Je možné, že jsem v tom?

terez998
1. kvě 2021

Ahoj těhulky, měla bych otázku na vás. S přítelem se uz rok snažíme o miminko. 23. A 24.4. Jsme měly pohlavní styk ale 29.4. Jsem to měla dostat a už je 1.5. A stále nic, nemam žádné bolesti jako vždy. Na test si myslím, že je brzo. Je mozne ze jsem v tom? Děkuji za odpověď🙂 Terez

hotblood
1. kvě 2021

@terez998 Měla jste ovulaci v těch dnech.? Pokud ano, tak možné to je.

terez998
autor
1. kvě 2021

@hotblood podle kalendáře bych mít neměla ale podle testu to vyšlo jaksi ty dny před stykem

hotblood
1. kvě 2021

@terez998 Podle kalendáře bych se úplně nařídila. Já to dělala a celou dobu přes půl roku jsem si myslela špatně, kdy jí mám a divila jsem se proč nám nejde otěhotnět, protože syn šel na první dobrou. A, až teď v dubnu jsem poprvé zkusila ovu testy. A úplnou náhodou to vyšlo krásně, že den před pozitivním testem na ovulaci jsme sexovali a teď mám krásné silící čárky.

rejzekl
1. kvě 2021

@terez998 jako že by jste měla ovulaci 5 dní před menstruací ? Se vajíčko nestihne ani zahnízdit. Ale jestli ovulace opravdu proběhla,tak vám menstruace nemešká ale posunula se. Tudíž test 14 dní od potvrzené ovulace 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru