Jsem těhotná?

luckaa_
6. kvě 2019

Dobrý den dámy potřebovala bych vaše rady a zkušenosti. Chtěla bych se zeptat jestli příznaky které mám jsou z toho jestli jsem těhotná nebo jestli je možné že to je kvůli něčemu jinému. Mám příznaky jako že mě svědí břicho, bolí mě podbřišek když si ho prohmatavám nebo když chodím i když se směju, sem rozptýlená, ve stresu, nesoustředím se na nic, občas mě bolí i hlava do migrény, mám průjem a jsem poslední dobou unavená a nemám na nic sílu. Prsa mě nebolí jen občas svědí. Je možné že jsem jen vyčerpaná nebo by se se mnou mohlo dít něco jiného? nebo je tam pravděpodobnost těhotenství? Prosím o radu. Podle délky styku je to cca tyden plus mínu pár dní. Je možné že by se příznaky kdybych byla těhotná projevovali tak rychle? Děkuji za rady a názory 😊

mimi1004
Autor odpověď smazal
Zobraz
julielim
6. kvě 2019

Teoreticky to možný je, ale podle mě je to spíš vsugerovaný, pokud to je od styku týden, je to strašně, strašně brzy. Já to u první dcery poznala někdy ve 3tt a i tak to bylo hodně brzy a není to obvyklé

luckaa_
autor
6. kvě 2019

@julielim no já mám právě strach 😪 otěhotnět nechci styk kdy došlo k nehodě byl těsně po menstruaci a asi před dvouma dnama mě začlo svědět břicho a včera mě začal bolet podbřišek a dneska ještě víc 😏 už dítě mám ale u něj jsem přiznaky neměla žadný .. kdybych si nebyla jistá že těhotna jsem tak bych to ani skoro nepoznala do doby než se mi spozdila menstruace. U prvního těhotenství jsem ani žadný příznaky nesledovala proto si jsem teď tak nejistá jestli by bylo možné otehotnět hned po skončení menstruace a jestli by se mohli vůbec projevovat příznaly tak rychle. Taky mi to přijde brzy abych se příznaky projevovali tak rychle. Ale chci se radši ujistit vašema názorama jestli je to vůbec možný . Bohužel si to nevsugerovávám vlastně bych byla ráda kdyby to možné nebylo jelikož jsem se nedávno s přítelem rozešla 😒😩

nafuka
6. kvě 2019

Pokud nechceš dítě, tak existuje ochrana a nebo nesouložit. Jinak každá žena má jiné příznaky, takže jedině test nebo doktor ti dá spolehlivou odpověď. Tady přes internet to nezjistíš.

julielim
6. kvě 2019

@luckaa_ pokud jsi dítě nechtěla, měli jste se chránit. což je jasný, ale nehody se stávají.. Jinak ano, mohla jsi otěhotnět i těsně po MS, já s dcerou otěhotněla hned ten den co mi MS skončila. Jistotu budeš mít jedině z krve, ale to je taky až za nějakou dobu

nesticka
6. kvě 2019

No... Jestli je možné otěhotnět hned po menstruaci? Tahle kočička je zadelana na první dobrou a v den kdy ms skoncila. Teď ji byly 3 mesice

monika76301
6. kvě 2019

@luckaa_ ja otěhotněla jeden den po ms... Take na jeden pokus 😄😄😄 a ted mi tu spinká týdenní miminko

luckaa_
autor
6. kvě 2019

@monika76301
@nesticka je mozne ze se priznaky projevuji tak rychle? Mam pocit ze jsem tehotna hlavne kvuli te bolesti v podbrisku a castejsimu moceni nez obvykle.
@julielim ja to neresila kdyz jsem s pritelem jeste byla tak jsme si rikali bud a nebo bohuzel po tom co k tomu doslo a stalo se tak jsme se dva dny na to rozesli 😏 tak proto ten duvod proc bych byla radsi kdyby to nebyli priznaky tehotenstvi

preiba
6. kvě 2019

@nafuka
@julielim myslím, že morální projevy tazatelce nikterak nepomůžou, otázka zněla zcela jinak.
Nemyslím si, že by se tu měla obhajovat, psala, že se rozešli a proto by si přála, aby to těhotenství nebylo... Nemyslím, že by vůbec měla něco obhajovat a ostatním vysvětlovat osobní záležitosti....

Ano ano, možné to je. Podle mě to ale bude spíš vsugerovane.. Hlava někdy dokáže tělo pěkně potrápit... 🙂 Nezbývá než počkat... 🙂

pipi_puncocha
6. kvě 2019

Já teda nevím, ale podle mě je to na příznaky opravdu brzy... u sebe jsem nějaké náznaky začala pozorovat tak týden po vynecháni menstruace, v tomto je psychika opravdu mocná.

luckaa_
autor
6. kvě 2019

@preiba děkuji moc

luckaa_
autor
6. kvě 2019

@pipi_puncocha děkuji začínám být klidnější. Právě se mi to zdá taky na příznaky brzy ale i tal sem z toho nervózní. Pro jistotu ještě počkám a udělám si test. Děkuji vám moc za rady doufám že teď už z toho nebudu tak nervózní a budu klidnější. Moc vám všem ještě jednou děkuji!

babbota
6. kvě 2019

Já jsem začala mít příznaky až po vynechané menstruaci, ale každé tělo je jiné a jinak reaguje, takže úplně vyloučit to nelze..

malinkaelinka
6. kvě 2019

Já měla takových příznaků včetně ranní nevolnosti se zvracením (nakonec to bylo z multivitamínu, co jsem brala nalačno a má se brát po jídle) a nikdy to těhotenství nebylo. Když jsem opravdu těhotná byla, přišly první příznaky asi až v 7 tt. Do té doby nic. 🙂 Hlava si umí vsugerovat hoooodně moc věcí.

lachtanice86
6. kvě 2019

@luckaa_ kdyby to bylo z hcg tak by si měla pozitivní test

radullah
6. kvě 2019

Já jsem měla příznaky už 8 dní po ovulaci (a styku) - což je u mě 8 dní před menstruací. Hned den na to už zřetelná čárka na testu. Ale těmi příznaky byly rozjíždějící se kvasinky a slabé špinění. Bolení podbřišku, svědění a bolest prsou přišlo asi o týden později. Přijde mi na takové příznaky opravdu brzy. Držím palce, aby to bylo třeba jen z nervů.

julielim
6. kvě 2019

@luckaa_ že se rozešli psala až poté, každopádně já sama psala, že nehody se stávají, sama mám dceru z nehody. Jako moralizování jsem to rozhodně nemyslela, pardon, jestli to tak vyznělo.. hlavně jsem jako první psala, že si myslím, že je to vsugerované.

adel2507
6. kvě 2019

@luckaa_ Až když jsem po vynechání MS zjistila, že jsem těhotná, tak jsem si zpětně uvědomila, že příznaky jsem měla poměrně brzo. Měla jsem pořád pocit, že na mě leze nějaký bacil (byla jsem unavená, bolela mě hlava) a nechci být zbytečně naturalustická, ale u obou těhotenství jsem měla od začátku takový bílý výtok.

luckaa_
autor
6. kvě 2019

@adel2507 přesně ten mám taky vždy když jdu na záchod chodím na záchod teď skoro každou půl hodinu přitom normálně jdu na záchod třikrat až čtyřikrát za den. A hlavně ten podbřišek mě bolí každou chvílí víc. Občas mě to bolí až tak že když chodím tak me to tahá při každým kroku.

kittyy17
6. kvě 2019

@luckaa_ nejspíš jsou to nervy, z rozchodu, oslabily imunitu, a máš virózu. Dva týdny po tom sexu zkus udělat test...

adel2507
6. kvě 2019

@luckaa_ Tak nějak jsem to měla taky. My jsme se sice rozhodli, že bychom už chtěli druhé, ale nečekala jsem, že by to vyšlo ještě tem měsíc, musela jsem mít hodně pozdě ovulaci. Taže proto jsem si všechny ty příznaky uvědomila až potom. Každopádně přeju ať to dopadne podle tvých představ.

nesticka
6. kvě 2019

@luckaa_ já jsem si dělala test když jsem byla 3+? Bolela mě už asi týden prsa, podbrisek a jedla jsem prakticky denně šopak. Pořád jsme měla žaludek jak na vodě.. No týden před očekávanou MS jsem si udělala test a bylo jasno

rebe
6. kvě 2019

Pokud jsi cca dva týdny po začátku menstruace, může tě podbřišek pobolívat z ovulace, ostatní projevy mohou být ze stresu. Stejně tak můžeš být těhotná. Počkej ještě aspoň týden a zkus si udělat test. Až přijde/nepřijde další menstruace, budeš vědět ještě víc.

2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz
flora2511
7. kvě 2019

@luckaa_ Som na tom podobne ako ty, dnes mám 4 dní pred ms a priznaky vyčerpania alebo začínajúcej choroby. Aj prsia a kríže má bolia už druhý deň. Na teste slabucky tieň. Som zvedavá ako ti to dopadne. Dúfam, že tak ako si praješ. Držím palce ;)

luckaa_
autor
7. kvě 2019

@flora2511 ja si test dělala a byla tam jednoznačně jeden proužek ale to nemusi jeste nic znamenat na test je to brzo jen jsem to chtela zkusit jestli nahodou tam nebude neco videt :/
@rebe ok dekuju za radu pockam jeste tyden a udelam si znovu test a uvidim snad to bude jen nejaky vycerpani :/ nebo stres
Kazdopadne vsem jeste jednou dekuju za rady a nazory

2hanah
7. kvě 2019

@luckaa_ Mně ukázal Pepino test těhotenství už 4 dny před očekávanou ms, ale zrovna tak i dr.max nebo mamatest. Taky někde psaly holky, že jim Pepino dělal falešné duchy. Zkusila bych jiné ráno jiný test. Hodně štěstí!

111pat111
11. kvě 2019

Ahoj holky .. mam na vás dotaz Menstruační cyklus mam 33 dni .. menstruaci mam dostat 15.5. Ale už čtvrtým dnem spinim ne normálně jako u menstruace ale je to tmavší barvy a hlavně jen slabě .. chci se vás zeptat zda je možné být těhotná ikdyz spinim samozřejmě si udělám test v den menstruace .

nesticka
11. kvě 2019

@111pat111 mě se to občas dřív stávalo. Od porodu první dcery už se to neobjevilo, ale těhotenství to neznacilo.. Každopádně test můžeš zkusit i teď. Mě obyc z Maxe ukázal už týden před Ms

scarlett12345
27. zář 2019

Po dvou dnech vynechané ms ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru