Kdy zopakovat test?

4. bře 2023

Ahoj, s přítelem se o dítě nesnažíme, ale máme přerušovaný styk, bude mi 30, i přes to, že jsem chtěla ještě počkat, nezlobila bych se. Tento cyklus mi menstruace začala 29.1., menstruaci mám 8-9 dní dlouhou, 17.2. jsme měli přerušovaný styk, 18.-19.2. jsem trochu špinila (kolem toho data mívám ovulaci, tak možná ovulace), poté jsem jednorázově zašpinila o týden později, tj 24.2., před osmi dny, ale od té doby mi není úplně hej, bolí mě podbřišek (ráno, jak kdybych měla dostat menstruaci, poté je to během dne taková tlaková, chvílemi píchavá bolest), absolutně nulová chuť na sex, není mi dobře od žaludku a bolí mě bedra. Měla jsem podezření, že bych mohla být těhotná, ale včera jsem si ráno udělala test a je negativní, byl to obyčejný Pepino test z Alberta. Cyklus mívám dlouhý 32-33 dní, dnes mám 35. den cyklu a menstruace nikde. Je Pepino test spolehlivý? Byl desítkový, to by asi už něco poznal ne? Pokud je nějaký lepší test, poprosím o radu🙂 Nevím, možná jsou to jen rozházené hormony, ale nejsem si jistá, zda nemám test zopakovat až za delší dobu a pak teprve řešit problém u gynekologa, kdy se vám ukázal pozitivní od styku? Do toho mám chvílemi hustý výtok, ale nijak nezapáchá, nic mě nesvědí.

autor
4. bře 2023

Ještě jsem zapomněla napsat, že mě před menstruací hodně bolí prsa a teď vůbec nic 🙈

lencaa11
4. bře 2023

Tělo není stroj může to bejt klidně od stresu ,hormony atd ..klidně i TT udělala bych ho v neděli a v týdnu a když nic tak bych počkala na Ms jinak test 10 ukáže pomalu každý dobrý je z Benu lékárny ,Dr max ,Action ,Rosmann ,☘️☘️

autor
4. bře 2023

@lencaa11 Zítra zajedu ještě pro test z Maxe a uvidíme, možná se mi fakt jen pobláznily hormony, to tělo si z nás dělá blázny 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru