Je to duch nebo slabá pozitivní čárečka?

29. pro 2022

Je to mamatest ,dělaný 29DC ☺️Myslíte ,že je to falešný duch ,je mamatest spolehlivý ? Je dorůžova.děkuji.

klokanka31
29. pro 2022

Je tam 🍀🍀

palja
29. pro 2022

Krásná čárka, gratuluji 🍀

siima12
29. pro 2022

Krásný duch, ať sílí 🍀

autor
29. pro 2022

@klokanka31
@palja
@siima12 děkuj moc holky,
Já doufám ,že mamatest nedělá nějaké falešné duchy a moc si přeji ať sílí 💗

klokanka31
29. pro 2022

Tohle není duch 🙂

autor
29. pro 2022

@klokanka31 já tady četla diskuze ,že mamatesty někdy dělají falešné duchy nebo čárky :( ale asi byla nějaká vadná šarže ? Doufám ,že už je to ok.Doufam,že bude čárka sílit 🍀❤️

palja
29. pro 2022

Jo je tady takových diskuzí dost. Mně tedy mamatest ukázal normální duchy/čárky a holky se normálně narodily 🙂 takže myslím, že to budete mít stejné.

autor
29. pro 2022

@palja kéž by děkuji ❤️

siima12
29. pro 2022

Jsem teď po druhé těhu a dělala jsem si vždy mamatest a nikdy nezklamal aspoň mě 😊🍀

autor
29. pro 2022

@siima12 tak super ,děkuji moc 🍀❤️

lencaa11
29. pro 2022

Je tam ale pro svůj klid udělat jiný typ testu

michaela819
29. pro 2022

👻✊🏻🍀

autor
29. pro 2022

@lencaa11
budu testovat zítra .Jiné testy určitě 🙂

autor
29. pro 2022

@michaela819 děkuji 🍀 jsem zvědavá jaké budou testy zítra a další dny.

knnlbst
2. led 2023

Tak jak vypadají testy další dny? 🙂 Já bych řekla, že je test jasně pozitivní 🙂🍀

autor
2. led 2023

@knnlbst bohužel testy jiných značek byly bílé -negativní a přišla i menstruace .Takže mamatesty už příště nekoupím :/

nat
2. led 2023

to urcite neni chyba testu carka byla hezky ruzova,spise bych to videla na biochemicke tehu,proste mimi odeslo s MS...

autor
2. led 2023

@nat biochemické ? Já četla diskuze ,že někdy takové slabší čárky dělá mamatest :( že teď jsou ty testy nějaké vadné :(

knnlbst
2. led 2023

Tak to je mi moc líto, tak snad příště to vyjde 🙂 Neřekla bych, že je to testy. Nebo já s nimi mám dobrou zkušenost a proužek sílil

nat
2. led 2023

Mám za sebou 4 trhu vždy použity mamatest a takové čárky jsem měla v začátcích a tehu bylo vždy ..Podle toho kdy jste si dělala tento test a další to vypadá prostě na biochemické....A čárka u Vás byla jasně růžová falešné pozitivní test vypadá jinak 🙂

spilka1234
2. led 2023

Holky take se pridam je to znacka Livsane. Na jednom foru uz jsem byla ale zajima me i jiny nazor, jen dodam ze test neni delany z rani moci ale z dopoledni. 🙂

lencaa11
2. led 2023

@spilka1234 krásná čárka // ☘️☘️

spilka1234
2. led 2023

@lencaa11 Dekuji hodne holek to psalo. Ale porad mam nejaky spatny pocit ze se MS dostavi 🙈

knnlbst
2. led 2023

@spilka1234 Také vidím jako pozitivní test 🙂

autor
2. led 2023

@nat test jsem si dělala 29 DC a MS přišla 31DC.
Takže biochemické ? Já myslela ,že na mamatesty není spoleh ,když jsem četla diskuze ,že dělají falešné čárky slabé .

autor
2. led 2023

@knnlbst :( pak se člověk raduje když vidí takový test,ale už mamatesty testovat příště nebudu.Uvidime 🍀

autor
2. led 2023

@spilka1234 je to hezká slabá čarka a tento test nedělá falešné duchy ,držím moc palce ať čárka sílí 💗

nat
3. led 2023

Ano bichomecke...většinou tak dopadá že Mimi odejde s MS,měla jsem to stejně jako vy...Co dělají opravdu 👻 je Pepino test,to je teda hrůza,ale ale u Všech tehu jsem měla tento test a vzdy ukázal dobře.I bohužel to biochemické.

autor
3. led 2023

@nat tak to asi bylo biochemické :(ale i tak si příště mamatesty raději nekoupím :/

spilka1234
6. led 2023

Tak jsem to do zítra nevydržela a udělala test teď odpoledne. A krásně sílí je to tedy jiná značka ale to je nejspíš jedno.😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru