Jedná se o rané příznaky těhotenství?

gracinka7
16. srp 2014

Ahoj holky,
s manželem se od ledna snažíme o miminko, ale zatím se nám nedařilo. Poslední ovulaci jsem měla 6.8. a už tři dny mi není dobře. Motá se mi hlava, mám nafouklé břicho, je mi na zvracení a každou půlhodinu lítám čurat. Včera a dnes mě strašně bolela prsa. Na test je ještě brzy, ale říkám si, [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | jestli bych nemohla být těhotná]]?Problém je v tom, že mám dost fyzicky namáhavou práci, takže pokud těhotná budu, tak mě doktor rovnou pošle domů na rizikové. Jenže mám strach, abych se něco nestalo do té doby, než skutečně zjistím, jestli jsem nebo nejsem těhotná.

sarkad2856
16. srp 2014

@gracinka7 Ahoj, pokud byla ovu 6. tak možná by si tam ducha mít mohla test vyjde 7-10 den po ovu a pokud uděláš zítra nebo v po už by měl něco ukázat 😉 nebo zajít na krev at to máš jisté 😉

gracinka7
autor
16. srp 2014

@sarkad2856 Test mám doma koupený, MS by měla přijít zítra, tak čekám a v pondělí si ho udělám. Podle návodu ho můžu dělat až 1.den po vynechání. Tak uvidíme. Když mě to pondělí přijde tak strašně daleko... Nechci si dělat zbytečné naděje, ale v práci to ve mě strašně hlodá, že bych těhotná být mohla a že si něco udělám :/ Bohužel dělám i o víkendech, takže nehrozí, že bych do pondělí odpočívala.

sarkad2856
16. srp 2014

@gracinka7 já bych zkusila test asi zítra ráno a hned v po pokud nic, tak bych zašla hned na tu krev ta je mnohem spolehlivější 😉

arnettacek
16. srp 2014

Na tu praci nemysli. Jiste to bude v poradku. Ja napriklad nevedela, ze jsem tehotna a jeste jsem v praci stehovala sklad a to sama ☹
Vse bylo v poradku. Ja testovala den kdy se mfka MS dostavit a vysel mi uplne pozitivni. Dve carky silne jako dalnice 🙂

majvik
16. srp 2014

do toho pondělka to nějak vydrž, bude to jistější než testovat dneska🙂 a neboj😉 já zjistila že jsem těhotná až někdy koncem sedmého týdne a do té doby jsem tahala kolečka hnoje a kbelíky šrotu... ono jsem je vlastně tahala až do pátého měsíce, ale když už jsem to věděla, dávala jsem na sebe víc pozor a nabírala si to lehčí...😀

lenicka07
16. srp 2014

@gracinka7 Testovala jsem v den, kdy měla přijít MS a už jsem měla slabší druhou čárku, né ducha, ale jasně pozitivní. Příznaky jsem měla úplně stejné, jako kdyby měla MS přijít a upřímně řečeno jsem si myslela že jistojistě přijde, stejné bolesti břicha apod. U každého jsou ty příznaky těhu různé, podle toho asi nic nepoznáš . I když děláš namáhavou práci, nejspíš to na to nemá žádný vliv, já se nijak před těhu ani v těhu neomezovala (např. před druhým těhu jsem tahala své první poměrně už těžké dítě, které ještě pořádně nechodilo). Já myslím že zítra bys mohla test už zkusit 🙂 Držím palce !!

maia74
16. srp 2014

Já jsem ve 22tt a chodím stále do práce a na brigádu do kuchyně, kde není zrovna lehká práce

linduskap
25. srp 2014

Ahoj berušky... Holky,jsem už opravdu na budku...Poslední menstruace mi skončila 30.7., poté jsme se s přítelem do 11.8. snažili o mimco, co to šlo,...Od té doby plácam jídlo jedno přes druhé,prsa mě bolí tak 12 dni,přestala jsem pít kafco a ze jsem před tím byla na něm total závislá,bolí mě podbrisek,spis tam píchá a můj obličej,ani nemluvím...Ale proč to sem píšu :(... Dva dny zpátky jsem se s přítelem milovala,celý sex proběhl stejně jako vždy, ale když jsem šla do koupelny,tak jsem měla na papíře růžový výtok... Vše bylo bez bolesti,trvalo to tak hodinku. Pak už vše bylo v pořádku... Nevíte holky, co to mohlo byt? Nikdy se mi to nestalo, tak jsem z toho vyplasena :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru