Jsem v tom?

asestnact
16. led 2016

Ahoj s pritelem jsem mela to same nechraneny styk a pote me dva dny bolelo bricho a hlava tak jsem az ale posledni den sahla po nouzove antikoncepci a rikala jsem si ze vic uz proto neudelam a ze to snad bylo v pohode ovsem pred 2 dny jsem to dostala tedy po 15 dnech a rikala jsem si skvely je to za mnou ovsem to trvalo sotva tri dny :/// a ted nevim 17 den a normalni menzes mam az za 10 dni... nikdy jsem se na nej vic netesila... dekuji za vase nazory

jamia
16. led 2016

Podívala bych se do věštecké koule, jen ji zrovna nemám po ruce. Předem ti teda musím hodně vynadat za to, že souložíš bez ochrany, když nechceš dítě, a pilulku po si bereš až na poslední chvíli. Ona taky účinkuje nejvíc, když si ji vezmeš co nejdřív, tj. v řádu hodin po rizikovém styku. Z podobně zodpovědných holek, co pak plaší na fóru, vždycky vidím rudě. Každopádně bolest hlavy a břicha už dva dny po sexu nemůže být příčinou těhotenství, to není fyzicky možné. Pilulka po taky může rozhodit cyklus, třeba právě krvácením mimo cyklus. Jestli jsi těhotná, ti tady nikdo nepoví, ale do života bych ti doporučila výrazně více domýšlet možné následky svých činů...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru