Jsem těhotná?

0805nikol
31. kvě 2024

Zdravim, dnes rano sem si udelala test po 5ti dennim pozdeji cca a jsem uz po 1. Biochem. A mam strach se radovat, co myslite? Neni to brzy na tak silnou čárku? Odpoledne jdu pro dalsi testy mel jsem doma zrovna jen jeden. Posleni ms zacala 26.4.

lencaa11
31. kvě 2024

@0805nikol krásný test

0805nikol
autor
31. kvě 2024

@lencaa11 hodně mě i boli břicho, jako by mela prijit ms, muze to byt priznak? Nebo opravdu prichazi ms?

hanaalb
31. kvě 2024

@0805nikol take jsem mela takto silnou, bricho me v datumu MS bolelo az do 5.mesice asi, a cca do 3-4m jsem v datu MS zaspinila.

hanaalb
31. kvě 2024

@hanaalb pri biochemku jsem takto silny nikdy nemela. A mela jsem jich asi 5

0805nikol
autor
31. kvě 2024

@hanaalb tyjo tak snad to bude i muj pripad, ale takto silne carky sem bohuzel predtim měla:/ a nevyšlo to, radeji se nebudu radovat, ale dekuji za vasi zkusenost!🥰

hennrietta
31. kvě 2024

@0805nikol První trimestr je většinou buď a nebo...
Test je hezky pozitivní, tak držím palce.🍀

0805nikol
autor
31. kvě 2024

@hennrietta děkuji😇

rosalindamelinda
31. kvě 2024

Tohle vypadá pěkně pozitivní, to ani není duch, ale skoro stejně barevná světlejší čárka 🙂 blahopřeji 🍀

0805nikol
autor
31. kvě 2024

@rosalindamelinda Děkuji, snad je k čemu..😊

0805nikol
autor
31. kvě 2024
hennrietta
31. kvě 2024

@0805nikol Jsou pozitivní. Přestaň testovat a počkej na kontrolu.😉

terezie90
31. kvě 2024

Krásně pozitivní testy, objednat k lékaři 🍀🌹😊Moc gratuluji, ať vše dopadne co nejlíp 🌹💚💚🍀🍀

0805nikol
autor
1. čer 2024

@terezie90 Děkujuu😊

0805nikol
autor
3. čer 2024

@0805nikol obnovuji trochu konverzaci, pani sestricka me objednala až 18.6.:/ neda se nejak jinak to jeste pořesit abych se mohla aspon trochu radovat? Nebo fakt pockat a mit trpelivost?

lencaa11
3. čer 2024

@0805nikol já bych počkala neni kam spěchat a hlavně tak to na začátku je to úplně zbytečně tělo ví co dělá soustředila se na to že bude vše v pořádku a v klidu počkala na kontrolu ...

hennrietta
3. čer 2024

@0805nikol Není to až... Budeš přibližně 8. týden a alespoň se rovnou potvrdí srdíčko. Do teď by tam třeba ani nebylo nic vidět a mohla by ses stresovat, že je něco špatně.
Pokud nemáš problémy, tak je zbytečné chodit dřív.

0805nikol
autor
3. čer 2024

@lencaa11 Dobrá tedy, budu muset vydrzet😁

0805nikol
autor
3. čer 2024

@hennrietta No sestra me hned vydesila at jedu kdyby neco na pohotovost, a ze plod muze odejit jeste do konce tydne sam s ms, nejaka protivna byla po ranu tak me jeste vic vydesila no..

lencaa11
3. čer 2024

@0805nikol tak nikdo vám dopředu nedá kouzelný proutek a neřekne že bude vše ok sestra nejspíš vás připravila i na tu možnost že ještě pořád Ms může přijít a nedopadnout to na pohotovost též to řekla ok kdyby jste začala krvácet ...tělo ví co dělá a vy musíte věřit že vše dopadne dobře

0805nikol
autor
3. čer 2024

@lencaa11 jasné, diky za rady nebudu uz stresovat😀

hennrietta
3. čer 2024

@0805nikol Jenže ta sestra má pravdu a dřív to opravdu nemá cenu. Je to blbý, ale pozitivní těhotenský test nezaručí prosperující těhotenství... První trimestr je buď a nebo, tak to je.
Pokud je něco špatně, tak si s tím tělo poradí většinou samo.V prvním trimestru se stejně většinou dají léky jako progesteron a i lékaři čekají, jestli se plod udrží nebo odejde...
Nechci být hnusná, ale taková je zkrátka realita. Spousta žen si projde potraty.
Moje první těhotenství hodně rizikové, podruhé revize kvůli tomu, že se plod nevyvíjel a teď jsem těhotná potřetí. Jasně, že mám strach, ale snažím se být v pohodě a nestresovat se zbytečně tragickými scénáři. Na kontrole jsem vždy jak na trní a je obrovská úleva, když mi lékař řekne, že je vše ok.
Mimochodem mi také doktor řekl na kontrole v 8. týdnů (2. kontrola a 2x už potvrzené srdíčko), že i když je tluče, tak se někdy stane, že se může vývoj zastavit. Zkrátka není to vždy jen sluníčkový a musí říct i tu druhou stranu mince.

Užívej si, že jsi těhotná. A neřeš, co by kdyby. Jak na tom konkrétně ty jsi, se dozvíš zavčas u lékaře.

0805nikol
autor
4. čer 2024

@hennrietta Je to těžké no, ale mate pravdu, psychicka pohoda a pockat.. nic jineho nam stejne nezbyva😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru