Je test pozitivní?

klarikjack
6. únor 2023

Ahoj holky, jsem 3dny před MS a těhu testy ráno a teď odpoledne oba ukazují duchy, co myslíte?

franerka
6. únor 2023

Ahoj vidím

kristyna63737
6. únor 2023

@klarikjack neraduj se. Ted jsem to taky tak mela v 1 den jsem mel takhle 2 pozitivni testy druhy den taky a dneska po 4dnech vubec nic a to jsem vyzkousela 4 testy a vubec nic. A mesicky jsem nedostala skoro 2 mesice. Dneska cekam jeste na krevni test a pak nevim.

klarikjack
autor
6. únor 2023

Zkusím zítra ráno nový a uvidíme jestli se pohneme -🙂

kristyna63737
6. únor 2023

@klarikjack držim palečky. My se snažíme opravdu dlouho a tohle je pro mě už tak depresivní.

fany122e
6. únor 2023

@klarikjack jsou ruzovi? 🙂 jestli jo, tak to vypada nadejne, mela jsem zrovna takove 11DPO, ale byli ruzovi, z teto fotky neni poznat, jakou maji dusici barvu 😉

klarikjack
autor
6. únor 2023

světlonce lila barvy

fany122e
6. únor 2023

@klarikjack tak uvidis zitra, to uz by melo byt jednoznacny 😉

klokanka31
6. únor 2023

@klarikjack Vypadá to dobře, moc přeju ať sílí 🍀🍀

klokanka31
6. únor 2023

@kristyna63737 Můžeš mít biochemko

klarikjack
autor
6. únor 2023

moc děkuji, zítra písnu jak to dopadlo ❤

klarikjack
autor
6. únor 2023

@kristyna63737
to věřím, já věřila kolem vánoc, testy jsem celou dobu měla čisté, ale měla jsem nevolnosti a slabost, spíš to bylo tím, že jsem tak moc chtěla až jsem si to vsugerovala

hasara33
6. únor 2023

@klarikjack já bych to viděla nadějně pokud se objevily v limitu 😉 kdyžtak zkus třeba ještě jinou značku 😉

lencaa11
6. únor 2023

@klarikjack vidím 👻☘️☘️

monyscerna
6. únor 2023

@klarikjack to je pěkný 👻 držím palečky ať sílí ☘️🙏😊

adruska27
6. únor 2023

@klarikjack vidím pěkně 🙈

anonymni123kj123
6. únor 2023

Vidim ☺️

kristyna63737
6. únor 2023

@klarikjack prave ze jsem na to ted vubec nemyslela a trkl me k tomu az doktor na vstupni prohlidce kdyz mi bral krev no. Tak nevim

kristyna63737
6. únor 2023

@klokanka31 to snad ne mam to za sebou uz 3x a opravdu to nechci znova.

klokanka31
6. únor 2023

@kristyna63737 To by už asi chtělo vyšetření, v čem by byl problém...

kristyna63737
6. únor 2023

@klokanka31 zeptal se me kdy jsem mela posledni mesicky. Rekla jsem mu ze minuly mesic (v prosinci) tak sem mu rekla ze to nemam pravidelne. Rekl mi ze mam teda pr dnu na to to jeste dostat. Ale to je uz asi 14 dnu co jsem u toho doktora byla. Od te doby sem mela 3 pozitivni testy teda spis duchy ale 3x 2x v jeden den a druhy den 1x a vcera po 5dnech jsem nemela nic. Pred tim kdyz jsem mela pozitivni byla jsem u doktorky a vzdy mi potvrdila ze jsem tehu ale vzdy mi to odkrvacelo a ted prave nebylo ani zadne krvaceni hlidala jsem to a poctive beru ruzne vitaminy i tu kyselinu listovou. Uz mi z toho jde hlava kolem. Bylo mi i spatne od zaludku a hrozne paleni zahy a dokonce me i bolely zada a vsechno a furt to trva ale test nega.

kristyna63737
6. únor 2023

@klokanka31 vzdycky mi to proste jednoduse odkrvacelo a nikdo si toho nejak nevsimal. Ja uz fakt nevim co delat.

klokanka31
6. únor 2023

@kristyna63737 Dupnout na doktora aby tě poslal na vyšetření. Moje doktorka posílá už při 3.biochemku. Já měla biochemko jednou, od vymizení duchů uběhlo několik dní než to šlo ven, nějak mezi 7-10 dny mám pocit 🤔

klarikjack
autor
7. únor 2023

Dnes jsem ráno zkoušela test 10mlU a čárka silnější, pak jsem zkusila druhou močí digitální test 25mlU a digi napsal negativní, volala jsem na gyndu a doktorka mě objednala na pondělí tj za 6dnů, s dodatkem, že to může být pozitivní i nemusí beru utrogestan. Máte někdo zkušenosti, kdy jsem brali utrogestan a měli falešné pozitivní testy a nebo to vypadá, že jsem v brzkém? nevím jak to do pondělí vydržím 🙂

pajasala
7. únor 2023

@klarikjack myslím že to vypadá dobře. Test sílí. Na 25 je asi ještě brzy

pajusz
7. únor 2023

@klarikjack utrogestan je progesteron není v něm nic co by ti dělalo falešné pozitivní testy, to je nesmysl..

sam96
9. únor 2023

Testujes ještě? Sílí čárky?

klarikjack
autor
10. únor 2023

Tak MS nepřišla, čárky postupně sílí, dnes je tam taky pěkná, tak myslím, že to vyjde

klarikjack
autor
10. únor 2023

@klarikjack díky holky❤

rexona3
14. únor 2023

Ahojky, můžu se připíchnout? Děkujiii.
Holky, co myslíte, 15.1 jsem měla M/s. Vrchní test dělaný včera ráno, spodní dnes ráno.
Mohu brát test, už jako pozitivní?

franerka
14. únor 2023

@rexona3 za mě ano

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru