Jsem těhotná? Duch na testu

wildcat87
1. bře 2018

Mam nepravidelnou MS a kdy byla posledni uz snad ani nevim ale cca 2mes vynechava mi vajecnik. Jenze 3 tydny me ted boleli prsa v kuse a stale je citim a tak jsem si koupila ovu testy zda se nemuze jednat o blizici se OVU... Ovu testy slaboulinky a k nim nejaky TT zdarma. Ze srandy jsem namocila v UT oba do stejne ranni moci jak TT tak ovu. TT samozrejmne negativni a OVU slaboulinky duch. Jenze dnes CT prsa stale citliva a tak jsem sla vytahnout zpet ovu test. Ale vypadnul na me i ten TT a hle duch teda pokud nevidim jen ja prikladam foto. Kdy se zbarvil nevim, myslite ze mohu byt tehu?

terka555
1. bře 2018

@wildcat87 no vypada to ze je pozitivni zkusila bych za dva dny znova jestli bude silit

wildcat87
autor
1. bře 2018

No porovnavala jsem ,,duchy,, jinych snazilek ale ja to vidim pouhym okem, nemusim nijak naklanet. Take mi prijde pozitivni uz jen ruzovym zbarvenim slabsi carky. Udelala jsem chybu tu ze jsem oba po chvilce vyhodila, tudiz ani nevim kdy se dobarvil zda do par minut ci hodin nebo dokonce az druhy den. Nezbyva mi asi nic opravdu jineho nez vyckat ty dva dny zkusit znova a nebo mozna i do te doby mrska dorazi

terka555
1. bře 2018

@wildcat87 ja bych rekla ze spis nedorazi;)a kdy teda ma dorazit?ale urcite bych pockala ty dva dny a hned zkusila jestli sili🙂

linee
1. bře 2018

@wildcat87 a to je ten tt z ut?Pokud vyskocila carka po terminu,zkus si zitra zopakovat a uvidism

wildcat87
autor
1. bře 2018

@terka555 no to je prave ten velikej otaznik...jeden vajecnik mi chvili funguje pak zas ne...nekdy mam 3 cykly za sebou ok pak 2 vynechaji pak zas jednou jo a dalsi mesic nic tudiz podle MS se ja ridit vubec nemuzu ☹ takze odpived zni : nevim

wildcat87
autor
1. bře 2018

@linee ano z UT... Testy mam uz koupene jen se dockat rana. To bude noc

terka555
1. bře 2018

@wildcat87 jojo tak vydrz a myslim ze rano budes mile prekvapena🙂

priefi
1. bře 2018

@wildcat87 mas tam ducha, drzim pesti, at to je ok a ms uz nedorazi 😊

wildcat87
autor
1. bře 2018

Děkuji za vaše názory a já jdu do peřin, hned jak budu vědět více tak napíšu. Jdu to zaspat a ráno moudřejší večera

priefi
1. bře 2018

Rano dej vedet 😊

terka555
2. bře 2018

@wildcat87 tak jak si dopadla?🙂

wildcat87
autor
2. bře 2018

@terka555 no asi nijak... Rano jsem zkusila pro jistotu 3 testy... Do limitu ani tuk ani jeden a tak jsem je hodila do kose...jako vzdy mi to odpo nedalo a koukla znova. 2 snehobily ale ten plastovej tam jsem neco zahledla a tak otevrela a dusik ale tentokrat slaboulinkej a ani fotak nevezme. A tak si myslim ze mozna neco mohlo dopadnout ale odejde s MS. Zacal me dnes pobolivat podbrisek a myslim si ze kdyby bylo vse v poho,,, dusik by silil ☹ sice nadeje umira posledni ale moc tomu neverim. Uvidime jestli prijde pres vikend mrska, pokud ne, v po zkusim znova

terka555
2. bře 2018

@wildcat87 jo tak to chce vydrzet a uvidis jeste to muze dobre dopadnout🙂tak drzim palce a treba se zadari🙂

wildcat87
autor
2. bře 2018

@terka555 Děkuji... Určitě dám ještě vědět jak to dopadlo

simanov
28. zář 2018

Holky vidíte něco?

nicol22
28. zář 2018

@simanov vidím

mimiveru
28. zář 2018

@simanov Já tedy ne, promiň. Počkala bych tak 2-3 dny...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru