Jsem blázen?

17. zář 2022

Ahoj, budu za blázna,vím že je tu takovych dotazů milion, ale stejně se musím zeptat. Beru HA, každý den přesně na minutu. Žádný průjem,
zvracení, nemoc, ani léky nebyli. Poslední dva týdny mě hrozně bolí záda a prsa. Dokonce mi z nich začalo i nepravidelně něco málinko téct. Máme doma malého chlapečka a cítím se úplně stejně jako když jsem byla na začátku těhotenství s ním. Dnes jsem si dělala test. Je tam mikro duch. Vyfotit nejde , ale i kamarádka ho našla. Test je značky in:time. Dělal vám duchy? Vyšel vám někdy hodně slabě pozitivní test při HA i když jste těhotné nebyly? Budu si dělat znovu test za pár dní jen chci vědět jestli s tím někdo nemá zkusenost

nihanin
17. zář 2022

Těžko říci může to být duch ale taky to může být i ryska nezbývá nic jiného jedině za pár dní opakovat tt pak se uvidí

julia00
18. zář 2022

Tiež beriem Hak. V júli som robila 4 testy intime a na 3 testoch mi vyšli slabé čiarky (možno kanáliky) pretože ostatné testy boli negatívne a ms prišla ako mala. Skús iný test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru