Kolik DPO jste měly // na těhu testu?

keny123
21. říj 2015

ahoj.anketka..
. zajímá mě kolik dní po pozitivním ovulačním testu (nebo po ovulaci ) jste měli nejdřív dušíka na testu?zajímají mě ty které vědí kdy byla ovulace.prosím nepiště mi třeba den před vynechanou ms.2 dny po vynechané ms...každá máme cykly jinak dlouhé a každá máme jindy ovulaci.takže mě to zajímá u těch co se zajimate přimo o ovulaci tak za jak dlouho po ní vám vyšel dušík.já jsem dnes 11 dní po pozitivním ovu testu a včera a malinko předevčírem jsem zašpinila myslela jsem že ms ale zatím nic.. a test negativní.děkuji

ladie
21. říj 2015

Já měla pidi ducha až 13 DPO. Musela jsem si hned udělat ještě digitální test, abych tomu uvěřila.

nolies
21. říj 2015

U prvniho 9DPO a druhyho tehu 8DPO 😊

kejt29
21. říj 2015

13DPO

pincola
21. říj 2015

No já až tak 16 DPO a ducha.

majaaa82
21. říj 2015

9DPO nic a 10DPO carka, uz to nebyl ani duch. Drzim palce😉

majovasnazilka
21. říj 2015

ahoj, 11DPO, pidi druhá čárka, ale testovala jsem až odpoledne 🙂 jelikož to bylo včera, doufám, že bude sílit, přeju štěstí 😉

petzy
21. říj 2015

Já 8 den po ovu hooodně slabý duch, spíš jsem si říkala, no jasně tam nic není, ale sněhobílý taky není. Cca 12 dní po ovu už slabá čárka 🙂

andelka
21. říj 2015

13 dpo. 10 a 11 bílo. Toho 13 už byla solidní čárka,žádný duch. Lf mám 11-12 dní, takže ten 13 den to bylo docela na jistotu.

daasenka85
21. říj 2015

U dcerky 11. DPO duch (před tím jsem zkoušela 8. DPO a sněhobílo), u druhého miminka už 9. DPO duch 🙂

veronika182
21. říj 2015

10DPO silnej duch, kdy byly dvě dálnice nevím, už jsem pak netestovala 🙂

kpajca
21. říj 2015

já už 9DPO, ale s dvojčaty, takže toho hormonu se možná tvořilo víc 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru