Je ještě šance těhotenství?

nikolkriklavova
18. bře 2021

Pěkný večer, snazime se o miminko. Ovulace proběhla 3.3.Asi od od 7.brezna mě lehce poboliva podbrisek, někdy 20minut,max pár hodin. Týden na to jsem zacla slabe spinit do teď, jen trosicku špinavá vlozka hnědou barvou. Břicho mě bolí vzdy jen první den menstruace a to hodně a hned se spustí silná menstruace červené barvy. Měla jsem to dostat včera, testy negativní. Cyklus mám 30dni.diky za rady

mouss
18. bře 2021

@nikolkriklavova šance je vždycky, ale tohle vám nikdo s jistotou neřekne. Udělejte si test, už by mělo být něco vidět, to vám řekne víc než my zde.

mouss
18. bře 2021

@nikolkriklavova teď čtu, že jste testy dělala. Může být brzy, zkuste znovu třeba za 3 dny. Myslím že existují i testy z krve, které vám to potvrdí dřív než papírové.

majka116
18. bře 2021

Tak to jsme na tom úplně stejně, teď jsem psala taky příspěvek. Ovulace ve stejný den, Ms měla být včera, nic, bolesti v podbrisku úplně stejně jako ty, a tedt taky negativni. Tak snad se nám zadarilo držím palce. ☘️☘️☘️

nikolkriklavova
autor
19. bře 2021

Taky držím pesti👍vzdy mám menstruaci uz od rána, zatim žádný náznak.. Divný přiznaky, menstruace nikde a pozitivni test taky ne.máme pětiletého syna, teď v lednu samovolny potrat,to jsou nervy 🙈

majka116
20. bře 2021

@nikolkriklavova ahoj, tak jak to vypadá?🙂 já ms pořad nikde ale dneska ráno slabé růžové spineni ale jen po utření tak už budu spí cekat ze to asi přijde

supermatka
25. bře 2021

@majka116 jak jsi dopadla? 🙂

nikolkriklavova
autor
26. bře 2021

Tak nakonec jsem to dostala o týden dyl. Asi jsem si tak přála otěhotnět, že jsem si vsugerovala i příznaky a oddálila menstruaci🙈

supermatka
26. bře 2021

@nikolkriklavova to vsugerovani máme asi všichni 👍. Já jsem si taky myslela že se nám opět zadarilo na poprvé a prt. Dnes červená. Nevadí buď v klidu, miminko má v plánu přijít třeba až další cyklus. 😉Psychika je opravdu složitá a vsimni si že ti co na to nemyslí otehotni dřív než ti co na to myslí. Já si teď taky slibuji že další cyklus na otěhotnění nebudu myslet 😄

nikolkriklavova
autor
27. bře 2021

Já si řekla, ze v téhle covidove době to vypouštím z hlavy úplně.

majka116
27. bře 2021

@supermatka dopadla jsem tak ze ms se oddalila protože mám covid.. tak snad mi to nerozhaze i další cykly ..

nikolkriklavova
autor
28. bře 2021

Tak to mě mrzí ☹️taky jsem si říkala, že teď ani nebudu vědět kdy to dostanu příště, tím padem nebudu mít ani tucha, kdy proběhne ovulace 🙈když jsem otěhotněla ve 23,tak jsem ani nevěděla, že nějaké plodné dny jsou😀povedlo se po třičtvrtě roce. Teď skoro po šesti letech to vyšlo hned první měsíc, protože jsem měla ovulaci na silvestra😀ale druhé bohužel nedopadlo.

supermatka
9. dub 2021

@majka116 aha 😮. Jak ti je?

majka116
12. dub 2021

@supermatka už dobrý už jsem i po karantene, takže vše v pohodě, jenom ještě stále nemám čich

nikolkriklavova
autor
15. dub 2021

To je dobře, že už jste ok, alespoň to máte už za sebou🙂

nikolkriklavova
autor
15. dub 2021

Zajímalo by mě, když se mi minulý měsíc protahnul cyklus ze 30 na 36 dní, za jak dlouho mám očekávat menstruaci teď? 🙈

majka116
20. dub 2021

@nikolkriklavova já jsem minuly měsíc měla taky cyklus nějak 36-37dni a teď byl normálně 32

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru