Jsem těhotná?

katerinka23
28. říj 2023

Zdravíčko😁Doufám, že nebude vadit, když se s vámi podělim o mojí story.😅Jsem si absolutně nejistá, nervózní a nemůžu to dostat z hlavy..Poslední dobou se cítím divně, bolelo mě bříško ( jako kdybych měla dostat menstruaci), ale tu jsem měla mít až na konci měsíce, po pohl.styku jsem špinila a pak už jsem následující dny špinila i přes den/noc.Myslela jsem si, že mi něco je,že mám nějaký zánět,prochladnutí, či něco…Pro jistotu jsem si koupila obyč těhu test a v pondělí si ho udělala a vyšel tam duch.Koukala jsem na to jak blázen a hned na to jsem udělala druhý a ten vyšel úplně stejně…Nicméně☝️V úterý, tedy následující den, jsem zakoupila Clearblue -digitální test a ten vyšel negativní..Pak jsem ale dělala obyč test a ten vyšel pozitivní..Vůbec tomu nerozumim.😄
Teď jsem ale absolutně mimo, protože v pátek mi přišla menstruace..2.11., tedy příští týden, jsem objednaná ke gynekoložce a uvidíme..
Ale nemáte někdo podobnou zkušenost?😊

vrschova
28. říj 2023

@katerinka23 Já myslím, že jsi těhotná 🤰

klokanka31
29. říj 2023

@katerinka23 Biochemické těhotenství...

1pomnenka
29. říj 2023

Také si myslím, že je to biochemické těhotenství a to odejde s ms.

krisstina93
29. říj 2023

Tyhle testy dělají duchy, vyzkousej ještě jinou značku. Ten první mi přijde vyloženě vadný jak je tam jen půlka čárky. Muze to byt cokoliv, ale pokud bys měla těhotenské příznaky, tak by musel byt pozitivní i ten digitální. Spis půjde o to biochemické.

katerinka23
autor
29. říj 2023

Moc všem děkuji za odpovědi.😊

lencaa11
29. říj 2023

@katerinka23 řekla bych biochemické spíš

pepickovapavlinka
Autor odpověď smazal
Zobraz
katerinka23
autor
22. lis 2023

Zdravîčko,
opět se na vás obracím, jelikož mě zajímá váš názor.😊
2.11. jsem byla u té gynekoložky, ta na ultrazvuku nic neviděla a řekla mi, že jsem v pořádku, ale řekla mi, že ještě nic vidět nemusela, tak ať si zajdu na krev a nebo udělám později test a ať se pak ozvu.Byla jsem na krvi (6.11.) a druhý den mi přišly výsledky :
hcg <1,2 a U/I 0,0-0,5 (snad vám to píšu správně.😁) Nicméně, po výsledkách z krve jsem usoudila, že nejsem těhotná a šlo zřejmě o biochemické těhotenství, ale to se změnilo 21.11., když mi o týden dřív přišla menstruace, která vždycky chodí stejně +- den.Mám bolestí břicha a jsem unavená,hodně…
Nemáte někdo zkušenost?Radu?Nemohla gynekoložka něco přehlédnout?Myslíte si, že je se mnou něco v nepořádku?
Nezlobte se za mnoho otázek a předem děkuji za odpovědi.😊

lencaa11
23. lis 2023

@katerinka23 myslím že lékař by těhotenství nepřehlédl a krev by vám dala jasnou odpověď což bylo že HCG v krvy není mohlo se jednat o biochemické těhotenství taky jen zpoždění skrze hormony atd...možná cysta ta taky tohle může způsobit ...únava atd může bejt od PMS ...

pepickovapavlinka
23. lis 2023

@katerinka23 pokud ti přišla MS těhotná fakt nebudeš.Při MS je únava normální.Přestaň se tak sledovat s takovou jen tak neotěhotníš (vlastní zkušenost)
Navíc tělo není stroj já nikdy neměla MS na den přesně🤷‍♀️

katerinka23
autor
23. lis 2023

@pepickovapavlinka Sleduji se od doby, co je se mnou něco “jinak”.Těhotenství by samozřejmě udělalo radost, ale v mých 23 letech mi určitě nevadí, když to zatím není ono.Jen pro upřesnění-miminko neplánujeme.(zatím) Já jí mám od nějakých 14 let víceméně přesnou +- den, tak je zcela jasné, že mě rozhodilo, když dorazila takhle brzy.Spíše jsem se obávala, zda je se mnou něco v nepořádku..a jelikož jsem nikdy tohle nemusela řešit, tak o tom vím kulový.😁Ale děkuji za odpověď.😊

katerinka23
autor
23. lis 2023

@lencaa11 Děkuji za vyjádření.😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru