Kapky krve na toaletním papíře

ivonka96
20. kvě 2016

Aho, s přítelem se snažíme o mimi.. ovulace byla v pondělí (16.5) snažili jsme se před i v době ovulace.. dnes, čili 5DPO ( doufám že jsem ovulku měla 16.5., poznávám to pouze podle hlenu) jsem 2x měla na toaletním papíře po vymočení kapičky takové světle červené až narůžovělé krve.. nevím zda to bylo z močové trubice nebo z pochvy.. bylo to opravdu jen malinko, poprvé asi 4 kapky a po druhé jedna.. Co si myslíte že by to mohlo být? 🙂

bubinko1506
20. kvě 2016

Ahoj, moze to byt uhniezdovanie a moze to byt nejaka cievka, ktora praskla alebo si sa nejakym sposobom vo vnutri skrabla. Na rozuzlenie zahady je este velmi skoro, skus este tyzden pockat a potom si sprav test.
Drzim palce, nech to bolo uhniezdovanie.

andreaandrejka
20. kvě 2016

Může to být uhnizdování, já to taky tak měla.
Počkej až ti bude meškat MS a pak testuj.

te_reza
20. kvě 2016

Já dva dny na to dostala MS, může to být kde co ...

bachovy_esence_poradna
20. kvě 2016

@ivonka96 někdy to bývá uhnizdování oplodněného vajíčka

je ale potřeba počkat alespoň do doby pár dní před očekávanou ms a pak testovat...
vydržte v klidu, vím, že to je těžké, ale pro Vás i případné miminko je to to nejlepší 😵

ivonka96
autor
20. kvě 2016

@andreaandrejka
Taky jsi to měla tak, že jsi to měla 2x na toal.papíře a pak už nic? Spíše to mě mate, že to bylo jen pár kapiček a pak už nic

andreaandrejka
20. kvě 2016

@ivonka96 Mela jsem to par dni,pripisovala jsem to MS,ktera mela prijit.

ivonka96
autor
20. kvě 2016

@andreaandrejka
Aha, já jsem si toho dnes všimla poprvé a bylo to na tom toaleťáku jen 2x no, tak nevím a do ms mám ještě 10 dní

andreaandrejka
20. kvě 2016

@ivonka96 Je brzy. Vydrz do te MS. Bud prijde nebo ne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru