Je to těhotenství?

zakletaprincezna25
9. čer 2023

Ahoj holky, je to moje poprvé, tak úplně nevím co a jak. Sex byl 3 dny před ovu, pak mimo ovu. Což jsem si úplně neuvědomila, jinak to hlídám. Týden na to, se mi při každém rychlejším pohybu začala motat hlava - myslela jsem, že je to z počasí. Nicméně to trvá do teď.K tomu se přidala nespavost. MS mám mít za 5 dní - nicméně už teď mám tlaky a píchání v podbřišku - tlaky mám vždy 2. den menstruace, k tomu se přidal i mléčný výtok s kapkou krve (jako když praskne žilka). TT byl podle mě negativní - partner viděl ale ducha.
Podle mě je to brzy, byla bych teď 8DPO.

Zažila jste to některá? Popř. kam to vedlo. Partner je na to až moc upnutý.

Moc děkuji za odpovědi.

krisstina93
9. čer 2023

Týden od ovulace bys neměla žádné příznaky, jestli se ti den motá hlava, tak to nemusi byt těhotenstvím. Třeba špatný tlak, málo cukru v krvi, lehčí upal… počkej jestli nedorazí ms a pak udělej test.

zakletaprincezna25
autor
9. čer 2023

@krisstina93 děkuji za odpověď. Očividně jsem si tohle nechala vsugerovat do hlavy. 🙂

lencaa11
9. čer 2023

@zakletaprincezna25 na příznaky je brzo zajít na krev nebo udělat TT v den Ms

ivetkafek18
9. čer 2023

Priznaky tehotenstvi apusobuje hormon hcg. Kdyz byl test negativni znamenta to, že v tele nemas dostatecnou hladinu hormonu nato aby si mohla mit jakekoli priznaky. Spis je to vsugerovane nebo fakt pocasim ale tehotensvim ne

kadz
11. čer 2023

Ahoj, zkus na to nemyslet a udelaj si test az budes mit zpoždění. Ja si taky myslela, ze to mam vsugerovany.. a 4 den zpozdeni test pozitivni. 🍀

zakletaprincezna25
autor
11. čer 2023

@kadz ahoj, děkuji moc za povzbuzení🍀

boruvkovykoblizek
12. čer 2023

Ahoj, mě se takhle zamotala hlava a udělalo se mi nevolno při hře badmintonu, pritom mám (nebo spis měla 😂😂) dobrou fyzičku. Pripisovala jsem to nízkému tlaku a třeba i cukru. Sedla jsem si snedla proteinoviu tyčinku a nic moc teda nepomohlo 😀
Večer jsem udělala test a bílo. Druhý den ráno duch 8dpo 6 dní do MS. A následující den digi Clearblue 9dpo pozitivní 1-2 tydny 😊
Takže já jsem ty příznaky měla hned jakmile bylo trosku hcg v krvi 😀 a teda zvracela jsem celý 1. trimestr. Proste někdo je na to hcg citlivější opravdu hned v začátcích, někdo ne. Těhotenství ti opravdu řekne az pozitivní test, testuj dal a uvidíš 🙂 příznaky mohou byt často vsugerovane, ale taky nemusí.

zakletaprincezna25
autor
13. čer 2023

@boruvkovykoblizek Ahoj, díky za info, mám to stejně 😅 aktuálně bez MS, s nateklými bradavkami a zvracením při sebemenší námaze. 😎A pořádným duchem (regulérně druhá čárka) na testu. Dneska si jdu pro ClearBlue a uvidíme. Doktorka si byla víceméně jistá, že to je těhotenství. 26. jdu na krev, tak aspoň tak mi to potvrdí. Tak uvidíme 🙏

boruvkovykoblizek
13. čer 2023

@zakletaprincezna25 držím pesti 🍀 pak dej vědět jak jsi dopadla ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru