Kolikátý den po ovulaci testujete (těhotenským testem)?

nonacek
28. říj 2014

Ahojky, zajímalo by mne kolikátý den testujete po ovulaci tt. ? Jsem trochu už zoufala,po potratu se snažíme 6mesicu a stale nic😢 tenhle měsíc jsem použila i ovu.testy, zítra má dorazit mrcha,dneska jsem testovala a ...nic. Můj cyklus je 25-26dni. Co myslíte testují brzy? Děkuji všem za odpoved😉

nonacek
autor
28. říj 2014

dodávám že mam 13 dni po ovulaci.

anna159
28. říj 2014

Zkus ovulacni test, ten ukaze tehotenstvi drive.asponte u me to fungovalo.Jinak podle me už by něco být vidět mělo i na tehotenskem, ale je to individuální.

nonacek
autor
28. říj 2014

@anna159 Děkuji za odpověď,nezbývá nic jiného než počkat na mrchu do zítra. to je hrozny......... 😩😩😩

malalulu
28. říj 2014

Můj cyklus je 20 - 21 dnů, a já zjistila, že jsem těhotná už 13.den a to jsem mohla být těhotná 4.den:-) Bohužel mi vynechala jen jeden cyklus, pak jsem samovolné potratila. Takže to je u každého individuální.. to jsou hrozné otázky, na které je spoustá odpovědí a ani jedná Tě nenaplní natolik, abys byla spokojená ☹

lucifereeek
28. říj 2014

testovala jsem 14dní od ovu a byly tam už hezké // čárky, minulé těhotenství jsem dělala test 13den po ovulaci a byl tam slabší duch, testovala jsem několik dní před ms, protože mám dlouhé cykly - 37-46DC a ovulaci mám 23-25DC

lucifereeek
28. říj 2014

@malalulu to by mě zajímalo, jak si zjistila, že jsi těhotná 4tý den, když až 9tý den to jde zjistit z krve u dr. a nejdříve 10dní těhotenstkým testem a na utz ještě později

malalulu
28. říj 2014

@lucifereeek To byl můj odhad🙂 Neměla jsem to potvrzené ani těhotenským testem to až později 🙂 Snažili jsme se dlouho a nic, potom jsem to "vzdala" a měli jsme nechráněný sex po dlouhé době a to pouze jednou🙂 a první "příznak" jsem si zapsala do diáře🙂 Samozřejmě to mohly byt moje naivní pocity a ty právé přišly později🙂 Dr. mi potvrdil, že jsem těhotná 5.týden a za týden jsem potratila....

lucifereeek
28. říj 2014

@malalulu jj, my se taky snažili dlouho a otěhotněla jsem až po 13m a pak potratila v 8tt :( ale další těhotenství bylo už v pořádku, tak věřím, že se zadaří i vám 🙂

malalulu
28. říj 2014

@lucifereeek Děkuji. Snad, jak to příjde, tak to bude v pořádku 😉 🙂

misisule
28. říj 2014

Já měla ducha 11. den 🙂

cbabu
28. říj 2014

🙂 každá to má úplně jiné ja u prvního měla první.pozitivní test 20 dní po ovu a to dokonce az po vyvolávacce od dr

nonacek
autor
28. říj 2014

@anna159 holky všem mooc,Děkuji za odpovědi! A uvidím zitra a držte my palce ať ta červena nedorazi 😉
@malalulu
@lucifereeek
@misisule
@cbabu

cbabu
28. říj 2014

Ja ji čekám cca v pátek a taky se modlim aby uz zůstala doma a nechodila 🙂

nonacek
autor
28. říj 2014

@cbabu Ahoj, taky držím palce✌✌✌✌✌✌✌✌✌

nonacek
autor
29. říj 2014

@anna159 tak ženy,dorazila mrcha tak me čeka další měsíc snažení ................ a možná nekolik 😩😩😩
@lucifereeek
@misisule všem děkuji,co my držely palce! 💋
@cbabu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru