Jsem těhotná nebo ne?

themuffin
7. srp 2020

Zdravím, chci se zeptat..s manželem se snažíme o mimčo skoro rok od vysazení HA. Cykly mám +/- 29 dní, ale minulý měsíc přišel po 18 dnech. Teď už jsem 36. den a MS stále nikde. Ve středu jsem si dělala test, ale byl negativní. Mám čekat MS, že je cyklus delší nebo můžu být těhotná?

rickym
7. srp 2020

Zatím na grafu spíš nevidím ovulaci:(

denninkak9
7. srp 2020

Ahoj, chtěla bych se zeptat… mám bílý výtok, 6 dní zpoždění a citlivé bradavky. Včera jsem si dělala test a byl negativní. Menstruaci mám nepravidelnou, ale podle kalendáře jsem dnes 41DC, vychází to podle průměru. Cyklus mám okolo 35 dni. Stalo se to už někomu?

Děkuji

nat
7. srp 2020

@themuffin také bych řekla že ovu nebyla

themuffin
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rickym
7. srp 2020

@themuffin je spousta článku
https://www.nutriklub.cz/clanek/bazalni-teplota
A apka by ti i měla vyznačit.. třeba jako mě tady..

nina004
8. srp 2020

@themuffin Podľa mňa si mala ešte len 5.8 ovuláciu. Ale to uvidíš podľa toho ako bude graf pokračovať.

jitkaem
8. srp 2020

Ja osobne bych se vykaslala na mereni teploty, chytre aplikace a tak .... Milovala bych se pro radost, ne pro cil otehotnet.

themuffin
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
stefffiii
11. srp 2020

@themuffin vypadá to anovulacni cyklus...a resim něco podobného... nevim,zda jsem měla ovulaci a testy teď takho(viz foto)...všechny jsou dělané zaraz... takže asi nějaké vadné nebo co🤔🤷‍♀️

nina004
11. srp 2020

@stefffiii robila si všetkých päť z jedného moču?

stefffiii
11. srp 2020

@nina004 Ano🤷‍♀️ Asi zkusit ještě třeba za dva dny???

nina004
11. srp 2020

@stefffiii Určite skús ,ale mne tie testy,kde ti čiarka vyšla ,neprídu už ako duch ,ale pekná čiarka. A vyzerá to ,že tam kde čiarku nemáš ,bolo aj menej farbivá. Ani tá kontrolná čiarka na tých dvoch testoch nie je tak silná ako na ostatných.

themuffin
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
stefffiii
11. srp 2020

@nina004 To mas pravdu... ze by ale v některých bylo min barviva 🤷‍♀️🤔 No uvidim... 🙂

nina004
11. srp 2020

@stefffiii Daj vedieť ako ti to dopadne 🙂 Držím päste 🙂

stefffiii
11. srp 2020

@nina004 dekuji😊 Dam vedet

stefffiii
12. srp 2020

@nina004 tak dnes rano bílý test,takže to je jasne... 😱

nina004
12. srp 2020

@stefffiii tak to som vôbec nečakala. Nejaké divné to je.

rickym
12. srp 2020

@stefffiii Já to takto měla, čárky na testech, ale nesílily, pak jeden den bílo a ms přišla se zpožděním o 9 dní - biochemické těhotenství...

stefffiii
8. zář 2020

holky... tak zase po nějaké dobe jdu pro rady😁 Je ovulacni test už pozitivni nebo aspoň blížící se ovu? 🤔

nat
9. zář 2020

@stefffiii POZITIVNI NENI BLIZI SE 🙂

stefffiii
9. zář 2020

@nat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru