Je na těhotenském testu duch?

ffidorka01
2. pro 2015

Ahoj, nikdy jsem si nemyslela, že budu lovit duchy, ale prosím, mrkněte zda tam duch je nebo mám vidiny... jsem poslední den DC, testováno teď odpoledne. Děkuji.

juliemichal
2. pro 2015

@ffidorka01 vidím krásného ducha 🙂 já jsem ho taky dnes našla 🙂

ffidorka01
autor
2. pro 2015

No jo, fakt je tam 🙂 kolikátý jsi DC? 🙂

juliemichal
2. pro 2015

@ffidorka01 já jsem dnes 23DC a 10DPO 🙂 a ty? 🙂

ffidorka01
autor
2. pro 2015

@juliemichal já jsem dnes 31DC a 14DPO 🙂

juliemichal
2. pro 2015

@ffidorka01 takže před chvíli jsem si dělala další testík a ten je negativní :( tobě moc moc moc držím palečky aby bylo všechno v pořádku a testík krásně sílil 🙂

silva777
2. pro 2015

@juliemichal si myslim, ze to je hloupost delat dva testy v jednom dni. Na jednom duch nevim, jestli z ranni moce a druhy na vecer samozrejme negativni pri zredene koncetrace moce. Zkus zitra nebo pozitri z rana a uvidis ze ho budes mit silnejsi 🙂

silva777
2. pro 2015

@ffidorka01 vidim pekneho ducha, potichu gratuluju 🙂

lenerka1
2. pro 2015

@juliemichal Mrzí mě tvoje zklamání. Tyhle testy bych moc nekupovala, dělají strašně často falešňáky a dokonce prý i chlapům. Ale 10 dpo může být prostě jen na některé testy, co mají méně barviva, brzo.

danchacha
3. pro 2015

Holky, duchy tam máte obě. Ale je blbost testovat 2 x za den a myslet si, že čárka večer zesílí. Spíš naopak. Nejdříve další den ráno to má cenu a abyste zaznamenali rozdíl, tak aspon tak za 3 dny...Jinak bude duch víceméně furt stejný

juliemichal
3. pro 2015

@silva777 děkuji moc jsi moc hodná 🙂 zkusila jsem dnes a takto dopadl,něco málo tam je 🙂 ale nevím zda se mi to jen nezdá 🙂

@lenerka1 děkuji mi právě tento unimark nikdy nezklamal,nikdy jsem na něm ducha neměla,když jsem těhotná nebyla.jednou jsem měla na těchto testech -4ks krásné duchy,ale nakonec s toho bylo biochemické,bohužel ☹

@danchacha nene já jsem si právě nemyslela,že bude silnější,ale myslela jsem si,že na tom druhém bude taky,když na tom unimarku je krásný dušík,ale na dnešním něco málo je,dávám fotku snad nejsem blázen 😀

silva777
4. pro 2015

@juliemichal neco malo tam vidim. Zkousela si i dnes? 11DPO je stejne jeste brzo. Ja mela vzdy peknyho ducha 15DPO

juliemichal
4. pro 2015

@silva777 ano zkoušela jsem teď dr maxe a nic tam není ☹ ach jo předevčírem krásná čárka na unimarku,včera tento dušík na comfortu a dnes na dr max nic ☹ asi se už miminka nedočkám nikdy ☹ už se snažíme 42 měsíců ☹

silva777
4. pro 2015

@juliemichal tak neztracej nadeji. Kdy mas mit ms? Ze zacatku mi to taky habrovalo s tema testama, ze jsem myslela, ze je neco spatne a nakonec to dopadlo. Zkus testnou zas tim prvnim, testovat vice znackami se nedoporucuje, kazda znacka tam ma toho barviva jinak.

juliemichal
4. pro 2015

@silva777 děkuji 🙂 ms by neměla dojít asi za 3 dny takže v pondělí.dnes jsem 12DPO.pokud teda mi nedorazí ani v úterý ms,tak zkusím teda ten první,asi myslím unimark,že? 🙂

pradlenka
5. pro 2015

Ahoj holky,prosím vás, je tam něco?je to mamatest a o těch jsem četla že rádi dělají falešné duchy.rozpitvat ho jinde holky radí na focení že to lip vynikne ale nevím no.... MS jsem dostal o 3dny driv než posledně (mám ji nepravidelnou i po lécích) a trvala jen den,jinak špinění dva dny dost silný a pak sláblo,vše bez běžných příznaků.ty se dostavili až teď, poboliva mě břicho a bolí prsa jako před MS... Ten test je že dne,večer jsem zkousela druhy z podle mě víc koncentrovaný moči ale tam nevidím vůbec nic...

maudn
5. pro 2015

@pradlenka já tam ducha vidím, pokud máš kde, pořid si dalsi test a z ranní moči zkus, ja mela vsechny deti tak,ze jsem si zaznamenala ms a ono to bylo jen špinění,které asi po dni ustalo

pradlenka
5. pro 2015

Teď mám noční tak musím vydržet....nechci plašit doma před přítelem tak až budu mít volno a on bude v práci 🙂 když nad tím tak přemýšlím,sex byl jen 14.11 a to byl 17.DC. Ale moc tomu zatím radši nevěřím...teď jsem i někde četla že i čárka po limitu je pozitivní když je tam kde má být a tvaru jaký má mít tak třeba se to fakt neplánovaně povedlo

maudn
5. pro 2015

@pradlenka no taky to může byt odplavené vajícko a zbyteck hcg, víc ukaze dalsi test

pradlenka
5. pro 2015

Já vím že to tady nikdo nevyřeší 🙂 ale děkuji za názor!

maudn
5. pro 2015

@pradlenka v poho ja resila vsechny tehu od ducha🙂

pradlenka
5. pro 2015

A byl duch vždycky těhu?

maudn
5. pro 2015

@pradlenka 1 mimodelozni, 3 krát těhu

pradlenka
5. pro 2015

Woooow! Tak to je krásný,i kdyz toho mimo děložního je skoda...

majina
Autor odpověď smazal
Zobraz
majina
Autor odpověď smazal
Zobraz
pradlenka
5. pro 2015

Já tam nic nevidím...a že by byl 4dny pořád stejně slabý? Ale držím pesti abych se pletla!!

mami29
5. pro 2015

Co myslíte?

love12345
5. pro 2015

asi vas zklamu, ale nic nevidím

majina
5. pro 2015

@mami29 já si myslím, že jsme stejný případ 😀 ale já tam něco vidím

pradlenka
7. pro 2015

@maudn tak jsem dělala v sobotu test pepino a ani po limitu žádný náznak...dneška jsem volala k dr a mám přijít v pondělí.dneška mám i mírně zvýšenou teplotu ale mám dost rýmu tak to bude virozou... A zítra máme vánoční večírek tak preventivně nebudu moct pít 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru