Je možné, že jsem těhotná?

annettee413
25. zář 2016

Dobry vecer beru antikoncepci ale uz 6 dni mam v podbrisku takovy divny tlak, silne krece, a bolest jako pred menstruaci. ( nikdy sem to nezazila). Obcas mi zapacha nejake jidlo.. Ale to bylo jen jednou.. Podbrisko mam trosku natekle a zvetsene.. Dalsi menstruace by mela prijit dalsi sobotu.. Holky nemuzu byt tehotna? . mam takovy divny pocit ze jo. A kdy bych si mela udelat tehu test?..

lichtakova
25. zář 2016

@annettee413 pokud jsi uzivala,jak jsi mela,tak velmi nepravdepodobne.

itworks
25. zář 2016

A beres ji už dlouho, nebo nezměnila jsi značku?Beres ji pravidelně, tak jak máš?Jestli jsi třeba nezapomněla na nějakou pilulku? Vím, hodně otázek, ale pokud nezapomněla, tak je malá pravděpodobnost, že jsi těhotná. Případný test až po vynechání očekávané MS.

annettee413
autor
25. zář 2016

@itworks beru tady tuhle uz vic jak 7 mesicu.. Ano beru pravidelne. Urcite nezapomnela.. V tom pripade nechapu bolesti :(

itworks
25. zář 2016

Tak si zajdi preventivně k Dr, může to být třeba cysta, ta taky může bolet.V tom případě těhotná nejspíš nebudeš, i když někomu se " podařilo" i s antikoncepci.

dome
25. zář 2016

Bude to znit asi hloupe nebo tak nrka pisi za sestru stydise to napsat nejak kocem zari mela MZ a hned po nu nela sex.styk jeji pritel se do ni vysypal a na obden znovu muze nebo nemuze byt tehotna kdyz ovu ma 26 + -

itworks
25. zář 2016

To fakt z ní zvláštně, moc jsem z toho nepochopila.Myslis jako koncem září- vždyť konec září teprve bude.MZ znamená menstruace? Jo a spermie jsou tekuté, tak se nemůžou vysypat 😀

dome
26. zář 2016

Takto mi to rekla asi nejak kolem 18 ji to zkoncilo plus minus mame to zkoro stejne tak to odhaduji z mojima me to zkoncilo 15teho takze ji to mohlo skoncit teho 18teho ano menstruace ..tak to donci cvrkl :D

itworks
26. zář 2016

@dome spíš asi nebude, kdyby MS nepřišla, tak až si udělá test. Ovulace se může kdykoliv posunout, nemusí být každý cyklus stejně. Pokud nechce otěhotnět, tak by se měli chránit!!!

dome
26. zář 2016

Ona by chtela mimco s pritelem ale jeste je mlada

leki
26. zář 2016

@annettee413 nemela jsi prujem nebo nezvracela? Nebrala jsi tento mesic atibiotika? Tyto veci ti muzou totiz jednu pilulku jakoby zlikvidovat a pak tehotna byt muzes. Test ti tehotestvi ukaze bezne po 10ti dnech od poceti nejdriv (nemas li spesl) a na gynde to driv jak po mesici od poceti doktorka nepozna, pravdepodobne

leki
26. zář 2016

@dome Ovulace muze nabehnout i vlivem velkych emoci, ci velkeho vruseni (to mi rekl doktor) Ja si 3 roky vypocitavala uspesne plodne/neplodne dny, ale pak me tehdy jeste pritel pozadal o ruku a ten den jsem (jindy to byt nemohlo) i prez neplodne dny otehotnela a mame 7 mesicni mimco, takze bacha

dome
5. říj 2016

Mam malej dotaz co to znamena kdyz me boleli bradavky po pohl.styku a ted nic ..a jeste odbocim znama zkusi otehotnet pres strikacku jde takto otehotnet nevite? Mate stym nektera zkusenost

dome
5. říj 2016

leki dekuji za info 🙂 me se povedlo otehotnet poprve s antikoncepci a to jsem byla vsoku. Ale vubec me to nevadim mam 3-leteho chlapecka. Je to muj zivot 🙂

barbora24082011
8. říj 2016

Holky vysadila jsem anti.Je to cca 17dni co jsme meli sex.Ted mam bolesti v podbrisku,myslite ze by to uz mohly byt priznaky??Mela jsem bolest v podbrisku i u prvniho tehu.Myslite,ze uz si mam zkusit tehu test?

veronika900807
8. říj 2016

Holky mam dotaz. Jsem pul roku po porodu. Dostala sem to uz trikrat. Dvakrat po sobe presne a tu posledni o 14 driv. Po skoncone sme meli s pritelem nehodu a jeste sem to nedostala.Kdyz se budu ridit podle posledni menstruace mam 6 dni zpozdeni ale test negativni. Nekojim tam bych mela mit menstruaci celkem pravidelnou ne?

shine2015
8. říj 2016

@veronika900807 myslim ze tehotna nebudes....

leki
9. říj 2016

Menzes mit pravidelnou hned nemusis, nekomu trva, nez se zpravidelni. Pokud ti test vyšel negativní, brala bych, že tehotna nejsi. Pokud by menzes furt nic, asi bych za 5-10 dni zkusila bych test znova a pokud by byl furt negtivni, myslela bych, ze ze se ti jen jeste nespravil cyklus.

veronika900807
9. říj 2016

No ono me docela poboliva v podbrisku ted min ale tak tyden a neco zpatky docelo hodne jak bych to nela dostat ale nic....dokonce mi bylo spatne od zaludku ale ted uz v pohode tak nevim....uvideme ale kazdopadne ted otehotnet by se mi zrovna nehodilo :/

dome
6. lis 2016

Ptosím poradí mi tu někdo!? Co to znamená když mi bylo včera ráno špatně na zvracení a pak to přešlo ale dnes ráno jsem 6x zvracela jedno zvracení bylo po půlhodině jsem stoho KO

zdenule23
6. lis 2016

@dome A zkousela jsi test?

lucie594
6. lis 2016

@dome jezis,PMS ti nic neříká?

astyna
6. lis 2016

@dome

střevní viroza, např? ne všechno je těhotenství 😀

lucie594
6. lis 2016

@astyna ne asi, zítra zacinam 7tt a jsem totálně ko..kdyby me někdo upozornil před tehu na tohle tak si to hodně rozmyslim..

astyna
6. lis 2016

@lucie594

Já jsem byla fit pořád 🙂 měla jsem fakt štěstí, že mi vůbec nic nebylo 🙂

lucie594
6. lis 2016

@astyna no tak to ti zavidim.. U me to taky vypadalo nadejne,pak to přišlo :D fuj

dome
7. lis 2016

Jeste neee ale uz nezvracim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru