Jeden pozitivní a jeden negativní test, co to znamená?

lucfuci
28. črc 2014

Ahoj holky, můžete mi poradit, pokud máte některá zkušenosti? Mám necelý týden zpoždění MS, dnes jsem si dělala testy - mamatest mi vyšel pozitivně (sice to nebyla vyložená dálnice, ale bylo to tam) a Dr.Max byl sněhobílý. Nevím, co si o tom mám myslet. Podbřišek mě pobolívá už asi 2 týdny, únava, bolest bradavek + mi nechutná káva tak jako dřív... Do toho mě pobolívá žaludek. Měl to taky někdo tak? Budu ráda za každou odpověď 🙂

jamia
28. črc 2014

Na Mamatesty slýchám hodně kritiky, že vycházejí falešně pozitivní, ale s těmi příznaky těžko říct. Počkej ještě den dva a zkus si koupit ještě jinou značku.
@lucfuci

lucfuci
autor
28. črc 2014

@jamia No mi vyšel pozitivně i v pátek, ale jen fakt duch, takže jsem si říkala, že to neznamená nic. Taky jsem na ně četla rozpporuplné recenze. A dneska už to bylo silnější... Těžko říct, já vím 🙂 Budu testovat až v pátek...

bajana
28. črc 2014

ja len tolko - Dr.Max sa u mna nikdy nemylil, ani pozitivny, ani negativny....preto som ani ine nekupovala....odporucam skusit dalsi druh testu, z ranneho mocu, samozrejme

dotinka
28. črc 2014

Me mamatest vysel vzdy falesne pozitivne a kdyz jsem konecne tehotna opravdu byla tak byl cistej a bilej jak lilie :D neverim jim 🙂 drzim pesti aby jsi mela lepsi zkusenost 🙂

loc
28. črc 2014

Je to asi rok a půl zpátky, co mi vyšly 4 slabě pozitivní Mamatesty z ranních i odpoledních močí po cca několikadenním zpoždění. A potom jsem to dostala... Takže těžko říct, jestli ty testy vycházejí falešně pozitivní nebo to bylo špatně založené těhu, co se neudrželo. Každopádně si myslím, že pokud je u Tebe 1 test úplně negativní, a to po vynechání menstruace, těhotenství to nejspíš nebude :(. To už by byla větší naděje, kdyby oba byly negativní, že došlo k oplodnění později a ukáže se to na testech až později... Zkus to ještě za pár dní - toho Dr. Maxe a klidně i nějakou jinou značku a uvidíš 🙂.

kytka12
29. črc 2014

@lucfuci Ahoj, jsem v podobné situaci. Myslím, že vhodnější je počkat týden po očekávané menstruaci a pak si udělat těhotenský test, když bude negativní a pokud nedostaneš měsíčky, tak zajít na gyndu na vyvolávačku. Já testovala 2 den po očekávané menstruaci a výsledek negativní, počkám do pátku a pak ev. zajdu na gyndu. Naberou mi krev a podle toho budu vědět víc. Měj se!

evca32
29. črc 2014

Ahoj mám stejnou zkušenost a za sebe můžu říct že mě zase nikdy nezklamal mamatest. párkrát jsem měla na různých testech ducha a mamatest byl sněhobílý, tak když se ukázala druhá čárka na mamatestu věděla jsem že těhu jsem i když to potom nedopadlo ☹ . A potvrdilo se to i po druhé na dr max nic a na mamatestu silnější duch a ted vedle mě spinká moje krásná Elenka 🙂

marie_anna
29. črc 2014

@lucfuci : tak si kup víc Dr. Maxů, třeba tamten byl vadnej. 🙂

sarkad2856
29. črc 2014

@lucfuci Koupila bych jich více a určitě i jinou značku,Některé testy bohužel neukazují pravdivost

lucfuci
autor
29. črc 2014

@evca32 Ahoj, jsem ráda, že mi posíláš tvou zkušenost 🙂 Přesně to jsem chtěla vědět - info od holek, co už zkušenosti mají, ne jen "mamatest je na nic", protože si to přečetly tady na fóru 😀 Já mám na zítra koupený Mama a ještě nějaký jiný, tak uvidím. Duch na mamatestu od pátku sílí, tak uvidíme, co se dozvím zítra 🙂

lucfuci
autor
29. črc 2014

@kytka12 Ahoj 🙂 Zítra je to týden, takže budu pocitvě testovat. Mám už i jiné značky, tak uvidíme 🙂 Pokud tam do pátku nic neuvidím, tak na gyndu volám, to je jasnačka 🙂 Mě spíš matou výsledky testů...Držím palečky, ať ti to výjde, kdyžtak pak dej vědět 🙂

kytka12
29. črc 2014

@lucfuci Ahoj, já mám zkušenost jen s Mama testem ten 2 den po očekávané menstruaci a byl negativní - možná jsem ale nečekala dost dlouho, jsem docela netrpělivá 🙂. A jak se cítíš? Mě pobolívá břicho jako před menses, ale nic. Normálně mě bolívají před menses prsa, ale teď nic, jen občas píchne, ale nic zvláštního.

lucfuci
autor
29. črc 2014

@kytka12 Já jsem děsně unavená poslední dny, mám nafouklý podbřišek a pocit v něm jak před MS, taky mám citlivé bradavky, což jsem nikdy před tím neměla. A když jsem třeba hrála bowling tak mě v podbřišku sem tam jemně píchlo...
Víš co, taky se ti to může ukázat až později a ne hned po vynechání. Já uvidím, co zítra, ale dva dny po vynechání jsem měla fakt jen ducha, včera už to byla čárka viditelná normálním okem. Jen mě štve, že ten druhý test byl negativní ☹

cerv84
29. črc 2014
kass86
29. črc 2014

@lucfuci Ahoj, já byla s Mamatestem spokojená. Už před menstruací mi ukázal ducha a nepletl se 🙂. Jestliže chceš mít jistotu, doporučuji digitální ClearBlue. Pokud chceš kouknout, testy mám v albu. Držím palce.

kytka12
30. črc 2014

@lucfuci Ahoj, tak jak to dopadlo? Potvrzené těhotenství nebo to vyjde jindy? 🙂

lucfuci
autor
30. črc 2014

@kytka12 Tak mama vyšel pozitivně, čárka viditelná normálně okem i z větší dálky a druhý, co jsem měla, tak tam byl jen miniminimini dušík. Ale už jsem objednaná na gyndu. Mám tak naoufklý a ztuhlý podbřišek, že už mě to nebaví. Co ty?

kytka12
30. črc 2014

@lucfuci Ahoj, já neměla pozitivní test ani jeden, ale mluvila jsem se sestrou z gyndy a říkala, že to je stejně moc brzy. Mám se testovat až v pondělí čili 8 dní po plánové menses, a ev. přijít kdyby to bylo negativní na vyvolávačku.

78marcela
30. črc 2014

@lucfuci ahoj a dívala ses na citlivost testu? Některé jsou desitky některý i pětadvacítky, ty ukazují později. Podle mě to tehu bude, když čárky sílí a ten druhý test je prostě jenom méně citlivý a projeví se to později. Ono někdy se stane, že to tehu začne a hned skončí, testy jsou pozitivní třeba jen dva dny, proto spousta žen řekne že byl falešně pozitivní. Přitom se mohlo jednat o biochemické tehu., ale když ti ta čárka sílí, tak by to mělo byt všechno v pořádku.

lucfuci
autor
31. črc 2014

@kytka12 Já jsem včera volala na gyndu, popsala jsem sestře situaci a pozvala si mě na příští čtvrtek na prohlídku. Tak buď se to vyřeší do té doby samo, nebo to vyřeší až doktorka 🙂 Ale jsem ráda, že vím, že budu čekat snad už jen týden 🙂 Já budu v pondělí testy ještě opakovat, tak si pak můžeme napsat, jak jsme zase dopadly.

lucfuci
autor
31. črc 2014

@78marcela Ahoj, jasně, mám oba dva desítkové. Nebo teda všechny tři, co jsem měla 🙂 Uvidíme, za týden jdu k Dr., tak pak dám vědět, jak to celé dopadlo.

78marcela
31. črc 2014

@lucfuci určitě dej vědět, sama jsem zvědavá, budeš ještě zkoušet testovat?

lucfuci
autor
31. črc 2014

@78marcela Jojo, ale až v pondělí 🙂

kytka12
3. srp 2014

Ahoj, tak já byla v pátek na vyvolávačce. Je to injekce progesteronu, která buď spustí do 14 dní měsíčky - dle příbalového letáku nebo podpoří ev. těhotenství. Ale mám neg. těhu testy, tak s tím už nepočítám. 😉

78marcela
4. srp 2014

@lucfuci tak jak dnes testy?

lucfuci
autor
5. srp 2014

@78marcela
@kytka12
Ahoj holky. Nechtěla jsem sem psát, ať něco nezakřiknu 😀 Ve čt jdu k doktorce, ale měla jsem dva pozitivní dneska 🙂 Ihned po vložení do moči 🙂 Dám vědět, jak ve čtvrtek dopadnu, pak kdyžtak napíšu více 🙂 Jsem z toho sama nervózní 🙂

78marcela
5. srp 2014

@lucfuci no super. Můj předpoklad se splnil. Prostě je to tam. Gratuluji. 😀

lucfuci
autor
5. srp 2014

@78marcela Jooo 😀 Děkuji 🙂 Ale jak říkám, půjdu teprv k doktorce a nechci to zakřiknout. Jsem z toho pěkně nervózní 😀 Pak vám napíšu 🙂

kytka12
5. srp 2014

@lucfuci Paráda, gratulace! 😀

lencak80
5. srp 2014

@lucfuci tak to veliká gratulace!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru