Jsem těhotná? Slabý duch na testu 2 dny před MS

amendee12
10. říj 2015

Dobrý den chci se zeptat včera jsem si dělala test clear blue ale ne digitalní, ukázal mě takového hodně slabého ducha měla jsem dva dny před MS ta má dorazit zítra, a dnes jsem koukla na test znovu a měl silné dvě čárky myslíte že to mohu brát za pozitivní nebo to může být falešné???? děkuju moc

alkuska
10. říj 2015

No, s odstupem by se ten test hodnotit neměl, jen v časovém limitum jinak ten výsledek může být chybný, ale osobně si myslím že pozitivní bude 🙂 Nejlíp uděláš když si zkusíš nový test, po dvou dnech už by to mohlo být vidět líp.

shine2015
10. říj 2015

@amendee12 udělej si nový....nrejlip digitální

iveta93
10. říj 2015

Počítala bych s tím že na tom prvním byl duch a udělala nový. 😉

amendee12
autor
10. říj 2015

dobře zítra skusím další jestli to nebylo falešné 🙂

dasa.77
11. říj 2015

@amendee12 Tak ja bych rekla,ze i slaby duch je znamkou pozitivniho testu. Nektere testy jsou zbytecne drahe,pise se u nich,jak jsou super citlive,ale z vlastni zkusenosti vim,ze i na nem muze byt druha carka jen malo zretelna.Ja mam dobre zkusenosti s mama testem Dr Max. Levny ale spolehlivy. 😎

amendee12
autor
11. říj 2015

tak já nevím ten test clear blue compact má citlivost 50ml a dneska jsem dělala 10ml a ukázal negativní test tak jsem zmatená ☹

behe
11. říj 2015

@amendee12 Ahojky,tak mně,když se ukazovaly slabounké čárky,to nedalo a koupila jsem si ten digi test kde ti to ukáže + pokud je pozitivní a týden od početí a ten mi ukázal pozitivitu.

alkuska
11. říj 2015

@amendee12 A jaká to byla značka? Ten dnešní myslím. Já jsem nejraději používala testy z lékárny Max, ty byly spolehlivé, např. Mama testy jsou prý na houby... Měla jsem víc testů od různých výrobců a i při stejné citlivosti se navzájem moc srovnávat nedaly protože každý výrobce tam dává jiné množství barviva. Digitest prý stejně obsahuje zase jenom proužek uvnitř, takže tím si člověk moc nepomůže. Nejlepší je používat vždy stejného výrobce aby bylo srovnání, a navíc jsem narazila i na vadný test - když už jsem těhotná byla několik týdnů, chtěla jsem si udělat test pro radost a byl čistě bílý - prostě výrobní chyba, tak jsem udělala druhý a tam byla krásná dálnice. Takže flintu bych do žita neházela, zkus to znova pozítří a použij stejný test jak napoprvé.

dasa.77
11. říj 2015

@dasa.77 OPRAVA- Lady Max test - Dr.Max

amendee12
autor
15. říj 2015

tak holky jsou tam dvě // 🙂 zítra jdu k dr ukázal mi to digitalní clear blue 🙂

kaca027
17. kvě 2016

Tak zeny asi se budu hloupe ptat... dnes me neskutecne svedi bradavky a ve čt to mam dostat mz (ne ze bych chtela aby mrcha prisla). Tak js si udelala hcg testi (protoze me nikdy prsa nesvedila) a jedna carka je silna a druha je videt ale velmi slabe (i bez nataceni na svetlu) Mohu doufat? Mam teda pripraveny dalsi testik,ale nejdriv jdu na radu abych trosku schladla. ☺

evulina77
17. kvě 2016

@kaca027 vypadá to nadějně...

kaca027
17. kvě 2016

@evulina77 kez by 😐

kaca027
17. kvě 2016

@evulina77 druhy a jina znacka opet duch tak asi to tak bude. ☺

kaca027
18. kvě 2016

@evulina77 ahojky tak dnes jsem si tehu test (den pred ms) zopakovala z ranni moci a ta carka je jeste slabsi nez vcera odpoledne. Tak jsem z toho rozcarovana. Asi z toho nic nebude. ☹

evulina77
19. kvě 2016

@kaca027 tak jak dneska?

kaca027
19. kvě 2016

@evulina77 no rano jsem si delala z rani moci a vysel zas duch pak jsem to zopakovala na jinem v praci a zda se mi ta carka silnejsi. Fakt jsem zmatena tehu asi budu,ale nelibi se mi vysledky testu....to jsem jeste nezazila nejaky duchy na testu. Poslala bych fotky ale nejak mi to nejde....

kaca027
21. kvě 2016

@evulina77 tak dnes jsem si dva dny pi vynechani udelala digi clearbkue a hlasi mi to + 2-3tydny

andreaandrejka
21. kvě 2016

@kaca027 Gratuluji 🙂 To je nějaký 5 týden těhotenství tuším,že?

evulina77
21. kvě 2016

@kaca027 bude to dobrý, držím pěsti

kaca027
21. kvě 2016

@evulina77 ti doufam ikdyz mam smisene pocity..... @andreandrejka ni oodle navodu ano, jak ale rikam mam vic duchu na testech nez jasnych vysledku.

evulina77
21. kvě 2016

@kaca027 tak tohle není duch ani nejasný výsledek 😀

andreaandrejka
21. kvě 2016

@kaca027 Na duchy se vykašli, Clear blue je jistý, mám s ním taky dobré zkušenosti 🙂

kaca027
21. kvě 2016

@evulina77 ten je z dnesni 6hodiny ranni. 🙂 tady u tohi testu se neduchuje. 🙂 🙂

kaca027
21. kvě 2016

@andreaandrejka posledni tri testy

andreaandrejka
21. kvě 2016

@kaca027 Brala bych je pozitivní všechny 🙂

evulina77
21. kvě 2016

@kaca027 jsi těhotná, věř, už tři testy ti ukazují pozitivitu

juliemichal
21. kvě 2016

@kaca027 určitě jsi těhotná 🙂 mě digi test ukázal +1-2 v pondělí,v úterý HCG 26,50 a včera HCG 143,70 🙂 a to ještě nemám vynechání 🙂 poslední ms byla 24.4 😀 tak dnes jsem 3+6tt 😀

kaca027
21. kvě 2016

@evulina77 ikdyz dva dny po vynechani mam porad takovy slabi carky? A to jsem nevyfotila ty vcerejsi tam neni skoro nic videt teda (testovala jsem odpoledne) a tentokrat nemam ani zadny priznaky. 😊 pred tim me bolela prsa, mela jsem vytok atp. Ted ani prd krom vynechane mz ani naznak. Proto jsem studovala i jestli kdyz beru leky na stitnou zlazu jestli neovlivnuji testovani (ze je tak slabe ne ze je spatne😉 . No za 14dni jdu k lekari. Driv me tam nikdo neuvidi. Ne jako napisledy. ☺

evulina77
21. kvě 2016

@kaca027 každopádně hned zavolej na endokrinologii a řekni jim, že máš pozitivní těhu test, jestli nebude potřeba změnit léky nebo dávkování. Každé těhoteství je jiné. Určitá obezřetnost je na místě, ale věřit se taky musí. Věř sobě a mimču, bude to dobré. Těhotná jsi, neboj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru