Jsem těhotná nebo ne?

lucinkaab
9. dub 2022

Zdravím, sice jsem byla už dvakrát těhotná vždy jsem věděla že to vyšlo že jsme se o to snažili, dvě už máme holky tak už se nesnažíme, ale teď poslední měsíc mám takový divný pocit jako sice test je negativní ms dostávám vždy po 28dni sice minuli měsíc přišla po 32dnech ale došla a teď přišla taky tak 28dnech ale za poslední měsíc jsem nečekaně přibrala o 2kg i mám trošku větší břicho i přítel se divil....což je u mě neobvyklé většinou i mi doktor na endokrinologii říkal že jen hubnu ještě před 2mesici jsem měla 64kg a teď dnešní váha 66,2kg a mám větší chuť až mě to zaraží...tak se. Chci zeptat zda mám plašit nebo ne? Prosím žádný rypani....

nijij
9. dub 2022

Není jednodušší si koupit test?

eloana
9. dub 2022

@lucinkaab pokud mas test negativni, pises a normalne jsi to mela, tak bych rekla, ze nejsi… pokud si myslis, ze jsi, tak jedne zajit na gyndu- tady ti stejne nikdo vice nerekne

bara88
9. dub 2022

Tady ti asi těžko někdo něco vyvěští

lilian2111
9. dub 2022

Pokud byla ms, test negativní, nemyslím si že jde o těhotenství.

lucinkaab
autor
9. dub 2022

@eloana
To je jasný že je nejlépe dojít na gyndu, spíš mě zajímalo zda se to někdy někomu stalo, že jsem se i dočetla že spousty žen byly těhotný a má měli i do 4m i testy vycházeli negativne

lucinkaab
autor
9. dub 2022

@nijij ten jsem delala

eloana
9. dub 2022

@lucinkaab ano znam holcinu, ktera mela negativni test, ale ms nedostala a tehotna byla… kamaradky sestra pred 3 lety zjistila tehotenstvi az v 8 mesici, ale myslim, ze si nedelala test…ja jsem mela ms a tehotna jsrm byla, ale poznala jsrm to a vysel mi test…..ale konkretni pripad, ze by byla ms a negativni test neznam. A pokud ti v jinych tehotenstvi test vysel… tak by ti podle me vysel i ted

vikysek0987
9. dub 2022

@lucinkaab Menstruaci jsi měla, test negativní, tak se ptáš nač???Nejsi těhotná.....

katherine177
9. dub 2022

@lucinkaab ne každé zvětšení břicha nebo nevolnost je těhotenství

lucinkaab
autor
9. dub 2022

@katherine177 to je hodne zajímavý no uvidím co tento měsíc vše ukáže a projeví

lucinkaab
autor
9. dub 2022
eloana
9. dub 2022

@lucinkaab mozne je vzdy vse, ale jsou to hodne vyjimecne pripady…vetsinou jeden ukazatel je vzdy bud absence ms nebo pozitivni test. Ono take spousta lidi slabe pozitivni test berou jako negativni..nebo ji ani nevidi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru