Je spolehlivý těhotenský test se starší močí?

janulkar99
2. led 2019

Holky rano jsem jsi odebrala vzorek moci kvuli tehu testu ale az do lekarny jsem se dostala az ted myslite ze bude test spolehlivy? Mam to v plastove zkumavce zasrubovane. Dekuji za radu

vaseli16
2. led 2019

@janulkar99 ano,v nekterem navodu jsem cetla ze se muze moc skladovat snad 24hodin v chladu.

janulkar99
autor
2. led 2019

@vaseli16 aha no ja to mam na zachode a ne v lednici to je asi problem

lachtanice86
2. led 2019

@janulkar99 tak to pocurej teď, v čem je problém?

vladuska29
2. led 2019

@janulkar99 taky bych to pocurala teď 😉

vaseli16
2. led 2019

@janulkar99 zkus to a uvidis,jinak jak pisi holky muzes pocurat ted 😉dej vedet

jasnenka87
2. led 2019

Klidne muzes i ted ale dve hodiny pred testovanim nepij a nechod na zachod...at je moc vic koncentrovana...;)

janulkar99
autor
2. led 2019

Ja vim ze i ted jen ze rano je ta moc silnejsi tak proto.

vaseli16
2. led 2019

@janulkar99 tak sup namoc ho at vis na cem jsi 😉

janulkar99
autor
2. led 2019

@vaseli16 vcera byl negativni tak doufam ze to tak zustane beru antikoncepci menstruaci miva pravidelne ale ted uz na ni cekam tri dny a nic bricho me sem tam boli jako pri menstruaci ale zacaly me bolet prsa tak nevim jen kdyz jdu na zachod tak na papire dnes semo tamo hneda krev takova husta tak uz nevim prave co to muze byt

angl
3. led 2019
vladuska29
3. led 2019

@angl vidím ducha 😉

angl
3. led 2019

@vladuska29 no taky tam něco vidím no ,ale
..

vladuska29
3. led 2019

@angl kdy je test dělaný? Je vidět docela hezky na prvni pohled

angl
3. led 2019

@vladuska29 cca týden?

vladuska29
3. led 2019

@angl a ted jsi nezkousela?

angl
3. led 2019

@vladuska29 nemám

vladuska29
3. led 2019

@angl no ja bych koupila a zkusila vypadá to dost nadějně pokid ti nedorazila Ms

balogis
4. led 2019

@janulkar99 tak jak to dopadlo?

balogis
4. led 2019

Přidávám svůj "falešný "test dělany v době ovulace,v jiné diskuzi jsem se dočetla že může tt reagovat na LH.vidite též ducha ?pro mě nová informace .všem hezký den

janulkar99
autor
4. led 2019

@balogis test vcera rano negativni ale menstruace porad nikde vcera jen hneda krev ale jen na papire nebo na tamponu zhruba to travalo trictvrte dne potom nic a dnes rano cervena ale zas jen na papire nebo kdyz dam tampon a ted zas skoro nic tohle se mi jeste nestalo bricho sem tam boli jako pri MS a prsa sem tam boli sem tam jakoby palely uz jsem volala na.gyndu v pondeli se na to koukne tak doufam ze to je jen nejaky maly problem beru antikoncepci a tohlw jsem jeste nezazila

janulkar99
autor
4. led 2019

@balogis uz jsem z toho uplne nervni a ve stresu nebo vubec mi to nejde do hlavy v utery taky udelany test a taky nic

balogis
4. led 2019

@janulkar99 já myslím,že to bude dobrý 😉

janulkar99
autor
4. led 2019

@balogis ani v noci jsem z nervu toho moc nenaspim dve deti uz mame a jsou tak za 4 ten nejmensi ma 16mesicu a to je dobra antina :D sestricka po tel rikala ze to na tehu tez moc nevidi ze test uz by sel urco videt ale ze se radeji v pondeli na to kukne doktorka tak nevim co to muze byt za problem

balogis
4. led 2019

@janulkar99 jo chápu my máme též dvě, mladší rok a dva měsíce a a starší 9a půl let, antikoncepci neberu , kondomy nepoužíváme,dáváme si tzv pozor a v plodných dnech teda ochranu používáme a zatím bez nehody,tak buď v Klidu antikoncepce je dost spolehliva,ne stoprocentni,ale já ji brala deset let a nikdy neselhala.otazka je jestli si ji brala poctivě a nebo neměla např střevní obtíže které její funkci oslabují.Nicmene si myslím ,že to bude ok

janulkar99
autor
4. led 2019

@balogis ne taky ji beru uz x let krom pred otehotnenim jinak od rijna 2017 hned po druhem porodu. Ten starsi jde v zari do 1.tridy takze starosti bude vic nez dost. Beru kdyz nahodou zapomenu beru hnes podle letacku v baleni coz se temer nestava myslim jsi na to. Ale uz mesic kaslz a byla jsem nachcipana jak hrom jesrli to neni i z toho

vendelinka08
4. led 2019

@janulkar99 myslim..ze to tehotenstvi nebude..spise jen nejaky hormonalni vykyv diky antiko...

janulkar99
autor
4. led 2019

@vendelinka08 ja v to taky doufam a nejak v to verim i kdyz jsem z toho furt spatna 🙂

danca004
9. led 2019

Co myslite? ta prvni carka je jasna. Uz jsem to chtela vyhodit, kdyz jsem si vsimla, ze pod tou ryskou max se objevila dalsi, kdyz jsem tu rysku odstranila, objevila se takhle, tak fakt nevim....

crazy_girl3
9. led 2019

@danca004 to je jen barvivo, ta druhá čárka je někde jinde

vladuska29
9. led 2019

@danca004 myslím že ta tam je vždycky hned zkraje ale neni ta co ma znacit ze jsi těhotná. Tohle je negativní test.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru