Jaká je pravděpodobnost, že jsem těhotná?

elisaf
11. led 2016

Ahoj, holky...

popíšu Vám svoje příznaky. Měli jsme s přítelem přerušovaný sex zrovna v období mé ovulace. Jednou ho vytáhl a já viděla, ze má na něm preejakulát, poté ho znovu zastrčil a pokračovali jsme. Nyní mám 21. den cyklu- cca týden a kousek od onoho sexu a naměřila jsem si bazální teplotu 37,3, mám docela dost hlenu a trošku jsem špinila, bolí mě břicho a hlava. Citlivá prsa nemám.

Jaká je pravděpodobnost, ze bych mohla být těhotná?

riga
12. led 2016

Kup si test, tohle je věštění z koule.

elisaf
autor
12. led 2016

Je mi to jasné, ze si musim koupit test, ale prave nevim, jestli bude po takove chvili vubec neco ukazovat. 🙂 proto jsem se nejdřív zeptala na názory tady ;)

cheynee
12. led 2016

@elisaf Test Ti takhle rychle nic neukáže, sperma na vzduchu umírá téměř ihned, takže by pravděpodobnost otěhotnění měla být minimální... Kor jestli to takhle praktikujete bez problému běžně. Ale víš jak se to říká: náhoda je blbec 😀

riga
12. led 2016

@elisaf

Teplota 37,3 bez kontextu nic neříká a tak brzy po ovulaci vyhodnocovat teplotu je k ničemu. Musíš počítat, že ovulace nemusela nastat hned po souloži, ale mohla být i déle, reálně tak 2 -3 (jinak se udává, že spermie jsou za určitých podmínek schopné přežít až 7 dní).

Test může být pozitivní už i třeba 8 den po ovulaci, ale to je zase jak u koho.

Pravděpodobnost ti nikdo neřekne, pouze to, že je to možné. Nezbývá než čekat.

Ať ti to vyjde tak, jak si přeješ.

riga
12. led 2016

@cheynee

Jestli měl sperma na penisu a pak dál pokračovali, tak to jako minimální možnost nevidím. Ono zas tak rychle skáze nepodléhá a část spermatu je i v močové trubici.

renabelly
12. led 2016

Náhoda je blbec, nikdy nevíš ;) Ty podle té teploty a bolení hlavy usuzuješ, že jsi těhotná? To jsi přečetla někde na netu jako první příznaky? Já to nikdy neřešila totiž... Z testu se po nějaké době dozvíš víc. Ale bacha na ty testy, byla jsem 3 týdny těhotná a test negativní :D Radši to teď pusť z hlavy, příznaky těhotenství si tak akorát vsugeruješ ;)

kropice
13. led 2016

holky za jak dlouho se může vajíčkooplodnit po styku?

cheynee
13. led 2016

@kropice Za hoďku, nebo za 2 dny... To takhle říct nejde. Prostě jak u koho.

kropice
13. led 2016

jojo, tak díky a mohlo by se to už v tuto dobu ukázat na TT? PS 26.12., 1. den posl. mens. 16.12.

nikysek12
14. led 2016

Ahoj holky prosim vas je tu nektera z vas ktera prisla do jineho stavu po ms? Dekuji za odpoved 😊

nikody
14. led 2016

Já už jsem 6 dní bez MS, prostě nedorazila. ale s manželem se chráníme.. Takže je to záhada... Jenže... Stejně trnu😐

elisaf
autor
14. led 2016

Ja mam do MS pet dni, vcera jsem si delala test a byl negativni, takze uz ani moc nedoufam... 😒

lajla
14. led 2016

@elisaf to je brzo...mas čas🙂

elisaf
autor
16. led 2016

Tak holky, dneska spineni hodne silny, mam tri dny pred MS... nikdy jsem ale spineni pred MS nemela, az ted. Pokud to neni uhnizdovani, tak co by to mohlo byt... nejaka infekce?

elisaf
autor
17. led 2016

Tak stale spinim, je to tmave hnede spineni, rano toho bylo celkem dost, ted se to sklidnuje, do skutecne MS mam dva dny. Takze bud je to nejaka divna predcasna MS nebo nejake divne spineni. Uz vazne nevim a zacinam se trochu bat.

lucie_eeee
25. led 2016

Ahoj, od pondělí 11.1.2016 do 16.1.2016 jsem brala antibiotika spolu s nosními kapkami allergodil ( ale pochybuji že by nosní kapky měli vliv na HA) a ještě týden před tím jsem užívala clarinase. Pak sice menstruace přišla ale bohuzel nevím jestli s jednodenním zpožděním nebo přesně na den. Každopádně menstruaci mám nejčastěji 3 dny a teď trvala den maximálně den a půl až dva a byla velmi slabá. Dnes jsem si dělala test a osobně jsem na něm nic neviděla. Když jsem ale koukala na fotky testu jiných slečen i přez to že nebylo nic vidět ( údajně duch) testy byli časem intenzivnější. Před velmi krátkou menstruací jsem měla hnědý výtok a teď po menstruaci také.

Prosím o názor 😊

moni92
26. led 2016

Holky jsem už z toho na prášky... poslední ms jsem měla od 7 prosince 5 dní. pak v lednu se nedostavila, já jásala, že se zadařilo, testy negativní, doktorka jen píchla injekci na vyvolání. Jsem 12 dní po injekci a ms pořád nikde.. dnes ráno jsem ji udělala test a byl tam takovej slabej dušík..? Myslíte že to může něco znamenat..? Byla bych už v 8 týdnu to už by mělo být na tom testu vidět pořádně nebo nemusí...? Stalo se vám někomu že test negativní i v této době a přeci jste byla těhotná..? Doktorce budu volat až po poledni, dřív tam není... Děkuji za každou reakci...

lajla
26. led 2016

@moni92 ovulace se mohla jen řádně zpozdit.... Taky jsem to tak měla...injekce a pak pozitivní test, leč to nedopadlo
Držím pěstí, nezbývá než čekat...

moni92
26. led 2016

@lajla ja testovala tehotenstvi... ne ovulaci

nonacek
26. led 2016

@elisaf pravděpodobnost že jsi těhotná je 50 na 50

nonacek
26. led 2016

@moni92 8 týden tehu to by už test musel vypadat jak dálnice

lajla
26. led 2016

@moni92 no vždyť já o ničem jiném nemluvim🙂 ovulace v cyklu mohla nastat později třeba 30dc...MS nikde test negativní... Pichla se injekce... Mezitím se mimi uhnizdilo...a slabý test...takže ne 8 ale třeba 4 ty...? Jsem zas až tak vedle...? Ale jinak pardon za radu... Bylo mi jasné že netestujete ovu zas tak blba nejsem...i podle toho jak jsem.psala že ovu nastala později hm
Pokud nemerite bt...tak nemůžete říct kdy ovu...takže tehu je mozne

moni92
26. led 2016

@lajla omlouvam se, ja to nepochopila...jsem z toho uplne na prasky uz vlastne od toho 7 ledna ldy sem mela dostat ms tak porad nevim na cem sem... jeste jednou promin☹
..

lajla
26. led 2016

@moni92 v pohodě... Ono opravdu nezbývá nic jiného než ještě počkat a udělat si test za pár dni...či si skočit na krev, tak budou výsledky hned a bude se vědět hladina hCG...držím pěstí nebudete první ani poslední kdo by otehotnel později...bohužel čas hraje pro.všechny stejně... Znám ten nápor na nervy...ale toto se opravdu urychlit nedá

riga
26. led 2016

Buď jsi otěhotněla těsně před injekcí (vzhledem k síle vybarvení testu), po injekci už je ovulace blokována, nebo jsi těhotná už opravdu déle, ale z nějakého důvodu testy na moč správně nereagují.
Teď můžeš buď trpělivě čekat, jak se to vyvine, můžeš skočit na krev nebo jít k doktorce, která udělá utz.

riga
26. led 2016

@moni92 otěhotnět po 45DC možné je, naše druhorozené je toho důkazem.

hul
26. led 2016

Ahoj. Mam takovy zapeklity dotaz. Pred odjezdem do lazni se mohlo teoreticky stat, ze mohlo dojit k oplodneni. S tim ze to nemuzu vedet jiste. Co by se teoreticky mohlo stat v prubehu procedur kdy zacina pocatecni vyboj embrya? Pokud by vubec neco splynulo tak by se to teoreticky ted pomalu uhnizdovalo...

hul
26. led 2016

Ma tam byt vyvoj....pisu z mobilu tak se omlouvam

nonacek
26. led 2016

@hul to je fakt zapeklita. .. otázka
No ber to tak ze k uhniždovani dochází tak 10 den od ovulace
A to už muže byt pozitivní test,ale záleží kdy mas ovulaci
A záleží jak procedury mas na mysli. .. ,ale teoreticky by se nemělo stát nic

hul
26. led 2016

No slatinne zabaly, irigace, mojzisovou a gynekologicky plyn. Ovulace mohla byt nekdy kolem 18Dc. Ptam se protoze me po dnesnim slatinnem zabalu a tamponade poboliva podbrisek. No treba to souvisi s necim jinym...necham to byt. Pokud se nemuze nic stat tak muzu zkusit test az pokud mu vynecha ms. Dekuju za odpoved

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru