Kdo se chysta testovat?

vladuska29
18. čer 2019

Ahoj holky jsem 9dpo je tu ještě někdo takový kdo je na tom stejně?

jennas
18. čer 2019

@vladuska29 tak drzim 👍 at to vyjde 😉 hod jsem pak fota at vykoukame 👻

jirikmaminka
18. čer 2019

Testuji neustale protoze se snazime porad ale porad nic. Tak ti drzim palecky

vladuska29
autor
18. čer 2019

@jennas když něco natestuju tak určo foto hodim. Dneska byl ale mamatest bílí tak další zkusím ve čtvrtek 🙂 a jak jsi na tom ty?

@jirikmaminka jak dlouho se snažíte? My se snažíme 10mesicu. Mám za sebou už dvě revize

jennas
18. čer 2019

@vladuska29 no byla jsem na kontrole 7+1,❤ bilo...ted začínám 10tt a jdu v patek,tak drz pesti🙏strach samozrejme obrovsky...

jirikmaminka
18. čer 2019

@vladuska29 rok mam za sebou operaci delohy a mam leidenku

vladuska29
autor
18. čer 2019

@jennas tak to je krásný držím palečky ať je vše v pořádku dál 😉😍 a závidím no uvidím jak to tento měsíc bude mic bych chtěla aby to tam už byla ale zároveň si myslím že Ms dorazi zase 😔😔

vladuska29
autor
18. čer 2019

@jirikmaminka asi blba otázka ale co je leidenka?

sudylichozrout
18. čer 2019

@vladuska29 leidenska mutace, problem se srazlivosti krve. Je to dedicne, nese se to po materske linii.

vladuska29
autor
18. čer 2019

@sudylichozrout aha. Ja mám zvýšený Faktor8 budu si muset celé těhu píchat injekce na ředění krve.

saja13
18. čer 2019

Já sem 5 dní po iui taky budu testovat 😉

vladuska29
autor
18. čer 2019

@saja13 tak držím palečky ať tam jsou krásné //

saja13
18. čer 2019

@vladuska29 děkuju snad 🍀😍

juliemichal
18. čer 2019

a já jsem dnes 5DPO a už bych chtěla testovat 😀 ale je ještě hodně brzo 😀 😀

juliemichal
18. čer 2019

ale na tvůj tt se těším ♥

vladuska29
autor
18. čer 2019

@juliemichal to ještě brzy je to máš pravdu 😃😃 ja budu testovat ve čtvrtek to budu 11dpo ale tak nejak si rikam ze to zase nevyslo😔

juliemichal
18. čer 2019

@vladuska29 to si nesmíš připouštět a říkat si,že to nevyšlo ☹ ☹ držím moc moc palečky ♥ ♥ já budu testovat asi v neděli 😀 😀 to budu 10dpo a jsem zvědavá 😀

vladuska29
autor
18. čer 2019

@juliemichal to ja mám zrovna termín Ms. Tak ja bych moc chtěla aby to vyšlo ale toho zklamani už bylo tolik že se spíš bojim dalšího

saja13
18. čer 2019

@vladuska29 s tím zklamáním jsme N tom stejne 🤨též mám z toho obavy

juliemichal
18. čer 2019

@vladuska29 já se ti vůbec,ale vůbec nedivím vím co jsem zažívala když jsme se o Matea snažili ty 4 roky,kolik jsem měla biochemek jedno zamlklé těhotenství aj :-O vím moc dobře jak se cítíš,proto ti píšu,že si to nesmíš nechat připouštět a vše brát pozitivně 🙂 🙂 a taky vím moc dobře,že se o toho poslední mimi budeme snažit strašně dlouho a nevyjde to hned na druhý pokus i když min cyklus jsem měla raný potrat.

vladuska29
autor
18. čer 2019

@saja13 my dvakrát pocali na první pokus a ted 10mesicu nic. Předtím 2 revize. Poslední byla vloni v lednu. Pak jsme 7 měsíců museli čekat kvuli vyšetřením.

kejcvil
19. čer 2019

Je mi 24 s přítelem jsme se snažili rok a nic( podotýkám že jsem zdravá). Pak jsem to přestala úplně řešit . Jednou jsme šli do tety já si všimla že tam prodavaji mama test. Ze srandy jsem si jeden vzala , pak když byl čas jsem si ho udělala a byl tam duch. Dnes jsem skoro ve 4 měsíci. 😊🥰 Myslím že když na to budete furt myslet , že to vůbec neprospívá z vlastní zkušenosti.

vladuska29
autor
19. čer 2019

@kejcvil ahoj děkuji za příspěvek ono se to lehko řekne nemyslet na to. Ty jsi mladá a casu mas dost na mit miminko. A nemáš za sebou žádné zklamání. Mě je třeba už 30let. Neříkám že jsem stará na mimčo to ne. A vim že kdybych za sebou neměla už dvě zklamání jako že máš a brzy po sobě tak by to bylo taky jiny a neřešila bych to tolik.

no1
19. čer 2019

@vladuska29 jsem 9DPO, 31DC a třetí den zpoždění MS, testovala bych jak divá, ale vzhledem k pozdní ovulaci způsobně čekám 😁
Držím pěsti ať se zadaří

vladuska29
autor
19. čer 2019

@no1 ja jsem. Dneska 10dpo a je to hrozny to čekání. 🙂🙈 Taky držím palečky 😉😉

no1
19. čer 2019

@vladuska29 a kdy budem teda testovat? 😄

vladuska29
autor
19. čer 2019

@no1 no ja se chystám zitra ale jak se znám tak to zkusím i dneska 😃😃😂😂

Holky stalo se vam některý že by jste z ničeho nic neměli chuť na sex. A byl pro vás nevim jak to říct at to nezni blbe 😂😂ale jako ze nechutný a nebavil vás? Mě se to stalo včera a nevim proč. Sex s přítelem mě vždy bavil a užívala jsem si ho. Vetsinou jsem to ja to hlavně chce. Ale vcera2me to nějak nebavilo a připadala jsem si u toho hrozně úplně mě to zaskočilo 🤔

no1
19. čer 2019

@vladuska29 tak pak dej vědět! Já zkusím vydržet do pátku 😄
V neděli máme vyročí, to by byl dáreček 😍

vladuska29
autor
19. čer 2019

@no1 to by byl tak budu držet palečky. Určitě vědět dám

vladuska29
autor
19. čer 2019

@no1 tak na tt nic. Další zkusim až tak v sobotu to bude den před Ms

saja13
19. čer 2019

@vladuska29 to čekání je strašný já sem 6dpo ani nevím jestli vydržím 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru