Je tam duch?

9. kvě 2022

Holky, které taky lovíte duchy a chapete mně. Vidíte tam ducha? Mě se zdá, že tam úplně pidi je ale nevím. Prijde mi, že mam uz spis vidiny😏

stastnamatka07
9. kvě 2022

Já tedy osobně nic nevidím ale chápu jak se cítíš, rok a půl sem lovila duchy. Ať to brzy vyjde 🌸

autor
9. kvě 2022

Ani tady? Jinak děkuji, už si přijdu jak blázen 😀

maca917
9. kvě 2022

Ahoj tohle může být spíš ryska. Já už měla i více viditelné duchy a nic z toho nebylo. A kolikátý den jsi od ovulace. ? Za mě by si to měla zkusit ještě tak za dva dny ☺️

autor
9. kvě 2022

@maca917 děkuji za odpověď 😊 právě si taky říkám, jestli to není jen ryska . V reálu je to víc videt a vždy jsem na testu měla jen bílo tak mě to překvapilo😀 18dc jsem jednorázove zaspinila , ted jsem 28dc a mám den do ms, cyklus pravidelný. A právě nevím, kdy byla přesně ovulace

eloana
9. kvě 2022

Bohuzel ....osobne tam take nic nevidim....

nevimne
9. kvě 2022

Já tam nic nevidím 🙈

maca917
9. kvě 2022

Taky vždy v reálu to vidět je a když to chci vyfotit tak na prd 😁 no každopádně ti nic jiného nezbyde, než vyzkoušet další den 🙂 ale přeji ti, aby tam něco bylo 🙂

stastnamatka07
9. kvě 2022

Bohužel ani na té další fotce nic nevidím, chápu jak se cítíš a jak moc by sis přála aby tam byla.. Vím, co si asi myslíš o utěšování jako je ,, nemyslet na to a ono se to podaří ,, ale ono je to opravdu pravda. My jsme se snažili rok a půl, u každého testu jsem viděla ducha a stejně ta červená mrcha dorazila, pak jsem už prostě ztratila nervy, byla jsem z toho už tak špatná, že mi bylo všechno jedno, na chvíli jsem na to přestala myslet, protože jsem tomu nedávala šance a ejhle, další měsíc jsem si dělala test spíš tak ze zvědavosti bez jakýchkoliv nadějí a ona tam byla krásná druhá čárka, která krásně zesilovala a teď jsem skoro v 36tt 🙂 Pokud víte, že jste oba v pořádku a nejde to, tak vážně zkus vypustit páru, odvaž se 🌸 Držím palečky.

zrzeckas
Autor odpověď smazal
Zobraz
jasmina1992
9. kvě 2022

To je penino?

autor
9. kvě 2022

Dekuji holky za odpovědi. Kdyztak jestli neprijde ms tak zkusím test zitra z ranní moči, tenhle je dělaný odpoledne a je to pepino

jasmina1992
9. kvě 2022

Teď jsem ti nikde psala že na Penino si stěžuje plno holek . Dělá duchy či rysky ale ty nikdy nezesilí.Musim to i potvrdit přestěhovala jsem se a bydlím vedle DM takže půl rok chodím tam jen pro TT Pepino a půl roku mám pořád rysky duchy jak to nazvat .Nikdy ale nesilí .Pro potvrzení vždy koupená jiná značka a totálně negativní.Toť má zkušenost.Držím palce.

pajasala
9. kvě 2022

I já měla toto dnes ráno a odpoledne jiný test absolutně negativní.

carolineg1
13. kvě 2022

@pajasala dyt to znáš odpoledne menší koncentrace HCG v moči 🌞

pajasala
13. kvě 2022

@carolineg1 asi biochemko. MS ten den večer dorazila

carolineg1
14. kvě 2022

@pajasala já mám TT negativní zas tak to asi byla opožděná ovulace. Ale ten den byl sex tak třeba....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru