Je to duch?

janka241
30. čer 2023

Prosím hezky, vidíte tam něco? Je to duch?

V břenu tohoto roku jsem po skoro 14 letech vysadila HA, první dvě menstruace se dostavili na den přesně, ale pak jsem ji měla 3x po týdnu a teď mám zase 3 dny zpoždění.
První test dělaný včera ráno, druhý dnes ráno (první dva byly Mamatest) a dnes ráno ještě Pepino.

Rozhodně se mi nechce věřit, že by to šlo tak rychle, tak nějak jsem si myslela, že to bude rok nebo dva trvat než by se mi cyklus dal po těch letech s HA dohromady, takže teď vůbec nevím, co si myslet a vlastně jsem i tak trochu čekala, že se dostaví zpoždění, že to nebude pravidelné, ale toto mě dostalo.

Děkuji za názory.

te_reza
30. čer 2023

Mě to přijde jako normálně pozitivní test, po vysazení ha jsem byla taky třetí měsíc v tom, první dva jsme dávali pozor

lencaa11
30. čer 2023

@janka241 řekla bych že je to pozitvni test ☘️☘️💜🥂

katherine177
30. čer 2023

@janka241 pozitivní 🍀

palja
30. čer 2023

@janka241 pozitivní test

janka241
autor
30. čer 2023

všem děkuji za odpověď, teď jsem si udělala ten digitální a je taky pozitivní..... nemůžu tomu uvěřit....

misha31
30. čer 2023

Gratuluji, jsi tehotna 🍀

honatko092
30. čer 2023

Já jsem taky vysadila po 12 letech HA a za 4 měsíce jsem byla těhotná, takže určitě to je možné 😊 Držím palce, ať je vše v pořádku 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru