Jde o biochemické těhotenství?

eve93
12. únor 2020

Ahojte potřebuju znát vaše zkušenosti s pozitivní má testama po 16 dnech meškání 16 dní po zpožděné menstruaci jsem byla na utz kde byla pouze zvýšena sliznice a odebrána krev výsledek 13 jednotek poté od 49. dne cyklu se mi ukazují na testech // a viz fota,že sílí dnes 54DC může se dle testu jednat o Biochemko?

sudylichozrout
12. únor 2020

@eve93 Nemusi byt nutne. Treba se ti posunula ovulace a tehotenstvi je mladsi... Nekdy se klidne soupne i o 14 dnu, zena si mysli, ze ma uz termin ms, ale ma teprve plodne dny.

eve93
autor
12. únor 2020

@sudylichozrout no já už nevím co si o tom myslet první duch na testu byl 2dny po krvi do té doby negativní testy jsou dělané každý den 🙈 na další krvi jsem byla v pátek,ale výsledek do dnes nemají 🙄

sudylichozrout
12. únor 2020

@eve93 se jim to nekde ztratilo. Reklamuj a bez na dalsi odber.

eve93
autor
12. únor 2020

@sudylichozrout sestra říkala,ze mám volat znovu zítra tak si myslím,ze mě pozve znovu

eve93
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pro89
13. únor 2020

@eve93 upřímně si nemyslím , ze jedna o biochemické , pokud nekrvacis testy evidentně sílí . Jen na ult je brzy ... testy k krve pro tebe budou rozhodující , ale test mas dostatečně silný . Zatím bych se nebala a nehazela flinty do zita. Biochemický mám za sebou a zacla jsem krvacet dva dny po termínu MS a testy zacli po par dnech ihned slábnout .

eve93
autor
13. únor 2020

@pro89 tak minule úterý krev 13 v pátek 70,5 a dnes 590 nejsem s toho teda moc chytrá 🤦🏻‍♀️

kixi
13. únor 2020

@eve93 krasne to vyrostlo, takze to vypada dobre, ne?

hope09
13. únor 2020

Mě přijde, že čárka sílí hezky. U biochemického by sílila jen nepatrně. Držím palce, šance je velká 🙂

pro89
13. únor 2020

@eve93 v tom případě si myslím , ze mas velkou šanci 🙂 kdyby se jednalo o biochemické takhle bychom nerostlo 🙂 jen pohlídat, aby to nebylo mimodelozni . Pozvali si te zase na krev ?

eve93
autor
13. únor 2020

Chtěl mě jěště dnes vidět na utz byl vidět zatím takový malý fliček a v úterý jdu znovu na ko.To už by Prej měl být vidět gestační váček.Sám se divil,protože to vůbec neodpovídá poslední menstraci.Že jsem to minule úterý musela dojít tak snad 2 dny po oplodnění😁Tak bych si přála,aby bylo vše jak ma

martaskaaa
13. únor 2020

@eve93 nevím čemu se diví, že to neodpovídá podle menstruace? gynekolog snad musí vědět, že ženské tělo není naprogramovaný stroj a že všechny mají ovulaci 14.den cyklu podle tabulek 🙏 takže jsi pravděpodobně měla ovulaci později, takže nález na ultrazvuku je Ok a testy krve také. Ob den by se mělo HCG zdvojnásobovat, což u tebe ty čísla rostou pěkně. Tak buď v klidu, vypadá to dobře 😊👍

kixi
13. únor 2020

Podle me si te zve i hrozne brzo, od ctvrtka do utery tam zas takovy rozdil nebude..

eve93
autor
19. únor 2020

Tak teď v úterý jsem byla na kontrole HCG 2783 a na utz byl vidět gestacni a žloutkový Váček další kontrola za 14dni.To čekání bude nekonečné

denisa3101
19. únor 2020

@eve93 to vydržíš 😍 "musíš" 🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru