Jaký DPO jste měly ducha na testu ?

adelina97
29. srp 2023

Ahoj, jaký DPO jste našli na testu alespoň ducha ? Každý máme jiný cyklus a proto prosím odpovědi co nejpřesněji.

S přítelem jsme spolu 10 let a jsme stále zamilovaný mladý a zdravý. O mimi se snažíme už rok a 3 měsíce a stále nic a nic. Každý další měsíc to bolí víc a víc. Je to už nesnesitelné. Dnes mam 1. den zpoždění a test je sněhobílí 😪 jsem 15DPO to už by bylo vidět na testu kdybych byla těhotná.

Je to bída holky.

andelka
29. srp 2023

Viditelnou čárku vždy 13dpo ráno .U posledního dokonce 11 dpo odpoledne.

misha31
29. srp 2023

Toto bylo 10dpo, Mamatest

hanulebrabec
29. srp 2023

@adelina97 já jsem.dnes 9 dpo a bilk snažíme se 3 roky tak mi věř že vím jak to bolí ;( taky doufám že to vyjde..dnes na testu bilo

europa00
29. srp 2023

@adelina97 ahojky bohužel už bys měla silné pozitivní test duch ns testu někdo m/s tak 9-10 DPO … pokud se snažíte tak dlouho zkus vyhledat nějaký car kde vsm udekaji vyšetření. Spermio, tobě hormonální profil a imunologii reprodukční držím palce

lencaa11
29. srp 2023

@adelina97 10-12 DPO většinou

hanulebrabec
29. srp 2023

@lencaa11 já zítra zkusím nějaký tt ještě udělat 10dpo ale mám.pms

salmina
30. srp 2023

@andelka a mohu se zeptat prosím testovala jste třeba i dříve 9DPO nebo 10DPO byl bílý??

andelka
30. srp 2023

@salmina u prvního jsem testovala asi 9 dpo a byl bílý. Ms mi chodila většinou 12-13 dní po ovulaci,tak jsem zkusila 13 dpo když nepřišla, a byly //. V dalších dvou jsem už dřív nezkoušela, až 13 dpo. A u posledního toho 11.

adelina97
autor
30. srp 2023

@salmina ano, zkoušela jsem asi 10 nebo 11 DPO a byl bílí

bartk
30. srp 2023

Ja ducha 7 dni před MS

dashyyy
30. srp 2023

10DPO u obou dětí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru