Je možné otěhotnění během zpoždění ms?

lujhu
7. led 2024

Chtěla bych se zeptat, dnes mám 5 den zpoždění, ovulace měla být přibližně kolem 20.1. Nevím jistě jestli proběhla ale měla jsem jen průhledný hlen , nic víc. Dnes byl sex nechraněny je možné otěhotnět? Stalo se to někomu

j.a.n.i
7. led 2024

@lujhu No, 20.1. fakt ještě nestihla probehnout... Ale jinak jo, je to možné, pokud nevíš, ze ovulace proběhla, tak se klidně mohla výrazně zpozdit.

lencaa11
7. led 2024

@lujhu pokud teď není těhotenství a je zpoždění tak bych řekla že otěhotnět nové bez toho že by byla Ms nelze spíš bych šla po tom proč je zpoždění

j.a.n.i
7. led 2024

@lencaa11 Tak ono to zpoždění může být právě protože z nějakého důvodu neproběhla ta ovulace... tedy může přijít.

lujhu
autor
7. led 2024

@lencaa11 stím zpožděním už jsem objednaná na endokrinologii , i na odběry tak uvidíme jaká je vada toho dlouhodobýho zpoždění

deny0309
7. led 2024

Já měla ovulaci o měsíc později než jsem měla mít.Furt jsem vyhlížela menstruaci a místo toho jsem měla pozitivní ovulační test a za 12 dní i těhotenský 😁

lujhu
autor
8. led 2024

@deny0309 jo taky se může stát,

lujhu
autor
10. led 2024

@lujhu ms pořád nic 8 den zpoždění už my to leze na nervy ,nevím jestli se my posunula ovulace ,mám si zkusit tt? nebo je možný aby to opět nedostala zas celý měsíc a až ten další? Už jsem to měla tak v listopadu celém měsíc nic a přišla až 6 prosince, to hrozný zpoždění 😮‍💨

lencaa11
10. led 2024

@lujhu test vyzkoušet můžete a když bude negativní je jasné že je u vás jiný problém

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru