Je možné na konci šestinedělí otěhotnět?

lenkavitova
6. zář 2017

Ahojte ženy, jsem nekojící maminka šestinedělní holčičky a chci se zeptat jestli je možné na konci šestinedělí otěhotnět. Příznaky raného těhu by tu byli,ale možná si to jen namlouvám. Otěhotněla některá z vás v šestinedělí?

prostejina
6. zář 2017

Stává se to 😉 test jsi zkoušela?

blaablaablaa
6. zář 2017

Možné to je, moje máma otěhotněla v podstatě těsně po šestinedělí

chocolady
6. zář 2017

Myslim ze to mozne je, ja jsem dostala mesicky 4 dny pred koncem sestinedeli a to jsem kojila. :D

monaluza
6. zář 2017

Jo, mozne to je, manzeluv kolega ma dva syny narozene v jednom kalendarnim roce...

lenkavitova
autor
6. zář 2017

@prostejina ještě brzo na test,ukázal by kulový :D

romca05
6. zář 2017

Možné to určitě je, moje sestry jsou od sebe 10 měsíců 🙂

luj89
6. zář 2017

@lenkavitova pokud je brzo na test, tak je brzo i na priznaky 🙂. Kazdopadne teoreticky to samozrejme mozne je 🙂

lenkavitova
autor
6. zář 2017

@luj89 tak snad to bude jen výplod fantazie 🙂 na druhé je ještě moc brzy

sarkoc
6. zář 2017

@luj89 nemusí být, poznala jsem těhotenství po čtyřech dnech od styku...a určitě nejsem sama, kdo to rozpoznal tak brzy ☺

lenkavitova
autor
6. zář 2017

no,rozhodně vás budu informovat jakmile se něco dozvím 🙂

luj89
7. zář 2017

@sarkoc muzu se zeptat jak?

@lenkavitova budem radi 🙂

sarkoc
8. zář 2017

@luj89 bolestivý a nateklý prsa, žaludek na vodě a v práci jsem nesnesla pachy, co mi dřív nevadily (částečně jsem dělala v chemický laborce)...do týdne po otěhotnění jsem nebyla schopná tam vkročit bez navalování ;)

alboo
8. zář 2017

@luj89 opravdu to někdo na sobě pozná již třeba 4-5 dní po styku... nevěřila jsem dokud nezažila. A to mám VS zdráv.směru, takže vím jak to v těle funguje 🙂 a že je to trochu blbost
Ale já třeba bolest prsou, noční nevolnost, pachuť v puse. Prostě to poznám a test je jen kontrola 🙂

terkync
8. zář 2017

Mam dve deti narozene v roce 2015. Mozne to je 😊 ms na konci šestinedělí. (Ac mi dr tvrdila ze to sou stale ocistky)

jezz1e
8. zář 2017

Ve středečních Malých láskách byl pár (Polka a Slovák), kde ta holka otěhotněla do 14 dnů po porodu 😉

simina9111992
9. zář 2017

@jezz1e coo? Ty vogo

lenkavitova
autor
30. zář 2017

tak těhotenství bylo potrvzeno,ale neudrželo se...nu což,tak snad příště,ale už vím jistě že opravdu možné je...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru