Jaká je šance na otěhotnění? 🙂

majkyj
4. led 2016

Maminky, mám dotaz. 🙂
Podle ovulační kalkulačky na internetu (nevím zda se jí může tak úplně věřit) mi vycházela ovulace na neděli a je pravda, že mě bolel dost podbřišek. Poslední ms byla 20.12. a končila 25.12. Je hodně velká možnost otěhotnění, když jsem měla s manželem nechráněný styk 1.1.2016 v noci? Děkuji za odpovědi 🙂

matysofi2015
4. led 2016

@majkyj Nám to podle kalkulačky vyšlo.Ale ne vždy to musí být pravidlem. Takže jakmile budeš mít zpoždění a jsi zvyklá na pravidelnou MS,šup do lékárny pro těhu-test 😉

majkyj
autor
4. led 2016

matysofi2015 a měli jste nechráněný styk přesně v den ovulace nebo o den, či dva dříve nebo déle? 🙂

matysofi2015
4. led 2016

No,jelikož je náš syn plánovaný, tak nechráněný 🙂 Co se ovulky týče, snažila jsem se hlídat nejsilnější den ovulace a jak píšeš ty, pobolívá podbřišek.Ale kdoví, mohlo to vyjít i po ovulce. Teď bych si rozhodně už netroufla mít nechráněný styk, jedno mimčo zatím stačí 🙂 Takže zobu prášky a jsem v klidu 😉

majkyj
autor
7. led 2016

Tak dnes 7. (6.) den po NS a bolí mne celý den podbřišek, může to znamenat usazení spermie do vajíčka či nikoliv? U prvního těhu jsem neregistrovala, tolik jsem se nepozorovala :D 🙂

denief
22. led 2016

Ahoj chtěla bych se zeptat, když jsem minulý měsíc jsem dostala po 8 dnech zpoždění to bylo 38dc tak mam počítat s MS az po 38 dnech brala jsem HA tak nevím jak s tím mam počítat první cykly byly 31 a 38. Dekuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru