Je to těhotenství?

1. čer 2022

Ahojte . Veľmi pekne vás poprosím o.radu a skúsenosti. Beriem utrogestan ale už 2 mesiace máme.nejake problémy s cyklom a nedostanem to ani po vysadení . Minulý mesiac som bola u doktora pichol mi vyvolávacku a do týždňa som to dostala. Ale tento mesiac som bol u doktora keď som bola v 34. Dni cyklu mala som naplánovanu prehliadku , zase mi meškala ms tak mi urobil ultrazvuk tam nevidel nič tak mi znova pichol vyvolávacku. Ale už prešli 2 týždne a menzes stále nikde. Už cca týždeň mám kŕče ako pri ms bolia ma prsia a mám taky žltý výtok . Môže to byt tehotenstvo ?? Ďakujem za vaše skúsenosti a rady.

jitkacv
1. čer 2022

Udělej si test.

autor
1. čer 2022

@jitkacv ďakujem za odpoveď. To ma napadlo ale ku testu sa dostanem až zajtra a som s toho dosť nervózna tak sa pýtam či niektorá s vás nemá.podobnu skúsenost

leniczka23
1. čer 2022

Může to být těhotenství tipuju tak 50/50..Test ti opravdu poví víc, takže nezbývá než počkat na ten test.

autor
1. čer 2022

@leniczka23 ďakujem za odpoveď. No nejde mi do hlavy že ani po vyvolávacke menzes neprišiel .

sebema
8. čer 2022

Ahoj, jsem trochu na vážkách. 16.5. jsem měla první den MS, 26.5. sex a ovulace, 9.6. se má dostavit MS. Cca od pátku 3.6. mě bolí prsa, bradavky tmavší, zvětšené, občasné pobolívání v podbřišku, bolení v kříži. Zlepšila se mi pleť (trpím na akné). 3 dny jsem nemohla vůbec maso, přišlo mi kyselé. Dělala jsem si 2 x test a vždy negativní. U prvního těhu jsem měla stejné příznaky. Mimčo neplánujeme, jelikož jsem v rozvodovém řízení.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru