Jakou polohu má mít děložní čípek po oplodnění?

tydlity
20. bře 2015

Ahoj holky, prosim vas nevite jakou polohu ma mit cipek po oplodneni? Uz pul roku ho sleduji. V obdobi ovu je hodne vysoko a do dvou dnu po ovu je tvrdy a nizko. Ovu test jsem mela pozitivni pred 8 dny (11DC) cipek byl vysoko a mekky a ted jsem zjistila, ze je tvrdy jako vzdy, ale je stale vysoko. MS mam pravidelnou, zadne leky neberu. Mohla bych byt tehotna?

gosa22
20. bře 2015

@tydlity teda já nevím, ale na tohle se vyprdni a radši si nikam nesahej...až to přijde, tak to přijde...tímhle nic nepřivoláš...hodně štěstí 😉

tydlity
autor
20. bře 2015

🙂 Asi mas pravdu, dekuju 🙂 Jsem uz fakt zoufala 🙂

brouzdalka
20. bře 2015

@tydlity Já jsem čípek sledovala hooodně dlouho a často, ale otěhotnění jsem na něm nikdy takhle brzo nepoznala 🙂 Těhotenství na něm bylo poznat až dýl.

tydlity
autor
20. bře 2015

@brouzdalka Dekuju 🙂 Prestanu ho sledovat uplne. To bude nejlepsi 🙂 Budu pouzivat ovu testy a pockam si nez se zadari 🙂

gosa22
21. bře 2015

@tydlity neboj, tohle tě totiž akorát ještě víc stresuje...podle mě nejvíc funguje se od všeho toho snažení odpoutat..vím, že je to těžké...ale zkus si najít nějaký koníček, cokoli, co tě odvede co nejvíc od myšlenek na dítě...a vyjde to!!! Držím palce 😉

katerina37
21. bře 2015

@tydlity Ahoj, snad ti pomůžu..., muj cipek byl v dobe kdy mela prijit menstruace tvrdý a byl vysoko, nedal se snadno nahmatat a vsechno ostatni kolem v pochve bylo takove uvolnené, měkké, proste uplne jiné než když menstruace prijde.

Těhotenství potvrzeno.

tydlity
autor
21. bře 2015

@katerina37 Ahoj, moc dekuju 🙂 A nevis jestli takhle vypadal treba jeste tyden pred MS? Jeste jednou dekuju 🙂 Ja to mam dostat pristi nedeli, tak uvidim jestli se zadarilo nebo ne. A strasne moc gratuluju k tehotenstvi!! 😀

katerina37
22. bře 2015

@tydlity no tyden pred MS jsem to nezkoumala, ale jelikož jsem po IVF zaváděla hned od zacátku utrogestan, tak me napadlo zkusit sahnout na cipek, jinak bych tam ani nesahala. Dekuju moc za gratulaci, preju aby se ti zadarilo 🙂 pa

tydlity
autor
25. bře 2015

Ahoj holky, tak dneska jsem byla 11den po ovulaci, rano jsem si delala test a nic ☹ Nekde jsem cetla, ze testy ukazuji negat.vysledky jeste den pred ms, ale vetsinou vsude ctu, ze 10nebo11DPO uz byl vetsinou vzdycky duch, tak to vzdavam ☹ Akorat nechapu, ze me boli prsa uz skoro 20dni. Myslela jsem, ze to po ovu prejde, ale porad me boli a dost. Snad v nich nebudu mit nejakej zanet..

pajiji
25. bře 2015

@tydlity zkus se opravdu odpoutat,toto přehnané sledování všeho možného,počítání dnů,sledování těla,testování vede jen k tomu,že se psychicky zablokuješ a neotěhotníš..Je mi jasné,že se snadno radí,ale hůře se odpoutává,ale je dokázáno,že nejlépe otěhotní ty,co nesledují vůbec nic

mamaveronika
20. dub 2016

@katerina37 ahoj prosím o radu, já ho skoro ani nenahmatám,ale spíš je všechno tam také mäkké a vhlhé i s bílym hlenem, už 7 dní mi meška MS, ale test negativní, co myslíš?

hanulka90
20. dub 2016

@mamaveronika me ms meska 4 dny. Test negativni. Hlen mam stejne jako ty a bazalni teplotu mam vic jak tyden 37.3-37.7. Je to na houby nevědět ani po zpoždění jak na tom jsme. Tak se snad brzo ukazou // nebo aspon ms at muzeme zkouset dal

mamaveronika
20. dub 2016

@hanulka90 já mám taky vysokou bazalku, okolo 37,3 ..7 dní už je dost, v ten den když mi mnela začít MS mi začali i bolesti v podbříšku, mám zväčšené prsa..já jsem z toho jelen...fakt...ale jsem ráda že nejsem sama :D

hanulka90
20. dub 2016

@mamaveronika napodobne bolesti taky mam ale porad ani jedno ani druhe. Silene. Rano mi byva blbe ale nezvracim. Snad si to vsexhno jen privolavam nebo ja uz nevim

hanulka90
20. dub 2016

Ted jsem rozebrala ten test a je tam duch? Nebo vidim co chci

mamaveronika
20. dub 2016

@hanulka90 neco tam opravdu vidím :D ale až na 3 krat ale vidím :D

hanulka90
21. dub 2016

@mamaveronika já už ho vidím hned. Uvidím no. Zítra udělám další a bud a nebo. K dr zatím nepůjdu. Stejně kdyby tam něco bylo tak by to nebylo ještě vidět. A co ty dneska dělala sis test.? Teplota opět 37.5

mamaveronika
21. dub 2016

@hanulka90 ahoj no jak dnes dopadl test, ja som mala v noci uplne žive sny že máme miminko :D už mi z toho asi šiši :D test jsem si nedelala, když včera nic...za dva dny skusím zas...ale u mne to asi nevypadá, když po 7 dnech test ukazal negat. výsledek.teplota pořád vysoka 37,3 a čípek nenahmatám...belesti v podbříšku už nemám, u ostali jen väčší prsa a tlak v nich...dej vedet 🙂

hanulka90
21. dub 2016

@mamaveronika ahoj dnes rano sem delala mama test a tam byl duch ale jen hodne malinky. O dost mensi jak na vcerejsim clear blue.dnes rano jsem mela teplotu 37.3. Jsem z toho jelen. Dnes mi je od rana blbe a hlava mi tresti jak strep. Bolesti v podbrisku jou dnes sem tam. Nezbyva nam nez cekat co se z toho vyklube.o miminku se mi dnes taky zdalo😀nic si z toho nedělej. Asi si pristi tyden zajdu k dr. I kdyz vim ze asi nic nevidí

hanulka90
21. dub 2016

@mamaveronika kdy si mela posledni ms? Ja 22.3

mamaveronika
21. dub 2016

@hanulka90 já 16.3. nejlepší je že jesťe nemám tady gynekologa, přestehovali sme se do Prahy...mne včera taky třeštelo v hlavě, když je tam duch tak si myslím že jsi, jen je tam ješte málo toho hormonu🙂

hanulka90
21. dub 2016

@mamaveronika ja presla k nove dr. A ta mi rekla ze si mam fat pul roku pauzu kdyz mimi neudrzim. Ze je to normalni potratit. Mam za sebou jiz 3 potraty. Jen je mi divne ze duch nesily. Dnes sem vyhrabala ppredese testy a na vsech je malinko neco videt. Ovsem jestli se mi to nezda

mamaveronika
21. dub 2016

@hanulka90 držím ti moc palce, nech se zjevý pořádní čarky 🙂

mamaveronika
23. dub 2016

@hanulka90 ahoj jak si na tom...ja stale test negativní, Ms nikde, mám aj biely výtok, a teraz som do toho ešte aj ochorela...cely den som ležala v posteli :(

hanulka90
23. dub 2016

@mamaveronika ahoj dnes rano sem delala mama test. Je tam jen naznak ducha a to jen pod nejakym uhlem. Ms mela byt uz pred 7 dny. Jsem z toho jelen. Tak ti budu drzet palce a brzo se uzdrav. Teplotu mas jakou? Ja stale pres 37.2. Dej pak vedet

mamaveronika
23. dub 2016

@hanulka90 teplota stále vysoko, je mi i tak divne, i od žaludku a celkove...čípek je pořád vysoko, a zdá sa mi že je i uzavřený...proste všechno vypada jako tehotenství,ale testy negativní...ale je možné že si to všechno jen namlouvám 😖 a ty si jak na tom s příznaky, a teplotou?

hanulka90
24. dub 2016

@mamaveronika ahoj me teplota klesla pod 37. Rano silne krvaceni. Myslim ze se muzu snazit od znovu. Priznaky mam porad. Tak ti budu drzet palce at to vyjde alespon tobe. Dej pak vedet jak si dopadla

mamaveronika
24. dub 2016

@hanulka90 to je mi líto .....ja už nejak nedoufám...test negativní i dnes...a prsa už se dali do normálu, neboli a nejsou ani tak moc velké jak byli...teplota je pořad vyšší, ale myslím že test by už ukazal kdyby jsem byla...ale ozvu se kdyby neco 🙂 a přeju ti aby to co nejdřív vyšlo🙂

hanulka90
9. kvě 2016

@mamaveronika ahoj tak jak si dopadla?

mamaveronika
11. kvě 2016

@hanulka90 tak jak ty :D pokračujeme :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru