Je to duch nebo ryska?

milda88
10. srp 2022

Pěkné ráno ,
Včera večer jsem si dělala test a zdá se mi,ze tam je slaboulinká čárka, teď otázka, zda to tyhle testy dělají běžné, že by 5o byla třeba jen ryska ,nebo už můžu začít jásat. Jsou to testy od Pecina.Pak jsem si dělala test z Rossmana (papírkový) a taky tam byl takový náznak, ale až po zaschnutí. Co myslíte?

milda88
autor
10. srp 2022
susmevem
10. srp 2022

@milda88 ... něco malinko tam asi vidět je. Nejlepší test je Livsane z Benu lékárny...

katherine177
10. srp 2022

@milda88 vidím ducha ,zkusila bych test za dva dny

zlaticko22
10. srp 2022

@milda88 vidět jde, ale velice malinko... vydrž a pozítří udělej další.. kdy má přijít ms?

milda88
autor
10. srp 2022

@zlaticko22 Právě, že jsem mela ms 28.7 až 2.8 .Jestli se to udrží...

zlaticko22
10. srp 2022

@milda88 a co tě vedlo k tomu si dělat tt? když ti v podstatě před týdnem skončila ms? víš, kdy u tebe bývá ovulace? Kolikátý cca můžeš být DPO?

milda88
autor
10. srp 2022

@zlaticko22 No ano nevím, pribrala jsem.Normalne při menstruaci priberu 3 kg,ted to ale neslezlo dolu,tak me napadlo si udělat test.Netusím jak dlouho je dpo.

zlaticko22
10. srp 2022

@milda88 tak to může být jeste nějaká hormonální nerovnováha třeba.. . Udělej si zítra další test🤗

milda88
autor
10. srp 2022

@zlaticko22 tak jsem z nedočkavosti zašla na gynekologii,tam mi řekl, ze to je nespíš biochemické těhotenství, že se to hcg ještě nějakou dobu vylučuje...

zlaticko22
11. srp 2022

@milda88 tak to je mi líto... a vyšetřili tě? máš to ještě hlídat?

milda88
autor
11. srp 2022

@zlaticko22 Vyšetřila,nic neviděla na utz. Nemusím to hlídat.

kika1997
15. lis 2022

Ahojte. 12 dpo večer . Vidíte tam ducha?????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru