Kanálek nebo čárka?

15. únor 2023

Zkusila jsem test. Jelikož ms při antikoncepci byla jen jeden den a stresuje mě to. Test před 5 dny byl negativní. Dnes jsem zkusila test rapiclear a na něm se cosi ukázalo v limitu. Ale velmi velmi sl slabé a čárka podle mě není růžová. Je to jen kanálek ​​nebo čárka? Pokud neberu v úvahu tuto jednodenní menstruaci tak bych měla být v 6 týdnu. Sex byl iv pondělí ale je mi jasné že z toho styku mi test nic neukáže. Čárka není Téměř vůbec vidět pouze pod určitým úhlem a po uschnutí zmizela, tedy je bílá

autor
15. únor 2023
xnikax1
15. únor 2023

Negativní, na té první fotce je bilo.

autor
15. únor 2023

@xnikax1 díky, mate mě to, že ji je vidět jen na té druhé fotce. Na živo cosi občas bylo vidět ale fakt téměř neviditelná čárka.

helen_h
15. únor 2023

Mně to tedy přijde i daleko od sebe, možná to není ani kanálek. Určitě negativní

jjasmina
15. únor 2023

Je to negativní test, víc bych neřešila

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
15. únor 2023

holky, tak nic. Jiný test byl negativní. Ani jeden nebyl dělán z ranní moči, ale nepila jsem nic neboli na tom prvním testu byl jen kanálek ​​asi

lencaa11
15. únor 2023

NEGATIVNI 👍

katherine177
15. únor 2023

Negativní

autor
15. únor 2023

@lencaa11
@katherine177 díky, myslíte že pokud by to byla čárka tak ukáže se i zítra na jiném testu?

lilian2111
15. únor 2023

Ano

autor
16. únor 2023

@lilian2111 díky, další test (dr Max) již byl negativní. Tak snad to včera byl jen plány poplach

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru