ta Ms může bejt jiná 😉

jana_001
autor
29. zář 2022

@lencaa11 díky, Šla bych na krev jen při mé gyn. je to komplikovanější. Tak jsem zkusila objednat test, pokud by byl pozitivní tak zavolám a objednám se 🙂

lencaa11
29. zář 2022

@jana_001 můžete jit jako samoplatce na krev 250 Kč ale myslím že těhotná nejste

jana_001
autor
29. zář 2022

@lencaa11 nevím jak to funguje s odběrem krve u gyn. Musím tam zavolat a objednat se na krev?

drep
29. zář 2022

@jana_001 každá odběrovka, obvykle bez objednání, zaplatíte za odběr plus za metodu vyšetření (můžete si tak nechat vyšetřit co chcete, nejen hcg)

jana_001
autor
29. zář 2022

@drep takže stačí když přijdu ráno a řeknu, že bych potřebovala odebrat krev?

denisq
29. zář 2022

@jana_001 Nemáte jít na gynekologii, ale na odběrové místo krve, kde je laboratoř. Kde se dělají jen odběry. Tam přijdete kdy chcete dopoledne, řeknete že chcete odběr HcG. Paní vám vezme krev a do cca dvou hodin máte výsledek. Zaplatíte nějaký peníz, každé odběrové místo to má jinak. Kde je odběrové místo ve Vašem městě si jednoduše najdete na googlu.

jana_001
autor
29. zář 2022

@denisq Problém je že žiji na Slovensku už a tady ve městě kde jsem tak odběry na hcg nedělají, proto nevím jak se zařídit. Celé je to asi nesmysl. Jelikož styk byl před více než měsícem. Následně přišla ms tak jak měla, tedy jedna i druhá jen ta druhá byla kratší. Užívám HAK tak proto nechci jít zatím ke gyn a hcg pro samoplátce zde nedělají

lencaa11
29. zář 2022

@jana_001 tak když byl styk před měsícem a měla jste negativní test tak to není TEHOTESTVI

denisq
29. zář 2022

@jana_001 No, silné pochybuju, že na Slovensku v odběrovém místě ( které je i v nemocnici) se nedělají testy na HcG. Jako samoplatce si můžes z krve nechat zjistit úplně co chceš, a je úplně jedno v jaké zemi. Každopádně podle toho co píšeš, těhotná určitě tak či tak nebudeš.

jana_001
autor
29. zář 2022

@lencaa11
@denisq díky, tak se tedy uklidním, udělám ten krevní test a počkám do další ms která přijde za 3 týdny

zrzeckas
29. zář 2022

Mela jsem a hodil slabounkou čárku a tehu jsem nebyla... A když jsem to tu resila/ptala se tak hodne holek psalo, ze je na nic a haze falesnaky....

jjasmina
29. zář 2022

@jana_001 ukázal mi, že jsem těhotná a nebyla jsem

jana_001
autor
29. zář 2022

@jjasmina
@zrzeckas tak to tedy si ten test dělat raději nebudu, než jsem psala výše tak všechny testy mám negativní čili bych byla ve velké nejistotě

jjasmina
29. zář 2022

@jana_001 když už, tak si zajděte na odběr krve do laborky jako samoplátce, je to určitě lepší

jana_001
autor
30. zář 2022

@jjasmina zašla jsem, mám čekat na výsledky tak snad to bude ok

jana_001
autor
30. zář 2022

@lencaa11 tak hcg v krvi je 2 neboli těhotenství to opravdu není

lencaa11
30. zář 2022

@jana_001 jsem vám to psala že nejste těhotná 😉

jana_001
autor
1. říj 2022

@lencaa11 ano, jen mi to nějak nešlo do hlavy. Dokonce výsledek je méně než 2. A protože jsem byla na krev až téměř po 2 měsících od styku tak můžu být na 100% klidná:

jana_001
autor
2. říj 2022

@lencaa11 ještě se zeptám, hned ten den jak jsem obdržela výsledky jsem se najedla a od té doby mě bolí žaludek. Nesouvisí to s tím mým "obávaným" těhotenstvím pokud je krev negativní vsak

eloise02
2. říj 2022

Ne, jsi totální blázen. Sex před více než měsícem, od té doby 2x menstruace, X testů negativních, test v laboratoři taky, ale tebe bolí žaludek, tak si přes to všecko zase myslíš, že jsi těhotná. To už chce asi psychiatra. Nehledě na to, že to není příznak těhotenství.

jana_001
autor
2. říj 2022

@eloise02 jo, dík za to že jsem blázen. Chápu, že asi to nedává smysl, ale jsem mladá, zkušenosti s tím nemám. To že se léčím u psychiatra je věc druhá.

lencaa11
2. říj 2022

@jana_001 dej te si procházku na vzduchu a pocitat do 10 určitě to nesouvisí z těhotenstvím

jana_001
autor
2. říj 2022

@lencaa11 dnes mi už je lépe ale nebyla jsem si jistá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru